Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pa ako nadju tu peticu onda su mogli i na F8 da racunaju da su ih imali od pocetka..To bi vec bilo previse i sve sem setnje bi bilo smesno...Stvarno nerealno ako dovedu jos i peticu
    ove godine su potrosili masu, plus dvoranu renovirali..oni ce dovesti samo da uzmu aba. a sledece godine bi sastavili neko sarenilo, jer se pare moraju vracat

    Comment


    • Valensija je večeras šutala 60% za dva i 50% za tri...rispekt, ali da nakon dve završene četvrtine sa primljenim košem u zadnjim sekundama izgubiš i tekmu kući jebenim polaganjem...to treba znati.
      Staviš najslabijeg odbrambenog igrača večeras na najboljeg beka Valensije i eto plakanja.
      Bio sam ubeđen da je Reglend tu da faulom odmah zaustavi napad jer je samo to imalo smisla...pa nek ubode oba pod tim pritiskom i bukom a nakon toga imamo ceo napad pa kom opanci...
      Još na konferenciji kaže da smo eto bili na odbranu od pobede.
      Ne bi se ta petorka mogla nazvati odbrambenom ni da je ušančena, opkoljena bodljikavom žicom i sa bacačima plamena na gotovs...i sve da ponove španci još pet puta taj napad pa dal bi jednom promašili.

      Ne žalim preterano za ispušenim prolazom dalje u EC ili što smo izgubili od Valensije,
      već sam prestravljen neobjašnjivo pogrešnim odlukama trenera koji i nakon ovako vođene tekme nastavlja sa istim arogantno-bandoglavim stavom. Pa i tom Stratosu koji je na plećima nosio Zvezdu kroz tri četvrtine se sigurno slošilo kada je video koja petorka izlazi da brani zadnji napad. Tomić beleži odlične rezultate u srozavanju svog autoriteta sada već i kod igrača, kod navijača ga ima nikad manje a novinare ne pitajte ništa.
      Last edited by Wingwalker; 23-01-19, 23:56.

      Comment


      • Nece ih pustiti bukvalno ali gledao sam uzivo mec Malaga Valensija i ovi su dosli turisticki, jes sralo ovog Diaza 5/5 i to sve sutevi sa perimetra, ali Valensija jeodigralo preko kurca, doduse jeste prvi mec sezone ali ide njima kup kralja jako bitan, tako da bice tu svega i svacega...Bitna je u principu svaka pobeda zbog prednosti domaceg terena...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Некако имам утисак да нисмо одиграли толико лош меч и на крају нас је опет посед делио од победе, фалило је искуства и оваквих утакмица да би се ово добило . Али поврх свега тога, нешто овом тиму фали. Једну утакмицу нестане Човић, једну Цирбес, једну бекови. Никако да се спојимо и да сви учествују и да остваримо велику победу, што на крају крајева фали и на гостовањима у којим свремена на време изгледамо само као туристи. Главна ствар у свему томе је што противнички играчи затворе Берона и код нас одмах настану проблеми у нападу, као да немамо алтернативно решење.

          Охрабравајућа ствар ако Томић позитивно извуче је та што се појавио Ристић у право време јер је Цирбес криминалан у последње време и Фаје поново блиста у одбрани. Томић мора коначно да направи неки баланс између стартне петорке и клупе. Има доста утакмица у Аба лиги кроз које може да пружи више шансе Давидовцу,Ненадићу, Ристићу јер ће клупа бити битан део за ПО и учинак сваког играча ће бити значајан ако не у нападу, доста значи и у одбрани кад на паркету имаш Цирбеса и Регланда.

          Баш ме занима шта ће се дешавати у наредном периоду, неко појачање је потребно али инстант појачање које ће одмах да донесе квалитет највише при креацији напада.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Dobro, steta nacinjena, popravit se ne moze (niti hoce). Zirbes je jos i dobro izgledao znajuci protiv koga igra a njegov trener je taj koji je morao znati da to ne biva. Adaptirati odbranu (imalo se kad), ja im p&p nikad ne bih pustao a Faye/Borisa bi mi sacekivali bekove koje prodju. U prosloj su nas tako punili pa sam ocekivao sitnu adaptaciju.
            Ragland, u totalnom padu ali sve bi to moglo da se razumije da makar svoje brze noge koristi zq postavljanje u odbrani. Imao je Zirbes dobru defanzivnu rolu od par minuta pred kraj, taj model se trebao koristiti 40' avaj...
            Ne bih zelio da se pravim pametan al napad od 8sec ne branis sa Covicem i Raglandom, jasno ko dan. Time out nepotreban jer se imao minut-dva da se pozove akcija koja ako ne bi prosla mogao da se pravi faul i onda time out, jbga to su greske koje ne bi smjele da se desavaju.
            Zao mi momaka, trudili se jesu, utakmica zanimljiva ali nekako kao da gube gas.
            Treba imati reakciju posle ovoga, malo da se trznu, imaju oni kvalitet samo je potrebno malo vjere u sebe i par novih akcija jer ovo sad se lako cita.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Nece ih pustiti bukvalno ali gledao sam uzivo mec Malaga Valensija i ovi su dosli turisticki, jes sralo ovog Diaza 5/5 i to sve sutevi sa perimetra, ali Valensija jeodigralo preko kurca, doduse jeste prvi mec sezone ali ide njima kup kralja jako bitan, tako da bice tu svega i svacega...Bitna je u principu svaka pobeda zbog prednosti domaceg terena...
              Nije zbog prednosti domaceg terena, nego zbog prednosti domaceg terena do kraja. Zasto bi Valencia pustala da Asvel ima majstoricu u Francuskoj?

              Nisu takvi komentari samo ovde, otvoris RSB, ljudi isto pisu. Potpuno neobavesteni, kao da se jos uvek igra na razliku.
              Last edited by Antona; 23-01-19, 23:56.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Da ne ispadne da govorim napamet:

                https://en.wikipedia.org/wiki/2017%E...Cup_Basketball

                Evo, neka mi neko objasni zasto je Darussafaka imala prednost nad Bayernom u 1/2 finalu? Samo su kos razliku imali bolju! Dakle, u takmicenju odlucuje kos - razlika, ali ne, lakse je mrzeti:

                1. milogorce
                2. spance
                3. truli zapad
                4. one preko puta
                5. dopisi na spisak

                nego se informisati. E pa zato nam i ide tako, kad ljudi koji se busaju u grudi da su progresivni deo drustva razmisljaju tako sto iskljuce razum i onda je dovoljno da se pojavi "vodja" i svi ga slepo slusaju kao da je Bog.

                I da dodam, samo je Radonja izgleda u nasem klubu imao nekakvu viziju koja je bila nesto vise od borimo se da igramo EL jer cemo tako lakse da osvajamo domace trofeje, a to je inace i jedino sto nas interesuje.
                Last edited by blond; 24-01-19, 00:54.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Nema potrebe praviti alibi price u fazonu ,, Valensija je EL tim,, itd, itd. Da je Valensija EL tim igrala bi tu EL. Valensija je prosecan tim sa jednim ekstra igracem u vidu Dubljevica. Medjutim, kada odigrate odbranu kao mi onda je svaki tim Evroligaski. Potpuna anarhija u igri i sramotno zalaganje pojedinaca. Cirbes mi je ogadio kosarku onakvim ponasanjem. Nadam se da ce popiti sut kartu. Covek se Dubljevicu odmice 2 metra na liniji za 3 poena?????
                  Pisao sam vec duze vreme o kriminalnoj odbrani Reglanda dok su neki potencirali,, pa dao je 15 poena,,
                  Tvrdoglavost Tomica i njegova sujeta unistavaju Zvezdu.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Definitivno smo celu utakmicu igrali loše. Od početka do kraja. Da nije ukenjalo Filipa par koševa, ne bismo im ni prišli, a kamoli vodili u toku utakmice. Da se razumemo, na 15 sekundi do kraja, jedino Dejo, koji toliko insistira na jakoj odbrani, sme da brani +1. Većina trenera (na čelu sa Vujoševićem) bi pravila odmah faul i volela da napadom proba da reši utakmicu. Sa ovakvom postavom, sa Filipom i Reglandom u postavi (potpuno nerazumljiva odluka), mi branimo poslednji napad protiv bekova Valensije koji su nas izrešetali tokom utakmice. Ne mogu da krivim te igrače, jednostavno su limitirani u odbrani, ovo je definitivno loše spremljena utakmica Tomića. Ali to se dešavalo i Radonjiću, nije tragično, još uči da bude prvi trener. Samo ne volim onoliku količinu ironije i prepotencije na konferencijama. Na pitanja novinara odgovara podrugljivim pitanjima. Od početka sezone mi se to kod njega nije sviđalo i pisao sam o tome. E, sad, voleo bih da mi zapuši usta nekom promenom, da se trgne i počne nešto dobro da radi (za početak nogobulj Filipu i dovođenje krštenog igrača i ultimatum Cirbesu). Nemojte da nas zavara ovih 16-0 u ABA. To je sve samo ne dominacija. Brojke znaju da zavaraju.

                    Comment


                    • Ja imam utisak da bi mi u EL bili na dnu, sa ovom igrom i rosterom, ne vidim kako bi bili konkurentni.

                      Odbrana je licila na Alimpijevu, a o preuzimanjima da ne pricam.

                      Cim dodje ekipa sa dobrim protokom u napadu mi smo u problemu. Ojo, Cirbes i Ristic ne mogu nista da odbrane, kao i kolege Regland i filip, beron...

                      Treba nam mnogo, sezona je bliza kraju nego pocetku a mi padamo.

                      Treba pojacanja, lud samo moze drugacije da misli i da radi. A Tomic me jako razocarao, pre svega zbog ponasanja ala prezidente.

                      Comment


                      • Ristić je sinoć i branio nešto, ali ova dvojica.....

                        Najcrnje mi je kad Odžou proleti lopta kroz ruke, odn. kad svojim onim ogromnim šakama promaši da uhvati loptu.

                        Comment


                        • Poraz sinoc je zasluzen pre svega iz razloga sto osim Stratosa, Filipa, Fayea i Ristica mi nismo imali sta da ponudimo. U kakvom smo stanju bili, odlicno smo prosli. Nismo se predavali i vracali smo se dva puta iz ozbiljnog kanala gde bi druge ekipe ostale u knock outu. Sinoc se na utakmici nisu pojavili Zirbes, Baron (u potpunosti), Regland i Ojo (dobrim delom), Dobric, Davidovac... Uz to i Lazic povredjen. Zaista, sa takvim mizernim ucinkom i igrom koju svi kritikujemo, odlicno smo prosli.

                          Pored pozicije playa gde nemamo odgovor na agresivna iskakanja na Reglanda i Barona, centarska linija postaje veliki problem. Zirbes juce ne znam da se odlepio sa parketa da uzme skok, Ojo po vec koji put ove sezone pokazuje da imam problema sa koordinacijom vida i ruku, Ristic jeste nesto uradio sinoc, ali je to malo za ozbiljniju ulogu (da li zbog kvaliteta ili nedostatka minuta).

                          Mi imamo 15 igraca, ali sa jednom-dve povrede ostajemo efektivno na 6-7 na koje se moze (ili mora) pouzdati. Simanic daje nadu, ali nije deal breaker trenutno. Dobric, Davidovac, Nenadic ne isporucuju trenutno nista iz razlicitih razloga. Tanki smo i za titule ce nam trebati pun roster bez povreda i da se kockice oko trenutne forme i sistema igre protivnika sloze. Samo retko se sve sto treba da se poklopi zaista i desi.

                          Comment


                          • Ono sto je filip u odbrani ponudio ponistilo je sve sto je u napadu uradio...ocajna utakmica sinoc, nisam fan niskih kosarkasa, regland je nesto i igrao ove sezone, ali odbrana osvaja prsten, a mi odbranu sa ovako niskim igracima (regland, covic i beron) kao i sa ovako teskim peticama ne mozemo da igramo

                            Comment


                            • Koliko para toliko i muzike, nemamo mi tim za dva fronta, jednostavno je. Momci su se borili i to je to, Tomic najavio promene, nadam se u igrackom kadru .

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Koliko para toliko i muzike, nemamo mi tim za dva fronta, jednostavno je. Momci su se borili i to je to, Tomic najavio promene, nadam se u igrackom kadru .
                                Da, interesuje me sta je time mislio da kaze. Ako se promene odnose na to ko ce biti u startnoj petorci ili sl., hvala lepo na tome...
                                Last edited by drakon1; 24-01-19, 10:06.

                                Comment

                                Working...
                                X