Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav debilan poraz Limoza[emoji33]

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Sto ne igra Dobric - nije bio los?
      ProvokatorE!

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Tomic prima u zadnjim sekundama kos 3x u ovoj utakmici. Da li iko zdravorazuman moze dva puta da brani zadnji napad sa Reglendom i Covicem??? I oba puta primi kos, naravno.

        Ajde nek’ mi neko objasni logiku. Ima ovde ljudi koji bolje od mene poznaju kosarku. Jer u suprotnom sumnjam da je Tomic opasan po klub i buducnost istog.
        Lik se nekome/nećemu inati, to je jedino logično rešenje. Drugo bi bilo da je u pitanju idiot.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Prilično razočaravajući poraz, koji je došao kao posledica nekoliko faktora:
          - prvi, i najvažniji, katastrofalne igre oba centra a posebno Zirbesa, i zahvaljujući tome je Valensija pritisla naš backcourt i igrali su prilično agresivno jako daleko od koša na nekih 9 metara. Rešenje je pronalazio samo Bog sa mog avatara i to tako što je bukvalno izmišljao poene. Treba biti iskren i reći da nam je igra po prvi put bolje izgledala sa Filipom na terenu i to na OBA kraja terena, i ovo je verovatno partija njegove karijere, šteta i zbog toga što nije krunisana pobedom.
          - drugo, dosadašnja osovina tima Ragland - Baron se nalazi u kanalu, prvi baš u popriličnom.
          - treće, Faye se još nije vratio u formu sa početka sezone, iz utakmice u utakmicu se vide pomaci, ali prilično sporo to sve ide. Sa njim smo došli do kakve takve kontrole skoka, koju otpočetka sezone odrađuje on, i Boriša u delu kad je bio prva četvorka. Boriša se sada u utakmici na nož nije video, i tu smo imali veliki problem pogotovo u napadu.
          Poznajući Špance i njihovu spremnost da izgaraju do kraja i da ne nameštaju jedni dugima, očekujem laganu pobedu Unikahe protiv Valensije i biću iznenađen ako se desi suprotno. Ako se to ipak desi, onda pobedom protiv Limoža i Unikahe više od 6 razlike dosežemo drugi krug. Nije ni tragedija ako se to ne desi, ipak da ostavimo ovaj Kup Mitra Mirića drugima koji su se navikli da ga igraju, a mi da se spremamo za najvažnije, osvajanje ABA i povratak tamo gde jedini pripadamo, u evropsku elitu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ne znam, EC mi izgleda sada kao da uigrava ko sta moze i koliko...Kao da se nije ni zelela pobeda pa na kraju se ponudili i mi nismo to uzeli. Ovo je pokazna vezba kako jedan trener sprmeio mec, mislim tu na trenera Valensije. Covic jeste bio najbolji danas, najvise je zeleo tu pobedu uz mozda Stratosa i Ristica ali samopuzdanja nema sem kod njega i Stratosa a to za kraj sezone je uzasno..Bukvalno su nam pokazali sta nas ceka kad se stisne odbrana...Treba nam bar 10 upotrebljivih igraca, gledati Covica je bilo lepo i tuzno...lepo sto se borio i dao sve od sebe a tuzno sto nam je bio najbolji igrac, najagresvniji i treba igru da zasnivamo na njemu ..u top 3-4 igraca..Lazic nam je falio uzasno, mekano u odbrani, bez agresivnosti..sem covica

            Bili smo za 10+ gori a imali utakmicu...Tomic bas i ne zna takticki da postavi mec..bez ikakvog plana, tokom meca je nasao neku petorku tj par igraca ali to je slabo...delovali smo dosta slabije od Valensije..bukvalno su nas rutinirali a vratili smo se na user...koseve Stratosa,Fice, Ristica..sve nesto preko ruke, da ne kazem preko qrca...nisam siguran da takticki moze da pobedi bilo kog f4 trenera i to je veliki problem..trener bez ideje?
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Marcus View Post
              Deluje da iz postojeceg igrackog kadra ne mozes izvuci bolju odbranu, dok u napadu jos ima rezervi u ovim mladjim igracima ... ali bez jak odbrane tesko cemo do ABA prstena ... zato se ne treba kockati i treba dovesti pojacanje ali adekvatno da popuni to sto nam fali .... kao sto su i drugi u ABA uradili
              igracki je buducnost jaca, sigurno 60:40.

              Comment


              • Daj tog Tiodora jbg, ne fali mu ništa.

                Comment


                • Cak i vise su jaci na papiru da se ne lazemo previse..Oni imaju 10-12 igraca koje koriste kako treba, mi trenutno mozda 4-5 max..a jedan je FC3..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Cak i vise su jaci na papiru da se ne lazemo previse..Oni imaju 10-12 igraca koje koriste kako treba, mi trenutno mozda 4-5 max..a jedan je FC3..
                    repesa je trgnuo buducnost, imaju dvije petorke. gordic u drugoj je najlosiji igrac, a prosle godine bio glavni
                    ako nadju jos peticu na trzistu, sve sem setnje bi bilo iznenadjenje (+ivanovic)

                    Comment


                    • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                      repesa je trgnuo buducnost, imaju dvije petorke. gordic u drugoj je najlosiji igrac, a prosle godine bio glavni
                      ako nadju jos peticu na trzistu, sve sem setnje bi bilo iznenadjenje (+ivanovic)
                      Eno ti ABA liga topic pa tamo o tome.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                        repesa je trgnuo buducnost, imaju dvije petorke. gordic u drugoj je najlosiji igrac, a prosle godine bio glavni
                        ako nadju jos peticu na trzistu, sve sem setnje bi bilo iznenadjenje (+ivanovic)
                        Pa ako nadju tu peticu onda su mogli i na F8 da racunaju da su ih imali od pocetka..To bi vec bilo previse i sve sem setnje bi bilo smesno...Stvarno nerealno ako dovedu jos i peticu
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Pa ako nadju tu peticu onda su mogli i na F8 da racunaju da su ih imali od pocetka..To bi vec bilo previse i sve sem setnje bi bilo smesno...Stvarno nerealno ako dovedu jos i peticu
                          I tebi isto.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            I tebi isto.

                            Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока



                            Gde si brate moj. Treba nam jedna cvrta ruka dobrodosao nazad No234

                            Pricamo o protivnicima nase CZ, a nesto ne vidim da si na izboru za admina dobio podrsku vecine...Tako da se opustis malo, nisi nervozniji od mene ovih dana a ja opet srican
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post



                              Gde si brate moj. Treba nam jedna cvrta ruka dobrodosao nazad No234

                              Pricamo o protivnicima nase CZ, a nesto ne vidim da si na izboru za admina dobio podrsku vecine...Tako da se opustis malo, nisi nervozniji od mene ovih dana a ja opet srican
                              Postoje odgovarajući topici za tu vrstu rasprave, ovo je KKCZ topic.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Confused bunch and pure individualism, iliti - nema leba od nas.

                                dJaba sam se tamo, do, oko, Bozica nadao...

                                Comment

                                Working...
                                X