Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tomic prima u zadnjim sekundama kos 3x u ovoj utakmici. Da li iko zdravorazuman moze dva puta da brani zadnji napad sa Reglendom i Covicem??? I oba puta primi kos, naravno.

    Ajde nek’ mi neko objasni logiku. Ima ovde ljudi koji bolje od mene poznaju kosarku. Jer u suprotnom sumnjam da je Tomic opasan po klub i buducnost istog.
    Last edited by Storm; 23-01-19, 20:06.

    Comment


    • Ja sam se baš razočarao Tomićem, da budem iskren. Džaba ti dereš neku Krku i Igokeu, kad te jebe svaki ozbiljniji protivnik. Mnogo kasni sa izmenama, ne seče serije protivnika, drži više od pola utakmice dva midžeta i brani poslednji napad sa njima dvojicom. Šta se desilo sa Borišom, koji je pucao od samopouzdanja dok je Faje bio odsutan? Zašto nije probao sa Borišom i Fajeom u petorci dok nas je punio Dubljević preko raspalog Cirbesa? Ako se ne dovede jedan ozbiljan bek, Djenkoliki, možemo da se oprostimo od sezone. Beron je dobar samo kad ga niko ne čuva. Ne daj Bože da ga udvoje, odmah gubi loptu. Svaka čast Mo Fajeu i Perperu.

      Comment


      • Opet Tomic vodi neke ,, bitke,, protiv novinara.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          Ja sam se baš razočarao Tomićem, da budem iskren. Džaba ti dereš neku Krku i Igokeu, kad te jebe svaki ozbiljniji protivnik. Mnogo kasni sa izmenama, ne seče serije protivnika, drži više od pola utakmice dva midžeta i brani poslednji napad sa njima dvojicom. Šta se desilo sa Borišom, koji je pucao od samopouzdanja dok je Faje bio odsutan? Zašto nije probao sa Borišom i Fajeom u petorci dok nas je punio Dubljević preko raspalog Cirbesa? Ako se ne dovede jedan ozbiljan bek, Djenkoliki, možemo da se oprostimo od sezone. Beron je dobar samo kad ga niko ne čuva. Ne daj Bože da ga udvoje, odmah gubi loptu. Svaka čast Mo Fajeu i Perperu.
          Tomic prvo treba da odluci da li je trener koji ima svoj stil ili klupski sluzbenik koji radi sve ono sta mu drugi kazu.
          Od toga mu zavisi karijera.
          Ovo veceras - pola tima mu ne igra?
          Koji si, bre, ti autoritet?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Već izvesno vreme meni liči da Džo igra sa teškom kurcoboljom, večeras odvratno lošna obe strane terena. Beron je limitiran igrač koji poseduje lep i brz šut ali i to slabo koristi jer ne uspeva da se oslobodi čuvara, u odbrani kasni i slabo probija blokove. Zirbes očajan, kao da mu je mozak na rezervi. Stratos na iskustvo ali lako ga je zatvoriti ada ostali lelemudaju. Prens lopte nam traje oko 6'' uvek, ali uvek smo na granici i čekamo da se postavimo, nema promene ritma, nema ttrčanja u leđa i na ne postavljenu odbranu. Mnogo gore izgldamo nego u Oktobru.
            I večeras se videlo koliko nam nedostaje ozbiljan plej i centar koji je iole pokretljiviji od šifonjera. Nisam mogao da verujem da skoro svaku utakmicu mi ulazimo jako sporo, kao da dajemo fore protivniku. Ovo, ovakva igra je slaba i za ABA ligu a ne za EC, i da, oni koševi na kraju četvrtina su baš frustrirajući.
            Jako loše je stručni štab uradio domaći zadatak.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Opet Tomic vodi neke ,, bitke,, protiv novinara.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Koje? jel na KZŠ?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Koje? jel na KZŠ?
                Da
                Rajko ga lepo pita ,,Sta je sa Cirbesom,,
                Serija 18-2 on se breca.
                Kaze bice promena.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Tomic prvo treba da odluci da li je trener koji ima svoj stil ili klupski sluzbenik koji radi sve ono sta mu drugi kazu.
                  Od toga mu zavisi karijera.
                  Ovo veceras - pola tima mu ne igra?
                  Koji si, bre, ti autoritet?
                  Pa izgleda da još uvek nema svoj stil, jer mu je ovo prvo samostalno vodjenje tima, ali i nije, jer je pravi selektor Čo senior.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Neverovatno je da smo poslednji napad branili sa Reglandom i prdezom
                    Prdez si ti nesreco idi leci se

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Koje? jel na KZŠ?
                      Pita ga novinar zašto je potrošio timeout na 28 sekundi do kraja, a ovaj mu odgovara "da li bi tražio da si trener"? Pa brate, nije trener, on je novinar i lepo te pita. Spinuje kao Vučić.

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Tomic je novi Alimpijevic, a Beron Feldin. Zivi bili pa videli...
                        Sva je prilika da si ce tako i biti. Od arogantnog samouverenog lika ispasce obican Alimpijevic, sve zbog zelje da ispostuje predsednika i uvuce mu se u dupe drzanjem sina u ekipi. Uzas

                        Comment


                        • Tomic radi dobar posao ,ima gresaka ali sa ovom ekipom ima vrlo dobre rezultate ..ipak sve ali bas sve ce zavisiti od osvajanja ili ne osvajanja ABE!

                          Comment


                          • Kakve li ce bitke tek da vodi kad ga Buducnost pocisti u finalu, ako to cak ne uradi i Partizan u 1/2. Nije mi ga zao, ali cemo mi da budemo kolateralna steta. Ma nek’ ide....

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Kakve li ce bitke tek da vodi kad ga Buducnost pocisti u finalu, ako to cak ne uradi i Partizan u 1/2. Nije mi ga zao, ali cemo mi da budemo kolateralna steta. Ma nek’ ide....
                              alo decko sa Budunosti imamo 2-0 tako da ne palamudi bezveze

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                Prdez si ti nesreco idi leci se
                                Evo tebi samo 7 dana zbog vredjanja. Sledeci put kad se na ovaj nacin obratis bilo kome kazna ce biti duplirana

                                Comment

                                Working...
                                X