Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by drakon1 View Post
    Ova Cedevita svake sezone izmislja novi nacin da izgubi dobijenu utakmicu u Podgorici...

    Treba ih pogurati i izgubiti u subotu. Neka oni budu 2. a Buducnost 3. Mi cemo na komsije, pa kako kome.
    Gurati ih, al’ pobedom na 4-to mesto. A Grobare pogurati porazom gore, pa nek’ se kolju u Podgorici sa Djeticima.

    Comment


    • Nećemo da kalkulišemo. Idemo na obe pobede, a oni neka kombinuju.

      Comment


      • Rizicno to. Na kraju bi jos mogli da naletimo u polufinalu na Buducnost. Hvala, ne.

        Neka se Cedevita i oni "kolju" u polufinalu, sa ev. majstoricom u Zgarebu. A mi ako ne mozemo da dobijemo komsije onda je suvisno sanjati o tituli.

        Comment


        • Cedevita nema domaći teren.

          Comment


          • Sve samo ne Moraca u odlucujucoj utakmici.

            Comment


            • Mislim da je nebitno da li ce prednost domaceg terena imati Buducnost ili Cedevita.. Buducnost je sigurno u finalu, i sa pozicije 3, zato kazem da je najbolje situacija za nas mogla da bude da Buducnost bude cetvrta.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Mislim da je nebitno da li ce prednost domaceg terena imati Buducnost ili Cedevita.. Buducnost je sigurno u finalu, i sa pozicije 3, zato kazem da je najbolje situacija za nas mogla da bude da Buducnost bude cetvrta.
                Neka se muče na strani u ev. 3. utakmici. Barem to.

                Comment


                • Ja bih voleo Cedevitu jer s njima nema tenzije, vruceg gostovanja itd. Ali se slazem da postoje argumenti da su komsije objektivno najslabiji protivnik ili da je najbolje Buducnost napasti u 1/2 dok su jos umorni od EL.

                  Comment


                  • ne treba zanemariti da navijači sokića numeju da prebace pedes decibela navijanja.
                    kod njih se i po sred derbija najjasnije čuje tajm-aut.
                    Last edited by Wingwalker; 22-01-19, 00:07.

                    Comment


                    • Да може да се бира ја не бих тренутка размишљао, изабрао би Цедевиту, што због домаћег терена, што због њихових квалитета. Утакмице са Партизаном или Будућности ће бити на нож, биће свега а кошарке вероватно најмање.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Male su šanse da Bud ne zavrsi na poziciji 2 a isto tako da partizan ne bude na mestu br 4

                        Comment


                        • Srecno veceras, komsije.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Hvala.

                            Osam razlike za nas.

                            Comment


                            • Ne znam šta očekivati večeras, šta se to bitno može promeniti u samo 5 dana? Mogu li igrači da za to vreme odjednom počnu da više trče? Da logičnije i preeciznije pasove šalju? Mogu li naši centri da odbrane pik i da li će trener da odustane od besomučnog preuzimanja? Mogu li naši bekovi da probiju blok (Laza je povređen)?
                              Mnogo je pitanja a malo odgovora, nadam se da nešto mogu promeniti, a trener? Da li je on spreman da se menja i da raste sa timom? Za očekivati odgovor na ovo pitanje je DA jer je ipak trener početnik a i da nije, samo glup i tašt čovek se tvrdoglavo drži principa kao božjih zapovesti vernik.
                              Nadam se boljim izdanjima Zvezde i konačno pojačanju na poziciji pleja i 5/4.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ne znam šta očekivati večeras, šta se to bitno može promeniti u samo 5 dana? Mogu li igrači da za to vreme odjednom počnu da više trče? Da logičnije i preeciznije pasove šalju? Mogu li naši centri da odbrane pik i da li će trener da odustane od besomučnog preuzimanja? Mogu li naši bekovi da probiju blok (Laza je povređen)?
                                Mnogo je pitanja a malo odgovora, nadam se da nešto mogu promeniti, a trener? Da li je on spreman da se menja i da raste sa timom? Za očekivati odgovor na ovo pitanje je DA jer je ipak trener početnik a i da nije, samo glup i tašt čovek se tvrdoglavo drži principa kao božjih zapovesti vernik.
                                Nadam se boljim izdanjima Zvezde i konačno pojačanju na poziciji pleja i 5/4.
                                Rok za prijavu novih igraca za EC danas istice. Nece biti pojacanja ma koliko svi mi zeleli pa ni za ABA ligu

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X