Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ta prica oko pasosa nije tacna, mislim bar...Nemci ne mogu imati dupli pasos...mada me ne bi cudilo da se ovaj ludak tog i odrekne..mada sumnjam

    Ne moze niko traziti odlazak FC3 dok pionir ne progovori,a to ce se desiti ako ispadnemo u PO tj ne uzmemo ABA, a onda ce biti kasno...Sto bi rekao Grof Tintoretto..TUTTO ROSSO
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Midzet ponovo dominira...
      Gde je Sarcevic da nam objasni???
      Covici, ako se ne osvoji ABA, mars u 3 lepe iz kluba!

      Comment


      • On jeste postavio sliku dva pasosa al ne znam koliko je moguce zadrzati njemacki. Mozda sad kako je EU i moze zbog posla ili sta vec, ipak su ekonomska unija pa je mozda i zakon izmjenjen. Elem on odavno ima sve uslove za dobijanje.
        Malo niste fer sa tolikim napadima na Tomica, covjek realno melje gdje nam je bitno. EC tesko moze da se osvoji a i nemamo roster za to. Moglo bi uz malu dozu srece da se dogura do top 4. Bilo bi lijepo da imamo neko bolje rjesenje ali ako trener tvrdi da ne treba onda nek on snosi odgovornost. Bezze mi da satiremo ljude unaprijed a pri tome oni perfektni u ABA.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ta prica oko pasosa nije tacna, mislim bar...Nemci ne mogu imati dupli pasos...mada me ne bi cudilo da se ovaj ludak tog i odrekne..mada sumnjam

          Ne moze niko traziti odlazak FC3 dok pionir ne progovori,a to ce se desiti ako ispadnemo u PO tj ne uzmemo ABA, a onda ce biti kasno...Sto bi rekao Grof Tintoretto..TUTTO ROSSO
          Ne mozes imati ni dvojno Crnogorsko Srpsko drzavljanstvo. Crna Gora to ne dozvoljava zakonski. Medjutim, toga ima koliko hoves i to niko ne proverava.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Ne mozes imati ni dvojno Crnogorsko Srpsko drzavljanstvo. Crna Gora to ne dozvoljava zakonski. Medjutim, toga ima koliko hoves i to niko ne proverava.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            aha, nisam to znao iskreno. Sumnjam da nemci to ne gledaju ali dobro. Ti to znas advokat si i verujem ti na rec ovde. U principu nije to toliko ni bitna vest, sem eto za KLS
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Wingwalker View Post
              Ti momci već neko vreme pokušavaju da ublaže posledice upravo Tomićeve pametne odluke da ispoštuje familiju Čović.
              Da je to bila samo pogrešna procena na početku, do sada bi se opasuljio i sveo neiživljenog na par minuta.
              Ali ako je Filip još uvek u timu samo zbog Tomićeve sujete i ako iz istog razloga ne dovede ni jedno pojačanje onda njegov problem izlazi iz sportskih okvira.
              U tom slučaju dozvolite da budem glup do kraja u vezi podrške Tomiću...
              a momcima uz jedan izuzetak, svako dobro.
              Ja sam podržavao tim i kada je bio pred ispadanjem iz ABA, vala podržavaću ga i sada kada nas teroriše jedan tata zbog sina jedinca. Zvezda iznad pojedinaca.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                aha, nisam to znao iskreno. Sumnjam da nemci to ne gledaju ali dobro. Ti to znas advokat si i verujem ti na rec ovde. U principu nije to toliko ni bitna vest, sem eto za KLS
                I KRK.
                Sva je prilika da ce Faye biti prekobrojan, a ne bi me cudilo da se poveca na 5 stranca broj, sto ne odgovara samo nama...

                Comment


                • Izvinte ja sam cuo navodno da ce povecati broj stranaca na 6.

                  Comment


                  • Originally posted by ajkisloba View Post
                    Izvinte ja sam cuo navodno da ce povecati broj stranaca na 6.
                    Na 5 sam ja cuo, zato su i Cirbesu zavrsavali nas pasos.

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Na 5 sam ja cuo, zato su i Cirbesu zavrsavali nas pasos.
                      Ma nek ukinu to pravilo sa strancima ili neka stranac bude svako ko ne moze da igra za reprezentaciju. Ju ju ju, neki klubovi ce igrati bez vaznih igraca, pa zato i sluzi to pravilo, ne da dobijamo svake godine nove drzavljane Srbije!
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Borimo se protiv bele kuge.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Bilo bi lijepo da imamo neko bolje rjesenje ali ako trener tvrdi da ne treba onda nek on snosi odgovornost. Bezze mi da satiremo ljude unaprijed a pri tome oni perfektni u ABA.
                          Ako se dobro secam ti si i prosle godine podrzavao trenara. I ja sam. Ona prica - valjda oni bolje znaju sta ko moze, vide sve na treningu. Bolje oni znaju, nego mi navijaci... Nije Al sam, ima i pomocnike, Covica... Na kraju (OK kradja...), ostadosmo bez ABA titule i EL. Nije da moramo da igramo EL svake godine, ali smo se kao 'opravdano' nadali. Naravno, Tomic jeste bolji trener...
                          Bas zbog iskustva od prosle godine, nekako imam zebnju za ovu i ne mogu da kazem da imam veru. I treneru i igracima, pa i NC je lako. Nikakva odgovornost, promene klub za slicnu, ili bolju platu i cao. KKCZ ostaje bez jos jedne titule, bez kontinuiteta u EL, a to lagano dovodi do pada ionako loseg interesovanja (gledaoci pre svega, ali i finansije) i vracanja KKCZ na ono gde je bila 2011...

                          Comment


                          • Naravno da zna trener bolje od svih nas šta mu treba i gde najviše skripi

                            Comment


                            • Naravno da trener bolje zna od navijača, forumaša, etc...ALI taj trener ne sme da bude tvrdoglav i sujetan u toj meri da uništi klub i tim koji vodi. Prošlogodišnji eksperiment je pokazao kako to izgleda kada su trener neznalica i predsednik tvrdoglav i sujetan, ove godine Tomić ima podršku ali bih se ogradio - znači mali uslov je i tatin mali...
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Xavier Munford slobodan...
                                Ali ostajemo sa kivijem.
                                Dobar momak, savrsen za svlacionicu...

                                Comment

                                Working...
                                X