Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • -4

    Partizan nista ne moze sada ubosti...

    Ocekivano! Finish them off!

    Comment


    • -1

      ...i napad...

      Comment


      • Rasko Katic, OLE! Rasko Katic, OLE! Rasko Katic, OLE!

        NAJJACI SMO BRE!


        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Pala je i treca recka , puni bre
          E ovo sam cekao dugo ,dugo vremena ,sad da nam se poklope rezultati Igokee i da se dokopamo tog famoznog prvog mesta

          Comment




          • Rasko Katic
            sigpic

            Comment


            • Ne igra Igor, ne igra ni Zvezda.
              Kako smo loše odigrali prvo poluvreme, koliko promašaja, izguibljenih lopti... a onda sjajna 3/4, uz 23:11, ali i izuzetno loše slobodno bacanje protivnika.
              Na kraju ispalo odlično (a kakva bi pobeda pa mogla biti), dinamično, Igor 20, mislim i toliko Raško
              Moram da pogledam statistiku, ali kako je onaj mali Bertans šutirao trojke, srećom na kraju posustao.
              U Pioniru sjajna atmosfera, baš onakva kakva uvek treba da bude.
              Bravo momci!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • BUDUĆNOST I ZVEZDA BEZ obzira na vremensku razliku i veliku udaljenost od Jadrana, Nikola pomno prati dešavanja regionalnog takmičenja sa ove strane Atalantika. - Od malena navijam za Zvezdu, pa sam, naravno, prezadovoljan što ove godine prave odlične rezultate. Takođe sam srećan i zbog Budućnosti, koja mi je pružila veliku šansu tokom loka-uta, posebno zbog trenera Deje Radonjića, koji već godinama, sa mladim timom postiže fantastične rezultate, ali i zbog mog prijatelja Vlade Mihailovića, pjelmejkera “Podgoričana. Mislim da oba tima mogu na F4. NIKOLA VUCEVIC ORLANDO
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • tako je ljudi cim pocnemo da igramo odbranu sve dodje na svoje mjesto lako je pogadjati bez odbrane,i kada smo gubili 15 razlike bio sam siguran da cemo ih stici nemoze bertans sam da pobjedi zvezdu ipak smo mi dosta iskusna ekipa,a sada cekamo igokeu da padne negdje jos posto od grobara mora izgubiti ako oni hoce uopste na f4

                  Comment


                  • E tako se to radi...dominacija!! Dugo smo cekali!Tek smo poceli!!!!


                    uhhhhhhhhh


                    Last edited by Duka; 18-02-13, 08:03.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Ivan Bogunovic @Bogun13

                        Edin Avdic (nema Twitter, ni FB) je veoma potresen sto je sinoc u prenosu ispalo da je "preporucio" gledaocima da slusaju "J..i grobare"
                        Prilicno pouzdan novinar, ali nije ni vazno. Vidi se da je Edin simpatise Zvezdu, ali sam prilicno siguran da nije imao nameru da stvari ispadnu kao sto su na ovom klipu. Deluje mi kao normalan covek.

                        Comment


                        • Ma kakvi nema ovo veze, ovo je sasvim slučajno ispalo, verovatno nije u prvom trenutku ni registrovao šta pevaju...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • http://www.sportal.rs/news.php?news=94074

                            повуци ручну дечак, повуци ручну !

                            Comment


                            • ovo se moglo i ocekivati vidjelo se sve po minutazi u posljednjim mecevima da je traore potpiso on bi davno otisao
                              http://www.mondo.rs/s278924/Sport/Ko...rugi_klub.html

                              Comment


                              • Prava steta ako je ovo istina , u par utakmica je odigrao maestralno ove sezone ali imao je i par bledih partija

                                Comment

                                Working...
                                X