Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekujem i da FMP reaguje i dovede centra sada.

    Comment


    • A ja ocekujem da se dovede bek ap plej i izbori EL.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Da


        300 k eura je obestecenje.

        Ti ces nam sigurno objasniti da je Apic El kalibar i da bi sigurno obezbedio mesto kao startna petica u KKCZ sledece sezone?

        Fmp ce obezbediti svakako opstanak i dete KKCZ dobija prostora da odigra vise minuta a zove se Djordjevic.

        Ako i ne obezbedi opstanak, bas steta igrace aba 2 i ovako je po tvojim recima sprdnja da Radnicki Basket igra istu ligu sa FMPom jer KKCZ ne postoji. Tako da svi zadovoljni, decko otisao za platu koji ovde ne bi u zivotu dobio, Radnicki Basket je pokrio svoj budzet za ovu godinu da ne opterecuje budzet kluba sa Malog Kalemegdana.

        Nije nudjen APic nego je bila potraznja jer su ostali bez svoje petice.
        Ma koja deca ce dobiti sansu i njega ce prodati ako da 20poena..Zasto mi prodajemo igrace? Zato sto imamo nespobne ljude u upravi da zadrze nekog i obezbede novac nekim drugim stvarima.

        Kome ide 300k? kako covek sa pozajmice ide u Kuban,sta dobija i zasto FMP? Ako je to igrac CZ...itd...

        Zar svako ko nesto vredi mora biti prodat, sta smo mi navijaci? Pricao sam ima svedoka ovde..novi Felipe Rejes ali ovo mu je za karijeru lose...Nece oni tamo imati strpljenje...za njega budi siguran u to...itd..A KAD JE REKAO PRE 5 GODINA 2018 IMACEMO 12 NASIH DOMACIH IGRACA U TIMU ....a on prodaje sve zivo...pocrnece nam svi domaci igraci....TO DOMACINSKA POLITIKA?

        Sta se pravite ludi..Mene je sramota iskreno..Inace mozes reci da ciji je i koje su to seme sam bog zna sta se tu desilo.....Kuban oce u EL i dovede mesot Fala sa 220 istog ili slincog igraca kao Meklin itd...Koji ce im jedan skraceni centar..misterija veka..ili bolje reci mucka..

        Prodajte sve, ajde svi da odemo iz ove zemlje posto cemo preko svi ziveti bolje, neka ostanu samo botovi,sendvicari i politicari..tragicno, sramotno..
        Last edited by LosmiSK; 16-01-19, 16:37.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Joj Losmi nemas pojma koliko si u pravu.+1000

          Comment


          • Sada mi kazu da se Apic vezao sa lancem za banderu i ne zeli da ide u Kuban. Kaze da je cuo da mi pojedini predvidjaju karijeru Filipa Reyesa ali zli NC ga salje pod prisilom u Kuban da igra za kikiriki.

            Prodat jer se pare u kosarci ne zaradjuju kao na kladionici, Apic transfer je u rangu svih prodaja KKP u proteklih 4 godina, pod ugovorom u KKCZ ima vec Ojo,Ristic,Jovanovic, plus APic, da li stvarno mislis da je Apic kvalitet da bi sledece sezone igrao kao startni centar.

            Pitao se on, pitao se manager, na kraju se pitao klub koji je rekao cenu ako ga zelite i naravno da igra ne bi otisao da je rekao ne.

            Kada kazes mi navijaci, molim te sebe izuzmi iz te kvalifikacije , TI NISI NAVIJAC KKCZ.

            Pare idu u KKCZ u istom smeru kao i kada iz KKCZ idu ka KKFMP.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Sada mi kazu da se Apic vezao sa lancem za banderu i ne zeli da ide u Kuban. Kaze da je cuo da mi pojedini predvidjaju karijeru Filipa Reyesa ali zli NC ga salje pod prisilom u Kuban da igra za kikiriki.

              Prodat jer se pare u kosarci ne zaradjuju kao na kladionici, Apic transfer je u rangu svih prodaja KKP u proteklih 4 godina, pod ugovorom u KKCZ ima vec Ojo,Ristic,Jovanovic, plus APic, da li stvarno mislis da je Apic kvalitet da bi sledece sezone igrao kao startni centar.

              Pitao se on, pitao se manager, na kraju se pitao klub koji je rekao cenu ako ga zelite i naravno da igra ne bi otisao da je rekao ne.

              Kada kazes mi navijaci, molim te sebe izuzmi iz te kvalifikacije , TI NISI NAVIJAC KKCZ.

              Pare idu u KKCZ u istom smeru kao i kada iz KKCZ idu ka KKFMP.
              Nasmejao si me prvo a onda rastuzio :,-(

              Dobro ovo sa banderom...

              Brisem ovo sve :-( vidim da sam manjina.... Zelim Apicu sve njabolje, gledacu ga...Nadam se da cemojednog dana biti normalan klub...Ako ti se svidja nisam navijac KKCZ..ti ces da mi kazes da li jesam ili nisam..covicev covek do poverenja po forumima i fb stranicama...koji posao :,-(
              Last edited by LosmiSK; 16-01-19, 17:35.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Meni samo nije jasno kako nam je uprava SNS, a sve pare odose u KKP. Sta bi bilo da uprava nije SNS???

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Meni samo nije jasno kako nam je uprava SNS, a sve pare odose u KKP. Sta bi bilo da uprava nije SNS???


                  Auu brate, oba kluba su sns..ne zna se ko je vise..tj zna se CZ..ovi dobijaju cisto da ne vicu kontra psiha..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post


                    Auu brate, oba kluba su sns..ne zna se ko je vise..tj zna se CZ..ovi dobijaju cisto da ne vicu kontra psiha..


                    U Zvezdi je Nesa Ilic clan SNSa i niko vise. Sigurno na njega mislis kad kazes da su oba kluba SNS

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Nasmejao si me prvo a onda rastuzio :,-(

                      Dobro ovo sa banderom...

                      Brisem ovo sve :-( vidim da sam manjina.... Zelim Apicu sve njabolje, gledacu ga...Nadam se da cemojednog dana biti normalan klub...Ako ti se svidja nisam navijac KKCZ..ti ces da mi kazes da li jesam ili nisam..covicev covek do poverenja po forumima i fb stranicama...koji posao :,-(
                      iz

                      Normalan klub gleda da sto vise stvori igraca iz svog pogona, to stvaranje kosta odredjena sredstva bez ikakve garancije da ce ijedan igrac dogurati da ima kvalitet za prvi tim. Nazalost, nijedan sportski kolektiv iole ozbiljnog nivoa zahteva odredjena novacana sredstva gde klubovi svoje prihode generisu na vise nacina. FMp je proteklih godina zahvaljuci i parama iz KKCZ uspeo neke igrace da stvori i za prvi tim a kao sto vidimo i da donese prihod od cistih 1 milion sa kojom se moze reci da je pokrio troskove kroz prethodne godine a da ne bude da su pumpa za isisavanja para.

                      Kada bi sad napisao da ce ovih 300 k biti utroseno za dovodjenje playa pa ne da bi neko zaplakao za APicem nego bi se slavilo. Ovako udri drvlje i kamenje, joj licemerstva tvog ti se brines za karijeru APica kako ce jadan sa silnim ruskim parama dalje u zivotu ili suze tvoje ako FMP ispadne.

                      Da je neko ponudio za apica 50 k ovog leta otisao bi kao bela lala jer transferi u kosarci su na nivou statisticke greske.

                      Ja ne pissem na fb niti mi je posao da pisem za bilo ciji racun, Imam dovoljno godina i svojih prihoda da bi mogao neko meni da plati da pisem za bilo koga osim za ono sto smatram da mogu napisati svojom voljom. I prestani da mi implentiras da radim nesto sto je protivno mojoj volji. AKo ti se ne svidja potez odlaska APICA tvoje je pravo da napises a ne mene da napadas kada napisem za koju je cifru otisao. Odmori malo, sada ces uskoro da se radujes od 20.45h.

                      Comment


                      • Apic je zasluzio jedan dobar Ugovor. Cobek zaradjuje 4.000 evra mesecno a pokazao je protiv Buducnosti da je jedan od najboljih centara lige.
                        Da je crnac i da ima ovakve brojke jedva bi ga docekali u Zvezdi.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Ko me zna cak i na forumu i prati sta pisem, zna sta sam pricao o Apicu uvek..i sta sam zeleo za njega..ali ne moze kad Grof od Zeleznik obeca 12 domacih igraca, znaci da ce biti 12 stranaca.. ipak mora da se odradi taj pro bono.. znam da covek brine za sprsku omladinu i zemlju..pa onda za sve ostalo

                          Sve rasprodajte...od silnih para ako nista bar su halu napravili, oh wait..
                          Last edited by LosmiSK; 16-01-19, 18:10.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Sastavi molim te tim od domacih 12 igraca i video bi na kom mestu bi bili u ABA ligi?

                            Naravno podrazumeva se da pod domacih 12 racunas na Gudurica, Kalinica, Bobija, jer i oni su prodati da bi Grof od Zeleznika mogao da plati grejanje u Zelezniku

                            Ajde sastavi tih 12 igraca koji su dostupni KKCZ , jbte od 20 igraca koji su nastupali na poslednja tri repr prvenstva 14 igraca je proslo kroz uzasni antisrpski sistem Grofa od Zeleznika.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Sastavi molim te tim od domacih 12 igraca i video bi na kom mestu bi bili u ABA ligi?

                              Naravno podrazumeva se da pod domacih 12 racunas na Gudurica, Kalinica, Bobija, jer i oni su prodati da bi Grof od Zeleznika mogao da plati grejanje u Zelezniku

                              Ajde sastavi tih 12 igraca koji su dostupni KKCZ , jbte od 20 igraca koji su nastupali na poslednja tri repr prvenstva 14 igraca je proslo kroz uzasni antisrpski sistem Grofa od Zeleznika.
                              Nisu to moje reci da moram da stavljam ....Samo kazem sta je rekao Grof, ja nikada ne bih izvorio takve gluposti..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nisu to moje reci da moram da stavljam ....Samo kazem sta je rekao Grof, ja nikada ne bih izvorio takve gluposti..
                                i to je i odrzao obecanje dok DR nije potegao za Nateom i Deonom. Ceo tim su bili domaci igraci, osim Djenke a on je nas.

                                Da su Rebic i Tejic imali malo vise znanja ili veca muda mogli smo tu sezonu samo sa domacim, ali su dovedeni dva igraca za 600k da budu osiguraci na klubpi.

                                Comment

                                Working...
                                X