Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wingwalker View Post
    Filipe ozdravi, nemoj sada da nam uvale nekog Koponena da nam kvari hemiju.
    Važi što imamo para za EL Koponena.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Važi što imamo para za EL Koponena.
      pusti "nekog Koponena"...
      on je u postu samo wishful thinking...hemija je tema.
      To sada da ne kvarimo.

      Uzgred, brinemo badava...Filip dobar, malo ugruvan...sve 5.
      Last edited by Wingwalker; 15-01-19, 20:24.

      Comment


      • Ја колико видим све овде на форуму плаши, ако Звезда остане без 16 у ЕК, да ће имати превише времена да се уиграва и да ће бити потребно неколицини тимова још по један буџет да би могли да одговоре.
        Пошто нема места за нове играче сад се иде на судије.
        Ако сте гледали последње утакмице могли сте видети,

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Mi priželjkujemo Apića umesto Ristića (i ja sam) večeras ga pogledah u 1/4 protiv Barovića i uopšt se nije proslavio, tanko je to.
          Zato im je posle ubacio 26 poena za index 28. Ako je to malo protiv jednog evroligasa... Ristic to ne bi mogao ni u ludilu.

          Comment


          • Neverovatno je koliko se potcenjuje Apic. Decko je napredovao svetlosnu godinu u odnosu na prethodnu sezonu. Ne znam po kom programu je radio , ali je ocigledno prilicno "iscedio mast" iz organizma , daleko je brzi , pokretljiviji , napada lepo i licem prema kosu , popravio je i sut sa poludistance , definitivno najbolji ofanzivni centar ABA lige. Tacno je da trenutno ima problema u odbrani , ali to je delimicno zbog toga sto je izgubio na masi. Proslih godina ga nisu bas lako pobedjivali centri na niskom postu , tako da to moze da se sredi za jedno leto kvalitetnog rada u teretani , odbrana od pika ce mu verovatno ostati kao problem. Ono sto je jos interesantnije , smatra se da zbog odbrane i manjka centimetara nikad nece moci da igra u Zvezdi , a nama je prvi centar Cirbes koji je iste visine i najboljem slucaju prosecan defanzivac i skakac , ove godine ni prosecan.

            Comment


            • Apic je po meni veoma pametan i vrijedan igrac. Ja sam i prosle sezone pisao da je prema njemu ucinjena nepravda kada je dolaskom Omica (cini mi se ,ako nisam u pravu ispravite) vracen u Fmp. Tada je prednost dobio Jovanovic koji nije imao bas nikakvu ulogu. I tada se Apic mogao koristit zbog toga sto Apic ima nekoliko stvari koje radi i koje je radio bas dobro. On ima svoje karakteristike, tj, prednosti i mane i meni se tada cinjelo da su njegove prednosti upotrebljivije od Jovanovicevih prednosti i da moze da ih proda protiv bilo kojeg suparnika. Centar, Ljevak, djeluje pametnk na terenu, atletika nije losa. Ja volim takve igrace. Mozda nece dominirati na najvisem nivou ali ko zna, rad je cudo.

              Comment


              • Apic je los u odbrani, to ga sputava da napravi korak napred u karijeri.

                Zna li neko zdrastveni bilten za Valenciu? Lazic out, Covic out, kad bi jos i Keselj bio taj treci pa da napadnemo favorita tamo.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by blond View Post
                  Apic je los u odbrani, to ga sputava da napravi korak napred u karijeri.

                  Zna li neko zdrastveni bilten za Valenciu? Lazic out, Covic out, kad bi jos i Keselj bio taj treci pa da napadnemo favorita tamo.

                  Lazic i Keselj ostaju u Bgdu.

                  Ostali putuju ali Zirbes i FC3 verovatno nece igrati.

                  Comment


                  • Sada je prekasno za dumanje da li je Apić bolja opcija za nas...ove sezone saznati nećemo.

                    Ali okolnost je da od trenutka kada Ristić uhvati skok u odbrani i dok preda loptu,
                    taj proces je toliko već predug da ni Jaka Blažević ne bi izvukao ni šugavu polukontru
                    sve i da zajaše Rog desetobrzinku.
                    Ne glupira se Rile...i nije mnogo povezano sa formom...jednostavno, tako je.
                    Last edited by Wingwalker; 15-01-19, 20:24.

                    Comment


                    • Ja Apića ne bih mogao da svarim ponovo u Zvezdi. Manje bole oči da gledam Ristića, iako deluje kao drvo, makar je školovana petica.

                      Comment


                      • Moram ovde da repliciram, Apic je nesto sto se mora iskoristiti, pokretljiv je, levak je i jak je ko bik...Jos je neiskusan i jeste ga Barovic unosio ali cim se okrene licem prema kosu on je velika opasnost a sut levom mu daje specificnu prednost. Ristic sve i da je bolji, imas tri tri centra koja su poziciona slicna...i nema tu prevelike filozofije..Apic moze da bude Zvezdin Jankunas u narednim godinama...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ja bih Apića pre Odžoa.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Apic je dosta napredovao u sutu iako i dalje ima problematicnu mehaniku.
                            Ako bi imao domet sa distance bio bi sasvim dobar kao varijanta na 5 uz jednu atletsku cetvorku sa njime na patketu.
                            Ovo sto radi ove sezone deluje bas onako, rutinski, a moram primetiti i da ima dosta bolji pregled igre od sva 3 nasa centra.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Moram ovde da repliciram, Apic je nesto sto se mora iskoristiti, pokretljiv je, levak je i jak je ko bik...Jos je neiskusan i jeste ga Barovic unosio ali cim se okrene licem prema kosu on je velika opasnost a sut levom mu daje specificnu prednost. Ristic sve i da je bolji, imas tri tri centra koja su poziciona slicna...i nema tu prevelike filozofije..Apic moze da bude Zvezdin Jankunas u narednim godinama...
                              Levak?

                              Comment


                              • Ova iznenadna pojacanja u vidu neigranja Ficka i Vojvode nam daju za pravo da se nadamo sutra.
                                Last edited by Storm; 15-01-19, 18:06.

                                Comment

                                Working...
                                X