Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko se postuje misljenje navijaca i generalno ljudi u Srbiji, najbolje govori slucaj Filipa preko veze Covica...Koliko se on postuje, govori cinjenica da se 80% navijaca moli da se povredio do kraja ABA lige..cinjenice su cinjenice..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ja mu želim najbolje zdravlje i što dalje od Zvezde.

      Comment


      • Nadam se da Filipova povreda nije teze prirode. Ko se jos veseli tudjoj nesreci.
        Zelim Filipu da bude zdrav i da nikada vise ne odigra ni minut u Zvezdi.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Blago istegnuce,ne zna se kolika pauza.

          LosmiSk

          80 % zeli povredu?
          Molim te gde je ta anketa bila ili ako uzmes kao podatak vas nekoliko ovde koji ste protiv KkCz pa iz toga izvuces 80%.

          Poslednje 2 utakmice u Pioniru bi grmelo od negodovanja i zvizduka da mu 80 % zeli povredu?

          Comment


          • Ko normalan moze Filipu zeleti povredu?
            Ja se, kao i vecina ljudi ne slazem da on treba biti u rosteru zvezde, a povredu ne.
            Neka je on ziv i zdrav.
            Ovo je samo sport...

            Comment


            • Tako je. Ovo je samo sport, gde mogu da igraju najspremniji. Filip nema fizičke predispozicije za ozbiljnije bavljenje košarkom, makar u većim klubovima. Za FMP, Napredak iz Kruševca, Crnokosu iz Kosjerića, itd. je više nego dobar.

              Comment


              • Nisam napisao da mu zelim povredu, mozda sam se pogresno izrazio..tipa da kad vec ima povredu da to bude do kraja ABA i da dovedemo drugog pleja..tako da postavim, da se bolje izrazim...Niko nikome ne zeli zlo takvo...da se razumemo tacno...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Samo da bude što dalje od kluba
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Visoko samopouzdanje Tomića i izjave o apsolutnom poverenju u baš sve igrače je priča koja je išla jako sigurnom i uzlaznom putanjom od početka sezone:

                    Igra sa glavom i repom, predivna energija između igrača, nema komentarisanja sa sudijama, klupa mirna...
                    Regland od starta u top formi preuzima ulogu lidera,
                    Beron igra svoju igru i pleni šuterskom tehnikom,
                    Ojo napredovao celu klasu od prošle sezone,
                    Stratos sa svojim stavom: ,,šefe, koliko nam je stalo da ovo dobijemo večeras?"
                    Faje tata...desetak utakmica u nizu igrali smo sa svih 12 igrača...
                    ... i kulminacija sa hrabrom i ničim izazvanom najavom Tomića da očekuje Borišu kao nosioca na svojoj poziciji u drugom delu sezone.
                    Za sve ovo iznad i trenutne rezultate...svaka čast majstore.

                    Sada smo tačno na pola posla koji je odrađen kao domaći zadatak za konkurenciju,
                    ali za nastupajući period priličan broj stavki nam nedostaje sa gornjeg spiska a rivali su već išli na dopunsku. Sumnjam da trenutno iko i iz stručnog štaba (Vesna excluded) deli Milanovo mišljenje da Zvezdi ne treba osveženje.

                    Ako Milan iskreno pati za Filipovim minutima samo da bi njegova, sada već, tvrdoglava i sujetna priča o savršeno selektiranom timu imala i trunku opravdanosti...neka nam se Filip sutra vrati na teren i već u sredu nek plodi Valensiju kako samo on zna i ume.
                    Last edited by Wingwalker; 14-01-19, 12:35.

                    Comment


                    • Covic par dana odmora i to je to

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Covic par dana odmora i to je to

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        ma znao sam.

                        Jebem te sreco

                        Comment


                        • Filipe ozdravi, nemoj sada da nam uvale nekog Koponena da nam kvari hemiju.

                          Comment


                          • Originally posted by Wingwalker View Post
                            Filipe ozdravi, nemoj sada da nam uvale nekog Koponena da nam kvari hemiju.
                            +1000
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Dobric novi kapiten

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Mi priželjkujemo Apića umesto Ristića (i ja sam) večeras ga pogledah u 1/4 protiv Barovića i uopšt se nije proslavio, tanko je to.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X