Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Mogao sam i ja da izguglam gde su igrali Beron i Faje, kad su ozvaničili dolaske u Zvezdu. "Ti nisi znao, ali ja jesam". Veruj mi da bi trebalo malo da se spustiš na zemlju. Preteruješ sa samohvaljenjem. Prijateljski savet. Posle nemoj da kukaš kako te svi napadaju.
    To nije samohvaljenje vec je to pravo stanje stvari...mogu i da dokazem ali nema potrebe ..na mnogo tezi nacin bi nekima palo ovde...ali ovde se vodi da komsiji crkne krava i mnogo ljudi su zavide bespotrebno...rabotim profi vec 8 godina i da ne znam ova dva igraca..nije da sam ih gledao non stop..ali kad radim timove predsezonu prodjem svake godine nove igrace uz statse do youtube ako ih ima uopste...Zato su mi i smesne ove price..

    Ako vam je lakse, ne znam nista i nemam leba da jedem..bice neki srecniji ocigledno
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      KrkiCZV post:
      Na današnji dan pre dve godine još jedno ogromno zadovoljstvo [emoji41]
      Napisa neko danas da je Zvezda u tom periodu igrala najbolju košarku u Evropi , što je verovatno tačno.Kako reče Plavšić , "vojska Dejana Radonjića" Jedna hronična povreda leđa sprečila je da do kraja vidimo šta je ta "vojska" mogla , a mogla je puno.

      Comment


      • pazi odbranu Kuzmica tu, pomogao na Bogdana i vratio se i izblokirao Juda, defanzivna klinka..najbolji def tim te godine u Evropi...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          pazi odbranu Kuzmica tu, pomogao na Bogdana i vratio se i izblokirao Juda, defanzivna klinka..najbolji def tim te godine u Evropi...

          Naljutio bi se Radonja da vidi ovo Igralo se u oba pravca ...padali su redom Real , CSKA , Žalgiris , Fener , Makabi ,Baskonija , Pao .Verovatno najboljih mesec dana u istoriji kkcz , vrhunska košarka a onda se povredio Jovke

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            To nije samohvaljenje vec je to pravo stanje stvari...mogu i da dokazem ali nema potrebe ..na mnogo tezi nacin bi nekima palo ovde...ali ovde se vodi da komsiji crkne krava i mnogo ljudi su zavide bespotrebno...rabotim profi vec 8 godina i da ne znam ova dva igraca..nije da sam ih gledao non stop..ali kad radim timove predsezonu prodjem svake godine nove igrace uz statse do youtube ako ih ima uopste...Zato su mi i smesne ove price..

            Ako vam je lakse, ne znam nista i nemam leba da jedem..bice neki srecniji ocigledno
            U gotovo 5000 postova ovde si svakako dokazao da si vrsni poznavalac ove igre. Na svaki komentar većine forumaša repliciraš komentarom tipa "ajde ne blamiraj se", "nemaš pojma", "ja znam ti ne znaš". Sam sebi praviš probleme prepotencijom. Pusti i druge da imaju svoje mišljenje i nisi uvek u pravu.

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              U gotovo 5000 postova ovde si svakako dokazao da si vrsni poznavalac ove igre. Na svaki komentar većine forumaša repliciraš komentarom tipa "ajde ne blamiraj se", "nemaš pojma", "ja znam ti ne znaš". Sam sebi praviš probleme prepotencijom. Pusti i druge da imaju svoje mišljenje i nisi uvek u pravu.
              Pa nije bas svima, ali imas pravo. Dobronamernu kritiku uvek prihvatam. Precero sam malo, ovo je ipak forum.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Pa nije bas svima, ali imas pravo. Dobronamernu kritiku uvek prihvatam. Precero sam malo, ovo je ipak forum.
                Malo?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Davidovac kao pancerice za skijanje da baca.
                  Svi se cimaju ispod koša. Malo nelagodna situacija.
                  Last edited by Wingwalker; 12-01-19, 16:50.

                  Comment


                  • a link bas nigde ?

                    Comment


                    • Tako malo borbe bre.. Davidovac i Simanic blago, stvarno Filip definitivno nije za neki ozbiljan nivo.

                      Comment


                      • Tesko bas tesko ovo ide...Motivisaniji su bas.

                        Comment


                        • Mrs bre iz zvezde stetocino jedna, dosta je bilo!

                          Comment


                          • Gnom blista.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Meni je najjaci deo da ovaj ubaci amera u 3 cetvrtini na 40 sekundi heheh...Gagi..Izuli su nas u skoku i laganim kosevima...oni nedaju nista po cenu faula...bice napeto
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Komše, totalno rezultatski nebitna stvar, pobedili il izgubili, čemu tolika sržba i jed.
                                Poraz kad-tad mora uslediti, sad dal će biti danas il sutra, zar je važno.
                                Glavno ste ostvarili. Pol pozicija je vaša sad možete, s oproštenjem, se zaebavate.


                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X