Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nacuo sam da se pise po tviteru da smo u pregovorima sa nekim igracima koji treba da se vrate iz Kine. U pitanju su kapitalci. Ja ne pratim tviter, pa ako neko ima neki info? Da li uopste u klubu razmisljaju u tom smeru ili je patka?

    Comment


    • Sta znaci kapitalac? Kud ces veceg od Odza? A od povratnika iz Kine, ako se Tejlor vrati, upisacu se od srece. U gace!

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Sta znaci kapitalac? Kud ces veceg od Odza? A od povratnika iz Kine, ako se Tejlor vrati, upisacu se od srece. U gace!
        U pitanju je plej koji ako dodje upiskicemo se svi u gace, a mozda se i ukakimo Necu da pisem ime zato sto je vrv kafanska patka u pitanju.
        Pa ako neko prati tviter ili neko ko ima bilo kakve informacije da nam potvrdi ili demantuje da li ima dima?
        Na primer Sarac

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          U pitanju je plej koji ako dodje upiskicemo se svi u gace, a mozda se i ukakimo Necu da pisem ime zato sto je vrv kafanska patka u pitanju.
          Pa ako neko prati tviter ili neko ko ima bilo kakve informacije da nam potvrdi ili demantuje da li ima dima?
          Na primer Sarac

          Ako mislis na twiter nalog Slobodan Penezic aka Krcun , pouzdano znam da ima dobre insajd informacije, vise oko fk kluba ali i oko KK kluba, ali sva njegova pisanja u vezi navodnih pisanja i pojacanja u KKklubu su bili vise predmet sprdanja nego istine, npr Dilejni i Teodosic.

          Ono sto vec ponavljam pa sam sebi sam dosadan, da za sada se niko niti gleda, niti nam se nudi jer bi morali da damo neki znak na trzistu da smo u traznji.
          Ono gde bi mogli potraziti pomoc u ovom rosteru je na backup playu, a Tomic to mesto pokriva sa ovim sto smo videli do sada sa vecim ili manjim uspehom u zavisnosti kako ko gleda.
          Taj navodni kapitalac bi trebao da bude rezerva nasem kapitalcu na kecu, koliko to klubova u EC imaju u svom rosteru dva igraca istog kvaliteta i cene , taj navodni kapitalac ako nije back up play onda je bek suter ili kombo 2/1 i time bi ugrozio poziciju Berona/ Lazica a pouzdano se zna da je Tomic vise nego zadovoljan sa obojicom. Znaci ako bi se trazio taj kapitalac ili kao sto si procitao da se navodno ceka povratak tog igraca iz Kine taj je igrao tamo za oko 1 milion $, sa kojom reputacijom bi on pristao da igra kod nas , tj da prihvati ulogu rezerve gore pomenutih igraca koji su vec tu.Ili je smatras da je legitimno i korektno od strane trenera da svoja dva najbolja igraca ili kapitena pomeri za stepenik nize u ulozi u timu koji su imali do sada zarad tog mamojebca?

          Ne zelim da navodim primere konkurentskih timova kako sada trenutno izgledaju kada su se uloge malo promenilo. I dalje smo jedini klub bez ijedne promene u rosteru i po meni i po mojim informacijama nista se nece menjati sem ne daj boze neke teske povrede.

          Za one ljude koji pisu na b92 a i ovde, neka napisu da nikakve zamene Faye/ Luka nece doci, da oko kls lige i kupa se ide mozda na povecanje broja stranaca a da i mi i groblje pokusavamo da barem jednog igraca posrbimo sa nasim pasosem, Odavno su oba kluba usli u tu proceduru.Nisam clan tog foruma ali dosta nebuloza pisu pa se to prenosi dalje i dalje bez da neko na tom forumu ih demantuje.

          Ako imas neki drugi info slobododno podeli ali ovo sto je pisem je nesto najblize realnosti.

          Comment


          • Ja sam od tebe cuo da u slucaju igraca tipa Teodosic, da bi se progledalo kroz prste za odbranu, sto znaci da bi takvog igraca ipak nekako uklopili.
            Dovoljno je da igraju po 20 minuta na svojim pozicijama i samo 5 minuta da provedu zajedno na terenu. Ja racunam da ni Regland ne bi imao nista protiv takve raspodele.

            Koliko god da je skup neki igrac naslo bi se para za 3-4 plate, jer bi takvim pojacanjem mi lagano mogli da napadnemo i EC.

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Ja sam od tebe cuo da u slucaju igraca tipa Teodosic, da bi se progledalo kroz prste za odbranu, sto znaci da bi takvog igraca ipak nekako uklopili.
              Dovoljno je da igraju po 20 minuta na svojim pozicijama i samo 5 minuta da provedu zajedno na terenu. Ja racunam da ni Regland ne bi imao nista protiv takve raspodele.

              Koliko god da je skup neki igrac naslo bi se para za 3-4 plate, jer bi takvim pojacanjem mi lagano mogli da napadnemo i EC.
              Teodosic je naucna fantastika i svi znamo da od toga nema nista.

              Comment


              • otisao na tviter nigde nista nisam nasao da se pise da dovodimo ili u pregovorima sa nekim

                Comment


                • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by ivica14 View Post
                    otisao na tviter nigde nista nisam nasao da se pise da dovodimo ili u pregovorima sa nekim
                    Ma ima jedan twit (nisam baš upamtio koji je twiteraš u pitanju) gde stidljivo pominje Tea...što reče Šarac to su samo vlažni snovi nas navijača.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • kakav Teo i Dilejni ..ljudi m oji mi Teodora nismo u stanju da dovedemo ...

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        kakav Teo i Dilejni ..ljudi m oji mi Teodora nismo u stanju da dovedemo ...
                        Nama treba plej profila Jovic/Markovic/Nelson. Mi apgrejdovanu Buducnost i jace timove u EC mozemo dobiti samo cvrstom i jakom odbranom i kontrolom skoka. Pre bih forsirao Nenadica u tom slucaju, nego dovodio jos jednog midzeta. Tiodor je otisao u AEK i neka ga tamo.

                        Teo, Dilejni i ti mamojebi sto mnogo vise doprinose u napadu nego sto useru u odbrani su neka druga dimenzija. Ali budimo realni...
                        Last edited by Storm; 06-01-19, 07:28.

                        Comment


                        • Čestitke i ovde!

                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Nama treba plej profila Jovic/Markovic/Nelson. Mi apgrejdovanu Buducnost i jace timove u EC mozemo dobiti samo cvrstom i jakom odbranom i kontrolom skoka. Pre bih forsirao Nenadica u tom slucaju, nego dovodio jos jednog midzeta. Tiodor je otisao u AEK i neka ga tamo.

                            Teo, Dilejni i ti mamojebi sto mnogo vise doprinose u napadu nego sto useru u odbrani su neka druga dimenzija. Ali budimo realni...
                            Ovo je realnost i na tome treba raditi do PO i kroz ove jake utakmice EK... Sve druge rasprave nas samo vode u nove , nepotrebne svađe .

                            Maikov intervju za SK

                            http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...c-Evrokup.html


                            “Pre svega, rekao bih da je sadašnji tim mlađi od te dve ekipe. Nemamo toliko iskustva koliko smo ranije imali, ali tako je bilo i sa tim timovima na početku sezone. Ono što želim da kažem jeste da u hodu stičemo iskustvo i da ćemo i mi postati pravi tim – odnosi u timu su prijateljski, kao i uvek, rastemo kako bismo postali vrhunska ekipa na kraju sezone, kao što je i ranije bio slučaj. Ipak, još nas mnogo posla čeka do tada“, počinje Cirbes za Sport klub i dodaje:

                            “Ne mogu još da kažem dokle smo stigli na tom putu jer nismo imali mnogo utakmica kakve će biti one na kraju sezone. Ipak, u utakmici sa ekipom Budućnosti videlo se gde smo – borili smo se kao ekipa i uspeli smo da reagujemo posle pada, što je izuzetno važno“.
                            “Mislim da će biti još više ljudi kako budu dolazile važnije utakmice, srećni smo zbog te podrške navijača, oni su vetar u leđa kakav drugi timovi nemaju. To je naš veliki kec u rukavu, ponosni smo na njih i želimo da im uzvratimo pobedama. Emocije koje se tada osete na terenu teško je uporediti sa nekim drugim osećajem – toliko sam pun adrenalina, prepustim se instinktu i tek posle vidim šta sam radio“, zaključio je Cirbes za Sport klub.

                            Comment


                            • Originally posted by StefanPG View Post
                              Imam neki osjecaj da ce ovaj Keselj tacno bit X faktor u nekoliko meceva, bez zajebancije, tacno tih 6-10 poena koji budu falili.

                              Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
                              Septembar mjesec, ehhh

                              Comment


                              • On je tu zbog ABA, iprošle godine je čini mi se protiv MZT-a imao partiju sezone, s tim da je ovogodišnja igra na višem nivou, ima ga na skoku pod oba obruča i sasvim fino pegla odbranu za abaligaški nivo.
                                Naravno, sa povratkom Faye-a ispada iz rotacije ali je lep osećaj da smo osigurani na poziciji četiri, s obzirom da i Boriša nastavlja sa vrlo kvalitetnim partijama. [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X