Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madafaka73 View Post
    Telo je uništio zbog lude glave. Zapustio se. Ako krene da radi ozbiljno, a mislim da se on opasno naložio na košarku ponovo, dovešće se u red sa mesec-dva.
    Nama je trenutno po fizikalijama najkritičniji Davidovac. Povrede uzele danak. Ako bi njega doveli na Simanić nivo, mnogo bi nam značilo.
    Davidovac je baš kritičan koliko zanemoća tokom utakmice zbog čega i greši u šutu i dodavanjima.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ono što je Ulični Basketaš postavio pokazuje tok misli Vojvode, i baš mi je drago da pročitam da je pronašao cilj koji će ga vratiti ozbiljnoj košarci. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        pa bas telo i nema.
        2.08 i njegova gradja iz mladjih dana su prototip kosarkaske gradje. To sto je on trenutno zapusten, to se da lako srediti ako ima volje.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Davidovac je baš kritičan koliko zanemoća tokom utakmice zbog čega i greši u šutu i dodavanjima.
          Srecom pa imamo vise nego dovoljno igraca na 2/3. Ocekujem selidbu Davidovca iza kosa ako ovako nastavi.

          Comment


          • Sa 2.08 bi prirodno bilo da bude na poziciji cetvorke a on je celu karijeru proveo na SF poziciji jer nije imao snage da je iznese.
            Izgleda da su nam svi igraci u formi sem Davidovca. Mislim da je na ovoj utakmici trebalo pruziti sansu i Nenadicu umesto ili Perperoglua ili Covica. Ovaj prvi igra svaku utakmicu i prijao bi mu odmor a ovaj drugi se vec dokazao na prosloj utakmici. Nego sta bi sa Fajeom, bio je najavljen i na kraju nista??

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Tvrdi obruči u Leon Štukelju [emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Mnogo sam gotivio onu Pešećevu ekipu Kešelj, Dragićević, Štimac, Bjelica, al jbg tad grobarski TNT bio na vrhuncu i tu se isti negde i završio.

                  Samo što je stari Keš bio atraktivan, imao je dobra kucanja po čeonoj liniji kad utrči pa se odrazi.

                  Mada sad kad smo kod kucanja niko kao bratina Jovan Koprivica Nzm što mi on pade na pamet dok sam kucao post.

                  Comment


                  • Bio zivotinja,sjebale ga i povrede, ali u principu zao mi decka...bio je bas zver, tenk sa odrazom..Keselj je dobar suter, mislio sam da ce odraditi vise u karijeri ali me demantovao a ja sam ga bas gotivio..Cak sam ga pratio u Lavriu aktivno ali nije to vise to...a ovako je ok momak i sportista..steta..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ko ga gleda na zagrevanju zna da nema preciznijeg igrača od njega. To sada gledamo kad je u igri. [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Jedno je zagrejavanje, drugo je utakmica...Jedna lasta ne cini prolece, mada bi mi bilo drago da on uspe, naspram onog drugog..xD
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • I na prošloj je odigrao dobro, tako da su već dve laste. A drago mi za ama baš svakog Zvezdinog igrača kad odigra dobro.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Neću da vas lažem da nije da mi nije drago kad junior odigra nešto, samo u dubini duše znam da je sve to samo laž, ne ide to baš tako ako su nam ambicije visoke.

                            Comment


                            • Svaku narednu utakmicu ocekujem da Simanic zariba ili da odigra mimo ocekivanja a decko sve bolji, zrelo djeluju odluke pa i prema tome rezultat. Ima svoju ulogu, drzi se nje i konstantno doprinosi na obje strane. Svaka cast Tomicu, rotira, djeli minute i pri tome igra daleko najefikasniji basket. Milina za gledati.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                I na prošloj je odigrao dobro, tako da su već dve laste. A drago mi za ama baš svakog Zvezdinog igrača kad odigra dobro.
                                Pa meni nije drago, prosto je visak i to je to. Na 3 su tu Dobric, Lazic (vise nije igrac koji samo beka moze da igra?), Davidovac i Perper, na 4 su Perper, Simanic i Faye. Hajde da dovedemo onda i ex kapitena, nece da se baci.

                                On ako ima prednost u odnosu na bilo kog igraca, taj bi trebalo da potrazi raskid ugovora. Sad se posmatra ucinak Covica i Keselja u duelu sa najlosijom ekipom lige, a zapravo Tomic tu nije uradio nista specijalno, samo je odradio posao koji nisu odradili Dzikic, Pavicevic i Canak. Njih trojica su se obrukali tamo, to je sve.

                                Mislim da fokus sada mora biti na gostovanja u Spaniji, ta dva meca su ubedljivo najvazija do PO ABA lige. Sa jednom pobedom smo blizu prvog mesta, sa 2 mozda i blizu prednosti domaceg terena u polufinalu. Ove Krke, Zadrove, FMPove ocekujem da se rutinski resavaju, to je veliki neuspeh ako se od nekog izgubi.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X