Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    To isto si pričao i za AL-a.
    Dobra, moram da priznam. [emoji23]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Dobrić, da iskoristim eufemizam, ima mesta u 12. Bez ikakve dileme.
      Ako posmatramo po ulogama, Davidovac i Dobrić uopšte nisu konkurencija jedan drugome, jer su potpuno različiti tipovi igrača. Više su konkurencija Filip i Davidovac, u borbi oko uloge trećeg kreatora. Dobrićevih 2m i 92-93kg teško da je dovoljno da se uspešno nosi na poziciji 4. Kešelj npr ima 2,08m i 95kg i više iskustva u samoj igri, pa može da krpi poziciju 4. Tako da za Dobrića ostaje pozicija winga.
      Ja ovako vidim roster, ako se ne dovede backup plej. A brojevi ispred pokazuju koje sve pozicije u teoriji ovi igrači mogu da pokriju. Dovođenjem backup pleja, otvara nam se opcija da igramo zajedno na parketu sa njim i Raglandom, gde bi se Joe pomerio na poziciju beka šutera, a Baron se čuvao za neku drugu petorku i to isključivo na poziciji 2.
      1-2 Ragland
      1-2 Baron
      1-2-3-4 Davidovac
      2-3 Dobrić, Laza
      3-4 Perper, Kešelj
      3-4-5 Simanić
      4-5 Faye
      5 Cirbes, Ojo, Ristić
      Radanov, Nenadić, Filip out uz napomenu da bi svaki od ova tri igrača imao određenu ulogu i minute u zavisnosti od protivnika i takmičenja.

      Comment


      • Hajde, hajde, nemojte se svađati...



        Jedna za ljubitelje.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Mene kao navijaca nit’ zanima, nit’ treba da zanima ko igra a ko ne a ni to kako se Tomic obraca "takozvanim novinarima" (posto se kod nas na prste mogu nabrojati pravi novinari)...Sve dok tim pobedjuje i izgleda ovako kako izgleda, apsolutno nemam zamerki...a i kad ne bude pobedjivao, opet cu podrzavati bilo koga ko je na terenu i nosi taj dres, prosto ne navijam za Covica, Tomica, Radonjica...navijam za Zvezdu...ali so far, Milanu Tomicu se apsolutno nema sta zameriti, covek sabija...pojedinci su zaboravili da se raduju pobedama svog tima...citajuci ovu temu nakon sinocneg premijernog trijumfa u EC sticem utisak da smo 20 razlike izgubili...opustite se malo i uzivajte u voznji...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Meni žao Vojvode što ispada iz rotacije kad se Faye vrati. S druge strane, neće znati protivnici od koga im preti najveća opasnost.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Grof View Post
              1. Pisao sam da je nevereovatno da je decko proglasen od svih za talenta, da je placen poprillicno, a da ne moze da igra. Za njega se moralo i ranije naci vremena / mesta. Mozda nije bio dovoljno zreo, ali... Nije trening sve. Ima malo i do politike kluba, procene strucnjaka, povracaja ulozenog novca...
              2. Ne mogu mnogo da gledam, ali polako pocinje da bude ozbiljan EC (za sada) centar
              3. Tomic ima veliki + za davanje sanse mladjim igracima (Simanicu pre svega) i dosadasnje rezultate i veliki - za ponasanje na kzs (i FC naravno)
              4. Moje simpatije uvek idu ka nekom ko moze da kreira
              5. Takodje
              Ja mislim da on to ne radi zato što to baš i želi, već zato što je prinuđen. Jbg ne može mu prva petorka đuskati ceo meč, a na klupi ima uglavnom sve klince i jednog rekreativca iz Stefan Brauna.

              Comment


              • Nastavite raspravu vas dvojica na Pomracenju, a ostale molim da se drze teme.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Sta ovo bi veceras? Marko Keselj kao u najboljim danima...

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Sta ovo bi veceras? Marko Keselj kao u najboljim danima...
                    Hajde što ubada trojke kao u najboljim danima ali onaj pritisak na prenos lopte na 35/36'' do kraja utakmice izgleda da je i njega Tomić probudio.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Kakve je sve epitete Simonovic dobijao...mozda "rekreativac" i proigra
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Lepo raspoređena minutaža, rutinska pobeda. Filip najbolji skakač Zvezde, Simana najviše minuta, a Kešelj MVP. Čuda pravi Tomić za sada.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Kakve je sve epitete Simonovic dobijao...mozda "rekreativac" i proigra
                          Vaistinu, kada je potpisao onaj ugovor na dva meseca (valjda tako beše) mnogi su hteli da mu što pre vide leđa ( i ja među njima), mnozina navijačkog puka sa foruma je tako razmišljala ali navijač je aboliran od greške a predsednik, trener nije i ne može biti.
                          Ipak, Simon je od nekog ko je teran iz kluba brzo postao
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Keselj ima telo, ima sut, ima iskustvo, ima znanje... Njegov najveci i jedini neprijatelj u kosarkaskom smislu je glava. Ako Tomic uspe da sredi njegovu ludu glavu koja mu je unistila karijeru koja je obecavala, eto nama pojacanja niotkuda.

                            Comment


                            • pa bas telo i nema.

                              Comment


                              • Telo je uništio zbog lude glave. Zapustio se. Ako krene da radi ozbiljno, a mislim da se on opasno naložio na košarku ponovo, dovešće se u red sa mesec-dva.
                                Nama je trenutno po fizikalijama najkritičniji Davidovac. Povrede uzele danak. Ako bi njega doveli na Simanić nivo, mnogo bi nam značilo.

                                Comment

                                Working...
                                X