Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Apsolutno, slažem se. Samo, ja nisam neki košarkaški stručnjak, samo sam veliki zaljubljenik u košarku, koja mi je hobi. Ono što vidim i što mi bode oči, napišem ovde, bez vulgarnosti. I onda dođe neko ko misli da je popio svu pamet ovog sveta i pljune po tebi. Ja ne mislim da je uvreda da bilo ko napiše da mu se ne dopada kako igra recimo mali Čović, ili Kešelj, ili bilo ko drugi. I ne mislim da je uvreda reći za Tomića da daje prepotentne i bahate izjave, jer se zaista tako i ponaša. Njega novinar kulturno pita šta je sa Dobrićem, Radanovim, a on spinuje kako se ne priča o pobedi, već o igračima koji ne igraju. Dobrić ima temperaturu mesec dana? Radanov mesec dana vuče povredu zgloba? Jednostavno mi se ne dopada taj prepotentni stav. Niko mu ne spori da ima košarke u sebi, ali kao čovek je veoma sujetan.
    Zapravo je spin potencirati priču o igraču koji ne igra a zaobilazi se upravo završena utakmica i postignuta pobeda.
    I ne treba da se priča o svemu, neke stvari treba da ostanu u svlačionici, a na žutim novinarima je da jure senzaciju. Pobeda u prvom kolu top 16 faze EC očigledno to nije za njih.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      Filip nije kosarkas ? o cemu da pricamo dalje ....
      ja postujem svakog sagovornika ail toliki hejt ,pljuvacina i kada je dobro i kada je lose ...to ne mogu da precutim ....i to sve prema nasim igracima ...momcima koji ginu za nas dres ...to je za mene NEPOJMLJIVO!!!
      Polako, prvo da se opismenis pa onda da branis FC3 na braniku foruma. Ne treba da precutis, Uvek reci sta mislis!!! Podrska za brata iz mog grada!!!
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Apsolutno, slažem se. Samo, ja nisam neki košarkaški stručnjak, samo sam veliki zaljubljenik u košarku, koja mi je hobi. Ono što vidim i što mi bode oči, napišem ovde, bez vulgarnosti. I onda dođe neko ko misli da je popio svu pamet ovog sveta i pljune po tebi. Ja ne mislim da je uvreda da bilo ko napiše da mu se ne dopada kako igra recimo mali Čović, ili Kešelj, ili bilo ko drugi. I ne mislim da je uvreda reći za Tomića da daje prepotentne i bahate izjave, jer se zaista tako i ponaša. Njega novinar kulturno pita šta je sa Dobrićem, Radanovim, a on spinuje kako se ne priča o pobedi, već o igračima koji ne igraju. Dobrić ima temperaturu mesec dana? Radanov mesec dana vuče povredu zgloba? Jednostavno mi se ne dopada taj prepotentni stav. Niko mu ne spori da ima košarke u sebi, ali kao čovek je veoma sujetan.
        Da probam ja da pojasnim ..Tomic je trener koji ima takvu filozofiju da igraca koji dolazi iz povrede jako cuva i ne izlaze ga naporima dok 100% ne zaceli povredu ..kod njega to traje duze i mislim da to nije ni lose jer ima ko da ih zameni ...ja sam po struci kosarkaski trener ali ne radim to ...dugo sam je trenirao i jako dugo je pratim i gledam ...u Pioniru sam redovan ...ali to ne znaci da sam popio svu pamet sveta ...covek se uci dok je ziv i gresi dok je ziv ....
        svidja mi se ovakva komunikacija ...nadam se da je i tebi prijatnija ...

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Polako, prvo da se opismenis pa onda da branis FC3 na braniku foruma. Ne treba da precutis, Uvek reci sta mislis!!! Podrska za brata iz mog grada!!!
          hvala na ispravci ....

          Comment


          • zaboravih da kazem ..podrzavam stav Tomica ..oni koji nisu u timu nisu ni za komentar ...koga nema bez njega se mora!

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Zapravo je spin potencirati priču o igraču koji ne igra a zaobilazi se upravo završena utakmica i postignuta pobeda.
              I ne treba da se priča o svemu, neke stvari treba da ostanu u svlačionici, a na žutim novinarima je da jure senzaciju. Pobeda u prvom kolu top 16 faze EC očigledno to nije za njih.
              Pa nije spin. Mene zanima zašto ne igra Dobrić. Zašto ne bi odgovorio na pitanje novinara? Niko ga nije pitao zašto forsiraš tatinog sina, već igrača, koji je bio izuzetno značajan deo tima.

              Comment


              • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                Pa nije spin. Mene zanima zašto ne igra Dobrić. Zašto ne bi odgovorio na pitanje novinara? Niko ga nije pitao zašto forsiraš tatinog sina, već igrača, koji je bio izuzetno značajan deo tima.
                Zato što te priče pripadaju tabloidima a ne ozbiljnom sportskom novinarstvu. Jasno mi je da značajan deo populacije na takav način prati sport, ali s druge strane Tomić takvim novinarima treba i da pruži odgovarajući tretman, što i čini.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Dobrić je navodno dobio temperaturu pred Novu godinu i taj deo je pokriven objašnjenjem, ali je potpuna misterija zašto nije bio ni na klupi jedan duži period pre toga. Ako je u pitanju (ne)disciplina, onda podržavam stav trenera da se o tome ne priča javno, po cenu da mi navijači "tumaramo po mraku". Inače, meni su skroz ok ovakvi njegovi istupi na KZM ili u izjavama. Šta ima da titra jajca novinarima, da se nešto sa njima nadmudruje, ćaska i druži... Tomić priča na terenu.
                  Sećam se nekog intervjua sa početka sezone, novinar ga nešto pita, Tomić se okreće ka našem PR-u i kaže: to je pitanje za njega. Zna čovek tačno šta je njegovo da izjavi, a šta nije.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Zato što te priče pripadaju tabloidima a ne ozbiljnom sportskom novinarstvu. Jasno mi je da značajan deo populacije na takav način prati sport, ali s druge strane Tomić takvim novinarima treba i da pruži odgovarajući tretman, što i čini.
                    Daj, ne zezaj. Znači tebe, kao navijača, ne zanima zašto ne igra Dobrić? Šta je tu tebi tabloidno? Ako je stvarno bolestan/povređen, reci tako. A ne da vrdaš i napadaš spinovanjem.

                    Comment


                    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                      Daj, ne zezaj. Znači tebe, kao navijača, ne zanima zašto ne igra Dobrić? Šta je tu tebi tabloidno? Ako je stvarno bolestan/povređen, reci tako. A ne da vrdaš i napadaš spinovanjem.
                      Nisi razumeo, spekulacije oko njegovog neigranja su tabloidne. Meni je jasno zašto ne igra, dotakao sam se toga u jendom od prethodnih postova, koncepcijski je daleko korisniji Davidovac koji je u petorci uvek uz Nenadića/Čovića kao sekundarni plej, a s druge strane Baron, Laza i Stratos doprinose igri više nego što bi Dobrić sve i da je 100% zdrav. Ali, žuti novinari će da traže neku spletku tu, nezadovoljni ovakvim odgovorom.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Prvo ajde da pricamo o 2/3 poziciji ili ako neki vise vole sg/sf, Lazic je daleko bolji u odbrani, Beron u napadu (odbrana slicna), Davidovac u kreaciji missmecevima protiv nizih od Dobrica. Ok sve jasno, Stratosa necu ni pominjati, ali trenutno Davidovac ne isporucuje ni u odvrani ni u napadu koliko bi mogao Dobric sutem ili katovanjem u reket. Ja bih licno vise gledao Dobrica pit bula nego Dedu kako izpomaze kreaciju iako Deda djeluje daleko najpametniji igrac na terenu.
                        Jasno mi je da nam Davidovac (sada) vise treba sa ovom ulogom od Dobricevih poena u napadu (jer ima ko da ubaci).
                        Licno razumijem odluku trenera da se Nenadicu/Covicu dodjeli ispomoc u kreaciji kad Baron nije u igri ali Dobric je vise stvar mog ukusa. Prema tome razumijem Tomica jer nece takticki otkrivati zasto mu neki igrac igra a neki ne, isto tako ukoliko je doslo do pada forme ili discipline o tome nece javno etiketirati igraca pa dodjemo do toga da je pitanje besmisleno ukoliko nema ili losu namjeru ili predznak zute stampe.

                        Comment


                        • Originally posted by madafaka73 View Post
                          Sećam se nekog intervjua sa početka sezone, novinar ga nešto pita, Tomić se okreće ka našem PR-u i kaže: to je pitanje za njega. Zna čovek tačno šta je njegovo da izjavi, a šta nije.
                          Pitanja su bila vezana za pojacanja koja ce doci u Zvezdu, a on ih je tada uputio ka PR-u....u smislu cim bude bilo, on ce da objavi
                          To je njegov fazon, iako je nepopularan kod navijaca i javnosti, ali sam je tako odabrao. Neka oni samo dobro izgledaju na terenu a tu njegovu asocijalnu crtu cemo lako da progutamo...

                          Comment


                          • Nije asocijalan nego gospodin. Ali treba umeti i to prepoznati.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Nije asocijalan nego gospodin. Ali treba umeti i to prepoznati.
                              To isto si pričao i za AL-a.

                              Comment


                              • Pa ima i asocijalnih gospodina

                                Comment

                                Working...
                                X