Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Sa Simanićem (malo i ja da pametujem) je najviše trebalo razgovarati i ubediti ga da može, to su ovi iz Tomićevog stručnog štaba odradili za 10 a sledeća stvar je mišićna masa koju je takođe povećao ali ne na uštrb osećaja. Svakako veliki plus za Tomića (pored onih minusa sa juniorom).
    Junior je odigrao (začuđujuće) dobru rolu ali i "ćorava koka ubode neko zrno".
    Slušajući Edina i Koleta pred Budućnost bilo je komentarisanja rostera i obojica hvale "ubode" sa Sttratosom i Fajeom kao i Borišin napredak, takođe pomenuli su Cirbićeve promenljive igre. Beronu samo treba dobar blok (ili dupli) i pravovremen pas i on će zatrpati svakoga.
    Nazalost, ja mogu da pratim samo skracene snimke jer zivim na +6 u odnosu na Srbiju, tako da moje misljenje (uz to da nisam basket expert) nije bas validno, ali mi se cini po komentarima, izvestajima i sl. koje sam citao da smo ovu protiv Limoza mozda i mogli da prelomimo da junior nije igrao u prvom poluvremenu... Kapiram da je prosuo onoliko koliko je doprineo.
    Meni je Faje apsolutni hit i zaista mislim da su ga pre CZ znali samo najveci fanatici basketa (suprotno od onog kako ga prikazuju oni koji bi da mere...). Takodje se ne slazem da ce sledece godine biti suvise star za nas, ako bude srece i znanja i zaigra se ponovo EL. Stratos je ono - bez starca... Pero je trebalo to da odradi prosle godine... ali neko je Stratos, a neko je Pero

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      I pustili ga da 6 puta asistira.
      Niko ne kaze da nije odigrao dobro, samo i cak tako dobro je bilo mucenje gledati ga, bar meni sa onim potezima..bas sreca u nesreci ne znam kako bih nazvao to od sinoc..sreca sto je ondao, nesreca sto cemo zavrsiti sa njim, i sa EL za sledecu sezonu..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Kad god je Čović krenuo da siluje ulaz, meni se čini da večnost prođe dok dođe do koša, kao da gledam usporeni snimak. Debeo je, ali je zato spor. Što kaže Ganac, i ćorava koka ubode koje zrno, tako da bi bilo glupo zanemariti njegov učinak od juče, ali jeste mučenje gledati ga na parketu. Pobeda je upisana, Tomiću - pamet u glavu za buduće mečeve.

        Comment


        • Bez bek ap pleja nema borbe za ABA, a o EC necu ni da pricam. Zna to struka, ali verovatno nema para za provereno resenje, Ja taj deo razumem. Ali deo gde Filip igra umesto da se Nenadic kali ma koliko trenutno bio tanak na toj poziciji, to ne kapiram. Odbrana uzima trofeje, a ako neko misli da ce sa Filipom da odigra odbranu protiv Buducnosti kad se bude igralo u kost, taj ima problem percipiranja kosarke kao sporta.

          Comment


          • Koja Budućnost, ova što puca po svim šavovima i koja ne zna gde udara? Oni ne znaju više šta da promene da dođu do igre, a ne shvataju da tim nije samo prost skup kvalitetnih igrača, već mora da se uspostavi hemija, da svaki, ali baš svaki igrač bude zadovoljan sa ulogom koju ima. Juče posle utakmice gledam Nenadića, dečko se smeje, apsolutno mu ne smeta što ni sekund nije proveo u igri, Dobrić, Faye i Radanov ćaskaju isto svi dobro raspoloženi, Ragland kad izlazi iz igre sa svima se pozdravi... Meni je to najjači utisak ove sezone, skoro nismo delovali ovako kompaktno, otud i ovakve igre od igrača koji su odavno otpisani.
            A što je najlepše, ima prostora za napredak i kod Boriše, i kod Davidovca, nadam se i kod Dobrića i Ristića. Radanov je zalog za budućnost. Koja je prilično svetla.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • "Ne mislim da su igrači na poziciji 'četiri' mnogo viši od mene, a teži verovatno jesu. Možda je to hendikep u odbrani koji pokrivamo rotacijama, ali time isto tako pravimo i prednost u napadu. Mogu da 'raširim' odbranu, da 'uzmem' otvoren šut sa sredine igrališta, a ne sa pozicije na 45 stepeni ili iz ćoška koja je karakteristična za poziciju krila. Žao mi je što nisam poziciju četvorke otkrio ranije", dodao je Kešelj.

              Posle neka neko kaže da je naš Mare rekreativac. Faye, izduvao si ga za mesto u 12.

              Comment


              • taj ko kaze da nemamo sanse sa rekreativcima u ekipi a pri tom imamo skor bez poraza i vec smo prakticno obezbedili prvo mesto u regularnom delu je ili neznalica ili je zlonameran ...
                Filipova i Keseljeva igra je za svaku pohvalu juce i to treba reci ..Covic je prelomio mec da znaju oni koji nisu gledali i bili u hali ...Filip je dobio podrsku ,aplauze isto kao i Keselj ...a najveci aplauz dobio je Simana za odlicnu partiju ...ali reci da je odigrao dobro i da ga je mucenje gledati,,,to nije njegov nego vas problem u glavi ....sramota

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  taj ko kaze da nemamo sanse sa rekreativcima u ekipi a pri tom imamo skor bez poraza i vec smo prakticno obezbedili prvo mesto u regularnom delu je ili neznalica ili je zlonameran ...
                  Filipova i Keseljeva igra je za svaku pohvalu juce i to treba reci ..Covic je prelomio mec da znaju oni koji nisu gledali i bili u hali ...Filip je dobio podrsku ,aplauze isto kao i Keselj ...a najveci aplauz dobio je Simana za odlicnu partiju ...ali reci da je odigrao dobro i da ga je mucenje gledati,,,to nije njegov nego vas problem u glavi ....sramota
                  Prvo, nemam ništa protiv tebe i sličnih koji botuju za Čovića. To je vaše opredeljenje i koliko god mi se ne sviđalo, poštujem ga. Ali da druge, koji misle drugačije, nazivaš neznalicama ili zlonamernim... Savetujem ti da malo oladiš. Previše dozvoljavaš sebi.

                  Comment


                  • Ma nije on Bot, nazalost po njega..to mu je neki razon, i takva je vecina i ja to postujem...Naravno, na kraju ce kao i ostali pobeci, nestati, dobiti nameran ban itd...to se tako radi kao prosle godine na kraju...Ne treba se nervirati zbog toga i pridavati na znacaju botova nema puno i oni su sad mirni u stand by..moram priznati da mi se svidja odlika Tomica, poprilicno nije u vinklu sa nekim potezima...ali videcemo sta ce biti na kraju.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                      Prvo, nemam ništa protiv tebe i sličnih koji botuju za Čovića. To je vaše opredeljenje i koliko god mi se ne sviđalo, poštujem ga. Ali da druge, koji misle drugačije, nazivaš neznalicama ili zlonamernim... Savetujem ti da malo oladiš. Previše dozvoljavaš sebi.
                      Ako ga poštuješ nemoj nekog nazivati botom, a da nemaš dokaze za to. Kad nema argumenata, onda se uvek ide na lične uvrede. Jednostavno prihvati da nemaju svi isto mišljenje kao ti. I ja isto radim. Ni on ni ti ne treba da vređate druge zbog drugačijeg stava, to je poenta.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ako ga poštuješ nemoj nekog nazivati botom, a da nemaš dokaze za to. Kad nema argumenata, onda se uvek ide na lične uvrede. Jednostavno prihvati da nemaju svi isto mišljenje kao ti. I ja isto radim. Ni on ni ti ne treba da vređate druge zbog drugačijeg stava, to je poenta.
                        Ne moram ništa da dokazujem. Vidiš valjda šta čovek konstantno piše. Brani Čovića kao da mu je tatko. Ja ne vređam druge time što razmišljaju drugačije. Botovanje je danas veoma unosan posao. Pronađi u mojim postovima uvrede i ja se povlačim sa foruma. Zamolio sam ga da ne vređa ostale, koji misle drugačije od njega. Koristi veoma često neprimeren rečnik, doduše, banovan dosta puta, ali to ga ne sprečava. Znači, mi koji vidimo da Filip nije košarkaš, imamo problem u glavi? I tebi je to ok?

                        Comment


                        • Slažem se da treba paziti na rečnik, ali da se to onda odnosi na sve, i ne samo na forumaše nego i na trenere i igrače, jer se isti besomučno vređaju i to samo Zvezdini. Probaj da napišeš nešto uvredljivo za nekog iz Budućnosti ili Partizana pa ćeš videti ubrzo epilog u vidu bana.
                          Svima nam treba malo više kulture i vaspitanja, kad već nema pismenosti.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Prvo, nemam ništa protiv tebe i sličnih koji botuju za Čovića. To je vaše opredeljenje i koliko god mi se ne sviđalo, poštujem ga. Ali da druge, koji misle drugačije, nazivaš neznalicama ili zlonamernim... Savetujem ti da malo oladiš. Previše dozvoljavaš sebi.
                            Botujes? i ti nekome kazes da sebi dozvoljava puno ...

                            Comment


                            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                              Ne moram ništa da dokazujem. Vidiš valjda šta čovek konstantno piše. Brani Čovića kao da mu je tatko. Ja ne vređam druge time što razmišljaju drugačije. Botovanje je danas veoma unosan posao. Pronađi u mojim postovima uvrede i ja se povlačim sa foruma. Zamolio sam ga da ne vređa ostale, koji misle drugačije od njega. Koristi veoma često neprimeren rečnik, doduše, banovan dosta puta, ali to ga ne sprečava. Znači, mi koji vidimo da Filip nije košarkaš, imamo problem u glavi? I tebi je to ok?
                              Filip nije kosarkas ? o cemu da pricamo dalje ....
                              ja postujem svakog sagovornika ail toliki hejt ,pljuvacina i kada je dobro i kada je lose ...to ne mogu da precutim ....i to sve prema nasim igracima ...momcima koji ginu za nas dres ...to je za mene NEPOJMLJIVO!!!
                              Last edited by darko pancev; 03-01-19, 11:16.

                              Comment


                              • Apsolutno, slažem se. Samo, ja nisam neki košarkaški stručnjak, samo sam veliki zaljubljenik u košarku, koja mi je hobi. Ono što vidim i što mi bode oči, napišem ovde, bez vulgarnosti. I onda dođe neko ko misli da je popio svu pamet ovog sveta i pljune po tebi. Ja ne mislim da je uvreda da bilo ko napiše da mu se ne dopada kako igra recimo mali Čović, ili Kešelj, ili bilo ko drugi. I ne mislim da je uvreda reći za Tomića da daje prepotentne i bahate izjave, jer se zaista tako i ponaša. Njega novinar kulturno pita šta je sa Dobrićem, Radanovim, a on spinuje kako se ne priča o pobedi, već o igračima koji ne igraju. Dobrić ima temperaturu mesec dana? Radanov mesec dana vuče povredu zgloba? Jednostavno mi se ne dopada taj prepotentni stav. Niko mu ne spori da ima košarke u sebi, ali kao čovek je veoma sujetan.

                                Comment

                                Working...
                                X