Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ce Tomic da pomisli da je carobnjak i da je uspeo da od Ficka napravi igraca kao od Simanica.... Al’ to moze da nas kosta sezone.

    Comment


    • Može i sa trećim plejem ,trćom čevorkom ...jer TIM

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • FČ3 i Vojvodu imamo u šteku za ove najvažnije utakmice.[emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Srecom pa se Bokan potrudio da nam parira u minus faktorima, pa je doveo Repesu, inace bi vec sad mogli da im damo titulu s obzirom kakav roster imaju u odnosu na nas sa sve ovim rekreativcima.

          Comment


          • Ružno je Limož nazivati rekreativcima, očigledno se nisu oporavili još onomad
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pozdrav za sve hejtere Čović Filipa

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                Pozdrav za sve hejtere Čović Filipa
                Pozdrav za tebe isto
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by uncletima View Post
                  Mislio sam, da nikada necu praviti njegov gif... Bravo, Slabisa!






                  PS. Ganac, jesi cmakao komsu Kronosa za NG u moje ime?
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Drago mi je zbog Simanica, vjerovao sam da mu samo treba povjerenje i uloga i da ce vratiti. Mozda mi je veca sreca zbog Zvezde, konacno da iz nase skole od juniora izadje igrac na koga mozes da se oslonis a ove partije ce vrlo brzo biti samo los dan ako nastavi sa dobrim radom.
                    Volio bih i Radanov da pronadje sebe, ako ne ove sezone onda sl sigurno.
                    Ps. Niko napredak Ojoa da pomene, nekako se to kao ocekuje od stranog igraca ali za godinu ipo decko je od panja stasao u sasvim solidno rjesenje na postu i pick igri kao i u odbrani.
                    Tomic je premasio moja ocekivanja, nisam ocekivao ovoliko sanse mladjima i nisam ocekivao da ovako poslozi uloge u timu.
                    Moje simpatije idu ka Dobricu umjesto Davidovca ali zato ja kucam po tel a Tomic bira.
                    Cestitke za novu pobjedu!!!
                    Last edited by Victor BG; 03-01-19, 00:18.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      1. Drago mi je zbog Simanica, vjerovao sam da mu samo treba povjerenje i uloga i da ce vratiti.
                      2. Ps. Niko napredak Ojoa da pomene, nekako se to kao ocekuje od stranog igraca ali za godinu ipo decko je od panja stasao u sasvim solidno rjesenje na postu i pick igri kao i u odbrani.
                      3. Tomic je premasio moja ocekivanja, nisam ocekivao ovoliko sanse mladjima i nisam ocekivao da ovako poslozi uloge u timu.
                      4. Moje simpatije idu ka Dobricu umjesto Davidovca ali zato ja kucam po tel a Tomic bira.
                      5. Cestitke za novu pobjedu!!!
                      1. Pisao sam da je nevereovatno da je decko proglasen od svih za talenta, da je placen poprillicno, a da ne moze da igra. Za njega se moralo i ranije naci vremena / mesta. Mozda nije bio dovoljno zreo, ali... Nije trening sve. Ima malo i do politike kluba, procene strucnjaka, povracaja ulozenog novca...
                      2. Ne mogu mnogo da gledam, ali polako pocinje da bude ozbiljan EC (za sada) centar
                      3. Tomic ima veliki + za davanje sanse mladjim igracima (Simanicu pre svega) i dosadasnje rezultate i veliki - za ponasanje na kzs (i FC naravno)
                      4. Moje simpatije uvek idu ka nekom ko moze da kreira
                      5. Takodje

                      Comment


                      • Originally posted by Grof View Post
                        1. Pisao sam da je nevereovatno da je decko proglasen od svih za talenta, da je placen poprillicno, a da ne moze da igra. Za njega se moralo i ranije naci vremena / mesta. Mozda nije bio dovoljno zreo, ali... Nije trening sve. Ima malo i do politike kluba, procene strucnjaka, povracaja ulozenog novca...
                        2. Ne mogu mnogo da gledam, ali polako pocinje da bude ozbiljan EC (za sada) centar
                        3. Tomic ima veliki + za davanje sanse mladjim igracima (Simanicu pre svega) i dosadasnje rezultate i veliki - za ponasanje na kzs (i FC naravno)
                        4. Moje simpatije uvek idu ka nekom ko moze da kreira
                        5. Takodje

                        I ja se slažem za većinu, a naročito za bold. Ne mogu samo da shvatim odluku da poslednjih nekoliko napada igra sa Kešeljom i Čovićem, iako je znao da nam je bitna koš razlika za revanš. Ok, u redu je da ispoštuje petorku koja je donela prednost, ali ne po svaku cenu. Nekoliko napada igramo bezidejno, mali Čo na neko ludilo pogađa neke šuteve, ali je ipak trebalo da ubaci makar Reglanda i Berona da ih dokrajčimo. Davidovac potpuno izgubljen i mislim da bi trebalo malo da se rotira sa Dobrićem (tu se potpuno slažem sa Victorom). Boriša postaje takva zver, da će se svako zapitati da li da kreće na ulaz, kad zna da je tu naš bananamen. Tu skidam kapu Tomiću na strpljenju, koje ja nisam imao za njega na početku sezone. Za Filipa Čovića mu ne skidam kapu, već ponovo kritikujem, iako ga je prilično ukenjalo da bude meč viner u ovoj utakmici. Ni Čović, ni Nenadić, već pravi bekap plej.

                        Comment


                        • Sa Simanićem (malo i ja da pametujem) je najviše trebalo razgovarati i ubediti ga da može, to su ovi iz Tomićevog stručnog štaba odradili za 10 a sledeća stvar je mišićna masa koju je takođe povećao ali ne na uštrb osećaja. Svakako veliki plus za Tomića (pored onih minusa sa juniorom).
                          Junior je odigrao (začuđujuće) dobru rolu ali i "ćorava koka ubode neko zrno".
                          Slušajući Edina i Koleta pred Budućnost bilo je komentarisanja rostera i obojica hvale "ubode" sa Sttratosom i Fajeom kao i Borišin napredak, takođe pomenuli su Cirbićeve promenljive igre. Beronu samo treba dobar blok (ili dupli) i pravovremen pas i on će zatrpati svakoga.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            I ja se slažem za većinu, a naročito za bold. Ne mogu samo da shvatim odluku da poslednjih nekoliko napada igra sa Kešeljom i Čovićem, iako je znao da nam je bitna koš razlika za revanš. Ok, u redu je da ispoštuje petorku koja je donela prednost, ali ne po svaku cenu. Nekoliko napada igramo bezidejno, mali Čo na neko ludilo pogađa neke šuteve, ali je ipak trebalo da ubaci makar Reglanda i Berona da ih dokrajčimo. Davidovac potpuno izgubljen i mislim da bi trebalo malo da se rotira sa Dobrićem (tu se potpuno slažem sa Victorom). Boriša postaje takva zver, da će se svako zapitati da li da kreće na ulaz, kad zna da je tu naš bananamen. Tu skidam kapu Tomiću na strpljenju, koje ja nisam imao za njega na početku sezone. Za Filipa Čovića mu ne skidam kapu, već ponovo kritikujem, iako ga je prilično ukenjalo da bude meč viner u ovoj utakmici. Ni Čović, ni Nenadić, već pravi bekap plej.
                            Ne treba nam niko.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Lika su bukvalno pustili 7 puta da sutne za tri.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • I pustili ga da 6 puta asistira.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X