Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sad vidimo koliki je problem sto smo gubili tako ubjedljivo utakmice i jebe nas ta kos razlika

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Bravo braco Rusi samo tako nastavite , e sad nam preostaje da dobijemo Ulm i da vidimo na sta cemo biti pred poslednje kolo
      Alal ti cufte, bas pratis basket. Ovde nam je trebala pobeda Galate ili eventualno veoma velika pobeda Uniksa. Koga briga za te fore Rusi, Grci

      ,,Turci'' nesposobni, protiv nas mec sezone, veceras indeksi u minusu. No dobro, mozemo mi do pobede u oba meca. U svakom slucaju, i ako ne prodjemo, ABA je mnogo bitnija. Mada kad vidim kako nam se ona grupa sa kojom se ukrstamo namesta, bas bi mi bio zao da ne dobijemo priliku da uradimo nesto specijalno sto ce se pamtiti. Recimo, dobre su sanse da nam padne Riga, koju sigurno mozemo da dobijemo.

      No najbitnije je da veceras igramo hrabro do pobede. Pa sta bude.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Mnogo gotivim Rigatoni, al' bijemo mi to po usima ako dodje do dvomeca sa njima. Evo sad recimo gledam Buducnost i Triumph i placem kakvu smo grupu dobili. Al' ne bih se slozio da smo kiksnuli protiv Galatasaray-a, Unics se tamo morao dobiti, samo sto smo bili u kanalcini debeloj u to vreme. Ko ga jebe, sad svi vidite da Galatasaray stvarno nije bauk kao sto sam i rekao i pisao o tome na veliko i moze to tamo da se dobije, samo da momci budu ok fizicki. U naredna 3 meca nam se mozda lomi sezona, ja itekako zelim Eurocup, vidite i da ti mocni Spanci gube od Nymburk-a i recimo Wurzburg-a, nema tu favorita.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Ako prodjemo grupu, imamo fine sanse da odemo na F4. Tamo ce nas verovatno cekati Lokomotiva Kuban, koja je mozda i najjaci tim u EC-u, sto se tice Rige, ako izgube sledece kolo, verovatno ispadaju, tako da ono, Bilbao i Valencia idu dalje iz te grupe. Ne gine nam Bilbao ako ne budemo prvi u ovoj grupi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by duka79 View Post
            sad vidimo koliki je problem sto smo gubili tako ubjedljivo utakmice i jebe nas ta kos razlika
            Nije problem kos razlika, vec je problem poraz od Galate na domacem terenu, u mecu koji se nije smio izgubiti i da je tada postojao normalan pristup, sada bi i situacija bila drugacija. Medjutim, pretjerana euforija i jako losa taktika u tom duelu je nesto sto bi vrlo lako moglo i odluciti da Zvezda ne prodje dalje.

            Prosto je neshvatljivo da se J.Gordonu dopustalo da bukvalno seta u reketu. Pa, i sada ponavljam ono sto sam vec nekoliko puta rekao, covjek je i u Ciboni(a nastavio tako i u CSKA) bio poznat kao ekstremno, ali bas ekstremno slab suter(i s poludistance, a o sutu za tri poena da ne pricamo) i da jedino sto ima jeste ta eksplozivnost. Danas sve promasio - 0 poena, 0 asistencija, uz nekoliko izgubljenih lopti. A i Arroyo je jedan od najprecijenjenijih igraca u Evropi(jos od Childress-a). Niti je pouzdan, niti je toliko dobar koliko je placen. Ali Zvezda je toliko bila losa i dekoncentrisana da su ovi izgledali bolji nego sto zaista jesu.

            U Turskoj ce Zvezda morati promijeniti pristup, bez divljanja i forsiranja "run-and-gun" igre, tj. trebali bi biti daleko racionalniji u napadu, bez previse isforsiranih suteva, narocito za tri poena, jer Galata bas ima prevelike oscilacije u napadu i Zvezda bi trazenjem lakih poena stvorila veliki pritisak na njihove igrace. Naravno, tu se i podrazumijeva agresivan pristup od samog pocetka, a ne da se od starta mora juriti prednost protivnika. Olaksavajuca okolnost je i to sto Galata ima mec protiv Efesa ovog vikenda, tako nije samo Zvezda u problemo zbog teskog rasporeda.

            Sto se tice vecerasnjeg meca, ocekujem opet veliki broj poena. Zvezda ce vjerovatno postici minimum 90, Ulm oko 80-85, tako da je za ockivati atraktivnu utakmicu.
            Last edited by BLBL; 13-02-13, 17:26.

            Comment


            • Nema se sada sta zaliti. Jbg, izgubili smo i sta je tu je. Ako uspemo da prodjemo, bice super, a ako ne, sta da se radi. Moracemo kao sto je i bio primarni cilj, preko ABA lige izboriti EL. Lakse je svakako tako. Mada eto, bilo bi lepo igrati u 1/4 finalu i da napravimo fin rezultat u Evropi.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Unics dobio Galatu,ako mi dobijemo Ulm,kakve su racunice?
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ako prodjemo grupu, imamo fine sanse da odemo na F4.
                  Nema F4 u EC, cetvrt i polufinale na razliku i finale, jedna utakmica u Sarloa.

                  @mare

                  Nema kalkulacija, samo dve pobede nam igraju, ili da oderemo Ulm preko 30 razlike veceras sto se nece desiti.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Nema F4 u EC, cetvrt i polufinale na razliku i finale, jedna utakmica u Sarloa.

                    @mare

                    Nema kalkulacija, samo dve pobede nam igraju, ili da oderemo Ulm preko 30 razlike veceras sto se nece desiti.
                    Nama jos bolje, ako je tako.

                    Rastu nam sanse, ali prvo da prodjemo grupu. Valjda se ne ukrstamo sa Lokomotivom u eventualnom polufinalu, jer bi zaista bilo previse.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by mareliverpool View Post
                      Unics dobio Galatu,ako mi dobijemo Ulm,kakve su racunice?
                      Kratko i jasno , mora da dobijemo obe utakmice , a i psotoji neka racunica da prodjem oi sa skorom 3-3
                      ali moramo da sada dobijemo Ulm velikom razlikom

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Rastu nam sanse, ali prvo da prodjemo grupu. Valjda se ne ukrstamo sa Lokomotivom u eventualnom polufinalu, jer bi zaista bilo previse.
                        Po nekim mojim racunicama bice Spartak, ali do tada ima dosta, a i tada mi vec svejedno. Glupo traziti potkovice kad jos nemamo ni konja.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • kakva je grupa a mi smo jos i te kako u igri sto je odlicno bez kalkulacija 2 pobjede i to je to pa sta bude

                          Comment


                          • Ne mozemo nikako da prodjemo sa 3-3. Morali bi 30 razlike dobiti veceras, da bi prosli, a da onda izgubimo sa maksimalno 3 od Galate.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Kratko i jasno , mora da dobijemo obe utakmice , a i psotoji neka racunica da prodjem oi sa skorom 3-3
                              ali moramo da sada dobijemo Ulm velikom razlikom
                              Ne mozemo da prodjemo sa 3-3 i prestani da pises nesto samo da bi napisao!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ne mozemo nikako da prodjemo sa 3-3. Morali bi 30 razlike dobiti veceras, da bi prosli, a da onda izgubimo sa maksimalno 3 od Galate.
                                Ma ni tada nema sansi, jer treba da se nadamo da ce i Ulm odvaliti Uniks da im spusti kos razliku, ali ne toliko da nas ugroze. Jako je to komplikovana matematika, ja ipak mislim da nama odgovara samo da oba puta pobedimo, nek bude i po 1 razlike.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X