Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    To je ta partija koju Dobrić ni u jednoj varijanti ne može da pruži, pritom uvek bi mi i DD bio u rosteru ispred njega zbog svojih all round kvaliteta. Interesantno da čak i Vojvoda pokazuje znake života kod Tomića, i to na obe strane terena. [emoji23]
    Pitanje svih pitanja je šta ćelavi Kivi traži uopšte u 12, a pitanje broj dva je zašto je Dobrić van rotacije i kada ga nema.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Jos jednom potvrda pravila,, Ne postoji taj napad koga dobra odbrana ne moze zaustaviti,,

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Cuj ne bi mogao da odigra takav mec, znam da volis kontru da udaras ali ovo je preterivanja..Dok dobija ok je, ali da za Dobrica nema mesta bar pored Covica i Nenadica je smesno..
        Pored Nenadića naravno da nema, jer Dobrić blage veze nema sa ulogom pleja, ni backup ni sekundarni ne može da bude ništa, samo trojka i probao ga je Tomić na dva, tj.na toj poziciji ga forsira otpočetka sezone ali je svima jasno da tu imamo kvalitetnija rešenja.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ja ne vidim u tom Nenadicu potencijal da budem iskren ali dobro, ni u Risticu a ni ovom malom Filipu...Nije to nivo Zvezde u Covic eri da budem iskren...ali dobro mozda gresim...Sl godine imas Apica+Jovanovic..ne znam nisam pametan..za Ristica izgleda i krece se ko Oguz Savas danas..Nenaidc nema sut za dva, tehnike za keca..Filip nema nista..cak mi i Keselj izgleda bolje od svo troje zajedno...ali dobro nadam se da je Tomic nesto video danas...ako je osetio da nam treba nesto,osetio je to danas..videcemo..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Kako je Tomic izlomio tablu na tajm autu u trecoj cetvrtini[emoji33][emoji33][emoji33]

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Jos jednom potvrda pravila,, Ne postoji taj napad koga dobra odbrana ne moze zaustaviti,,

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Greška, dobar napad uvek dobija dobru odbranu. Stvar je u tome da ovi u Futuri nisu elitni ofanzivci, to su Dončić, Nedović, James, Larkin, Wilbekin, Gudurić i njima slični.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Pitanje svih pitanja je šta ćelavi Kivi traži uopšte u 12, a pitanje broj dva je zašto je Dobrić van rotacije i kada ga nema.
                Možda Dobrić vežba dribling i ulaze po specijalnom režimu pa zato ne igra?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • sad sam video ovaj lakat cola, je l moguce da od trojice sudija nijedan to nije video? wtf buraz

                  Comment


                  • Lepo veče u Pioniru.
                    Sve ste već napisali. Ipak, da podvučem doprinos Laze i publike kada smo digli tim u 4/4. Pohvale i za Simanu, a od Perpera se ovo očekivalo, nije izneverio.
                    U Budućnosti ništa novo, normalno da pomoćni trener ne može ništa za jedan dan da uradi, ali očekujem i pod Repešom istu igru - gomila izolacija i šutiranje trojki. Mislim da im je prošao samo jedan pick, kada je Omić zakucao. Međutim, ono što su dobili najnovijim dolascima je suvi košarkaški kvalitet i svakako jača odbrana. Očekujem backup pleja do kraja prelaznog roka, tamo u februaru.

                    Comment


                    • Originally posted by ivica14 View Post
                      sad sam video ovaj lakat cola, je l moguce da od trojice sudija nijedan to nije video? wtf buraz
                      Naravno da su videla sva trojica.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment




                      • Pitanje. Kada je Čović ulazio u igru? Ja bio na utakmici i ne videh ga na terenu.

                        Comment


                        • Obavezno za sledecu sezonu ponuditi ugovore Fajeu, Stratosu, Reglandu, Borisi a sto da ne i Baronu, mada nije neophodan.
                          Ovi nasi stranci su suvo zlato. Za te pare mi bolje ne mozemo naci a ni mnogo vise para ne garantuje da cemo ubosti, videti pod Buducnost.

                          Comment


                          • Ja ne bih Fajeu iskreno zbog godina. A ako igramo dogodine EL trebaće nam za nijansu bolji igrač na toj poziciji.

                            Boriša razume se dogodine da nas predvodi u EL.

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Pitanje svih pitanja je šta ćelavi Kivi traži uopšte u 12, a pitanje broj dva je zašto je Dobrić van rotacije i kada ga nema.
                              Dobric je trebao da se vrati u 12 sinoc, (ne znam umesto koga). ali je dobio jaku temperaturu u subotu.
                              Ko je bio u hali a i pored Tv ekrana mogao je videti da su pored klupe bili Radanov i Faye a da Dobric nije bio ni u hali.

                              Cestitike igracima, Tomicu i publici koja je dosla u ovolikom broju i jednako zasluzna za sinocnu pobedu.

                              Nadam se slicnoj poseti u sredu, stim da se ocekuje i dolazak grupe (omladinci).

                              Stratos je klasa i sto se mene tice a verovatno i vecine navijaca neka sada igra samo EC a Aba ligu, groblje i Cedevitu, ali svakako veliki ali veliki aplauz za Borisu. Kapa dole za LosmiSK koji je jedini verovao da Borisa moze kliknuti.


                              To ti je ujedno i odgovor zasto je FC3 bio u 12 i imao ovoliko minutazu jer i Radanov i Faye imaju distorzije a Dobric temperaturu.
                              Last edited by Šarac; 31-12-18, 01:04.

                              Comment


                              • Одавно се овако задовољан нисам вратио са утакмице Мало је рећи да сам ја одушевљен, а да су наши играчи били феноменални
                                Мислио сам да не треба никог посебно издвајати после овакве утакмице, али просто морам да кажем колико сам одушевљен Боришом. Тај дечко, ако овако настави и ако Бог да здравља, ће до краја сезоне бити Звездин супер херој.

                                Comment

                                Working...
                                X