Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potez meca Stratosa na -8 onaj step back sut, tu smo se vratili..da je omasio kraj verovatno..Strasan mec njega i Simanica, moze se i bez Reglanda za sad, osigurna prva pobeda, treba probati sa nulom, sto da ne..ali paznja moze ici na Evro Kup i izboriti prolaz...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ali kako se E. Clark odbio od Laze kad je krenuo da zida, nije ga pomerio ni milimetar. [emoji23][emoji23][emoji23]
      + kada se stvorio betonski zid za Gordića u koji se zakucao

      Bio bih jako zahvalan za gif
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Bravo Tomiću...bolji procenti šuta za dva i tri poena protiv revolveraške ekipe...
        desetak skokova više, prvenstveno u napadu i posebne čestitke za
        ovo ubacivanje aždaje u Simanića...ljubi ga majka.
        U zadnjoj četvrtini su samo njegove hvataljke bile iznad obruča.

        Šteta što je Beron nakon gašenja Reglanda morao ovoliku kilometražu da pređe sa loptom...
        mislim da bi ih utrpao najstrašnije.
        Last edited by Wingwalker; 30-12-18, 20:23.

        Comment


        • Stratos klasa iznad svih ostalih. Neverovatna kombinacija prefinjenosti i borbenosti.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Lazić Branko .... 2 poena... index plus 17.

            Kapiten sa klupe zove Nenadića nakon Kolovog džukačkog udarca laktom da ga opomene da ne kmeči već da se koncentriše na igru... uz bodrenje na kraju. Spartanski ez it gec.
            Last edited by Wingwalker; 30-12-18, 20:56.

            Comment


            • Bilo je mnogo teze nego sto rezultat pokazuje. Ovo u moraci ne bi dobili, na minus 6 publika nas je vratila. Znaci oprez...ovi deluju sve bolje a treba jos Ivanovic da im se vrati, dok je najvece pojacanje Bitadze. Sa njim vise nismo dominantniji u reketu, covek im je neverovatno pomogao u odbrani.
              Cirbes bi trebalo da se malo opameti... dokle vise da gledamo ove licne i greske u napadu? Nije problem samo ko ce igrati kad je Regland na klupi, vec i onda kada ga ne ide.

              Comment


              • Mi smo ovo dobili sa skromnom igrom prvog pleja, prvog centra, bez prve cetvorke i sa skromnim Beronom u II poluvremenu. Bice oni bolji, ali bicemo i mi.

                Comment


                • mislim da buducnost ne moze bolje od ovog veceras

                  Comment


                  • Simanić sve bolji, imaće on oscilacija u igri ali se vidi veliki napredak i samopouzdanje, Perperoglu je kralj bitnih utakmica, Lazić konačno radi ono što najbolje zna "hapsi" protivničke bekove ali nam je Džo odigrao jednu bledu partiju i pokazao koliko smo ranjivi na pleju. Nenadić ipak oš nije za ovaj nivo. Kada smo kod Nenadića, baš mi je žao što nije onog Kola prosuo nakon onog džukačkog poteza.
                    Ono "šiptari" nam baš i nije trrebalo i to ne zbog političke korektnosti (boli me tuki za Mila i ekipu koja je priznala Kosovo) već što moramo da izgradimo taj sportski i fer plej način navijanja, a i igrači i stručni štab nemaju nikakve veze sa političkim odlukama Milovih.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Džaba vam novci moji sinovci.
                      https://i.imgur.com/pGFNzXA.mp4
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Da popravimo:
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Wingwalker View Post
                          Lazić Branko - 2 poena a index 17.

                          Kapiten sa klupe zove Nenadića nakon Kolovog džukačkog udarca laktom da ga opomene da ne kmeči već da se koncentriše na igru... uz bodrenje na kraju. Spartanski ez it gec.
                          To je ta partija koju Dobrić ni u jednoj varijanti ne može da pruži, pritom uvek bi mi i DD bio u rosteru ispred njega zbog svojih all round kvaliteta. Interesantno da čak i Vojvoda pokazuje znake života kod Tomića, i to na obe strane terena. [emoji23]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • U jako cvrstoj, muskoj igri, obje ekipe skupa nisu imale 43 sl bacanja. Toliko da je sve bilo ok u utakmici 3.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              To je ta partija koju Dobrić ni u jednoj varijanti ne može da pruži, pritom uvek bi mi i DD bio u rosteru ispred njega zbog svojih all round kvaliteta. Interesantno da čak i Vojvoda pokazuje znake života kod Tomića, i to na obe strane terena. [emoji23]
                              Cuj ne bi mogao da odigra takav mec, znam da volis kontru da udaras ali ovo je preterivanja..Dok dobija ok je, ali da za Dobrica nema mesta bar pored Covica i Nenadica je smesno..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Dovukoh se i ja nekako iz Pionira. Utisci...pa očekivano. Prognozirao sam otprilike na ludilo Perpera i uz ludačko navijanje da ih dobijemo. Jeste dabl-dabl Boriša pokupio sve simpatije, jeste Perper porobio bitnim koševima, ali meni je utisak večeri ipak Branko Lazić. Pa od njegove neverovatne odbrane sve kreće. Od njega se odbijao Erl Klark, Gordić ludeo, čak se i sa Omićem rvao. E sad, meni jedini nije jasno zašto je Filip u 12, ako je Tomić rešio da mu Nenadić igra rezervnog pleja. Mogli smo i da vidimo da to neće da funkcioniše.

                                Comment

                                Working...
                                X