Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti hoces da kazes da jedan dobar ili solidan trener moze reci sledece: Igra u prvom timu zato što sam ja tako odlučio. Niko drugi. Da nije dobar igrač, ne bi bio tu. Da li je razlog da ne bude prvotimac to što je sin predsednika kluba? Trpi veći pritisak zbog toga, takođe, i ja kao trener. Filip je veliki profesionalac, ima talenta i uklapa se u ono što želim od tima.

    Meni je to nonsens...Sto se tice Deja on je sve rekao trofejima a imao je skroman budzet u rangu ovogidsnjeg iz EC...Sto se tice covica od kad je minirao Deja i pokusao da ga minimalizira on je za mene zavrsio..i ja sam jedinac, nema puno koji razmisljaju ovako..takoda ne brines...

    Za Oktagon imas pravo, mada sam to napisao zbog Dobrica...Pravda za Dobrica i novi ugovor : Ja sam skroz nebitan lik na malom forumu, stalkujes me od FB do Foruma...ali nemam zamerku...nikakvu..

    Dejo je toliko mocan covek i koji ne pravi kompromise da mu se ja divim...i zelim da se jednom dana vrati kod nas kad doticni ne bude tu..a i ako se ne vrati navijacu uvek za njega, ne zbog trofeja vec zbog ponasanja, stava, cojstva itd...Ti si pristao da sedis sa sns, covicem..to je tvoja stvar, to nije moja fela.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Podrska da ostane van tima. Izdrzi Filipe

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Dok ne dodje bolji od Filipa ja podrzavam maksimalno ,ti koji zbog Filipa Zvezdi zele lose ti neka idu na jug ...takvi nisu ni navijaci ,ni sipkasi ,ni cigani ,ni simpatizeri ....

      Comment


      • Drzite se teme
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by darko pancev
          ne ,taj nema stida ....takve treba trajno banovati jer je jedina svrha njegovog bitisanja trolovanje i vredjanje sagovornika
          Sta tu nije tacno i sta je tu konkretno uvreda...Eto nisam ziv da cujem vase odgovore...Vidite, preskocite moje postove i to je to..Zamisli ima neko u Srbiji koji nije za Covica, neverovatno..i jos vece cudo da neko lose misli negativno o trenerovoj izjavi i ponasanju..Jednostavno preskocite, a veci troll od tebe ne postoji..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Drzite se teme
            Kronose, ajde bre zajebi vise sa brisanjem mojih postova!
            Dozvoljavas ovom mamlazu da pise ovde svasta, a moje postove brises.
            Kako te bre nije sramota?!

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Kronose, ajde bre zajebi vise sa brisanjem mojih postova!
              Dozvoljavas ovom mamlazu da pise ovde svasta, a moje postove brises.
              Kako te bre nije sramota?!
              1 mesec - vredjanje forumasa.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Nema.
                Nije lepo da širiš neistine. Karata ima. Ako nemaš tačnu informaciju, bolje ćuti.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ti hoces da kazes da jedan dobar ili solidan trener moze reci sledece: Igra u prvom timu zato što sam ja tako odlučio. Niko drugi. Da nije dobar igrač, ne bi bio tu. Da li je razlog da ne bude prvotimac to što je sin predsednika kluba? Trpi veći pritisak zbog toga, takođe, i ja kao trener. Filip je veliki profesionalac, ima talenta i uklapa se u ono što želim od tima.

                  Meni je to nonsens...Sto se tice Deja on je sve rekao trofejima a imao je skroman budzet u rangu ovogidsnjeg iz EC...Sto se tice covica od kad je minirao Deja i pokusao da ga minimalizira on je za mene zavrsio..i ja sam jedinac, nema puno koji razmisljaju ovako..takoda ne brines...

                  Za Oktagon imas pravo, mada sam to napisao zbog Dobrica...Pravda za Dobrica i novi ugovor : Ja sam skroz nebitan lik na malom forumu, stalkujes me od FB do Foruma...ali nemam zamerku...nikakvu..

                  Dejo je toliko mocan covek i koji ne pravi kompromise da mu se ja divim...i zelim da se jednom dana vrati kod nas kad doticni ne bude tu..a i ako se ne vrati navijacu uvek za njega, ne zbog trofeja vec zbog ponasanja, stava, cojstva itd...Ti si pristao da sedis sa sns, covicem..to je tvoja stvar, to nije moja fela.



                  Pozdravio te QM,Bjelica, Kuzmic, Kinsey, Marcus u prvoj sezoni, tri godine Djenke............. toliko skroman budzet da smo otisli 3 miliona u minus sve od jeftinih igraca. Mekel Thompson, jebo ih Covic kako ih je samo iskopao , ups sorry, to su sezone samo kada se Bog pitao koga cemo dovesti.




                  Fb me ne zanima, moje stavove kacim na twiteru javno pod imenom i prezimenom, ko se informise preko FB i tvoje stranice, sta znam ima ljudi koji gledaju Pink,Happy,citaju Informer i Alo, tako da i Fb moze se nazvati da objektivno informise. Kada moze Barbara da se nazove novinarom sto i tvoja stranica ne bi mogla da se nazove da objektivno pise.

                  Isti taj tvoj Bog je preko isto te partije pokusao da ostane u klubu a pudlica kako tvoji sledbenici ga zovu je bio target da bude izbacen iz kluba.Da li sam ja isao na inauguraciju kod AV ili DR? Sto je isao ako je vec tada znao da nece ostati u klubu a imao je ugovor na stolu od finala Aba lige, ili je hteo da ostane u tom istom klubu samo pod malo drugacijem unutrasnjem uredjenju?
                  Drzi se molim te kladionicarskih kvota i ne petljaj se u politiku jer se u istu ne razumes.

                  Odjavljujem se jer imam nekih obaveza veceras kao i nekoliko forumasa odavde.

                  Budi mi pozdravljen i nemoj da se sekiras, vratice se DR jednog dana svakako. Nicija nije gorela do zore!

                  Comment


                  • Prestanite sa prepucavanjem i drzite se teme.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Tatin sin u 12
                      Nema Fajea

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Tatin sin u 12
                        Nema Fajea

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Ni Ogija ... tu je vojvoda

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Ni Ogija ... tu je vojvoda

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Covic i Keselj??? Ooo zivote

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • sad dobiti i Buducnost ..imati skor bolji nego svih predhodnih sezona i opet ce biti pljuvaca i kriticara ...jesmo ciganija !!!

                            Comment


                            • Upravo ušao Saša Obradović. Ogroman aplauz.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Cole dosao na zagrevanje 15 minuta posle svih igraca Buducnosti

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X