Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po svemu sudeci Buducnost ce bez trenera veceras. Da su sacekali sa transferom koji dan moglo je da im se osveti... u slucaju pobede morali bi da odustanu od promene trenera, a u slucaju poraza bi nam dali na znacaju da smo mi glavni okidac za smenu. Repesa verovatno nije zeleo odmah na vrucu stolicu bez ijednog treninga ili meca protiv losijih timova.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ru-zasto-da-ne
      Odlican interviju

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      I ovo

      - Razlika nije tako velika, osim u novcu. Organizacija u Zvezdi je na veoma visokom nivou, ljudski odnosi takođe, svi rade u korist istog cilja. Najbitniji je, svakako, predsednik Nebojša Čović. Malo je takvih u Evropi, koji su dostupni 24 sata za rešavanje bilo kog problema, manjeg ili većeg, koji putuju sedam sati do Zagreba i sedam u povratku da bi bili blizu tima.
      Nije čuo glasine da Čović nije lak za saradnju, da ima tendenciju da utiče na struku, čak i da postavlja trenere marionete.

      - Ako posmatram iz ugla našeg odnosa, koji je fenomenalan od potpisivanja ugovora, zaista ne mogu da poverujem u te priče. A možda u njima vetar duva iz nekog drugog pravca.
      Za ovo bi morala masovna izvinjenja Šarcu ...javna ili na pp

      FILIP JE MOJA ODLUKA
      OBA puta kad je obukao Zvezdin dres, za Filipa Čovića govorilo se da je dobio status prvotimca zahvaljujući ocu predsedniku kluba. - Igra u prvom timu zato što sam ja tako odlučio. Niko drugi. Da nije dobar igrač, ne bi bio tu. Da li je razlog da ne bude prvotimac to što je sin predsednika kluba? Trpi veći pritisak zbog toga, takođe, i ja kao trener. Filip je veliki profesionalac, ima talenta i uklapa se u ono što želim od tima.

      Comment


      • Suvise euforije oko meca veceras. Buducnost se predstavlja kao autsajder, prosecan tim kako bi se eventualni poraz Djetica opravdao a pobeda predstavila kao senzacija.
        Sa ovim rosterom Buducnost je favorit u svakom mecu ABA lige. Ko god to spori neozbiljan je.


        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • ovo nije realno ni jako bitna utakmica ...treba je dobiti ali ne treba da bude ikakve euforije oko toga ..utakmica kao i svaka druga ...

          Comment


          • To smo sve znali..Tomic je njegova pudlica i to je svima bilo jasno...Sigurno nece doci i reci u intervjuu da mu je Cova to naredio ali sam ja pokupio par igraca iz moje agencije i koje znam itd...Mislim stvarno sta si ocekivao da kaze..Meni je ovaj zadnji pasus dovoljno da znam ko kakvom treneru se radi..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              To smo sve znali..Tomic je njegova pudlica i to je svima bilo jasno...Sigurno nece doci i reci u intervjuu da mu je Cova to naredio ali sam ja pokupio par igraca iz moje agencije i koje znam itd...Mislim stvarno sta si ocekivao da kaze..Meni je ovaj zadnji pasus dovoljno da znam ko kakvom treneru se radi..
              Olako se sprdaš sa čovekom.

              Comment


              • E jednom i ja da se složim sa Losmijem. Naravno da će Tomić izjaviti milion puta da je Filip njegova odluka i da on smatra da malac ima kvalitet za Zvezdu. Ne treba gazda to da mu napominje više puta. Jednom mu je rečeno na početku sezone i to je to. Tomić pokazuje da može da bude dobar trener, ali mu je karakter nula. A večeras... Šta znam, ja očekujem neko ludilo, pritisak publike i pobedu. Zna li neko da li ima još karata u prodaji?

                Comment


                • Nema.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Suvise euforije oko meca veceras. Buducnost se predstavlja kao autsajder, prosecan tim kako bi se eventualni poraz Djetica opravdao a pobeda predstavila kao senzacija.
                    Sa ovim rosterom Buducnost je favorit u svakom mecu ABA lige. Ko god to spori neozbiljan je.


                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    +1 o ovome sam bas jutros razmisljao , prevelika je euforija i stvara se situacija kao da smo dosta bolji i da je ocekivano da ih dobijemo , bice sve samo ne lako pogotovu posle njihove serije poraza mora nekad da ih krene.

                    Comment


                    • Tomićev intervju držao vodu do dela; ,,... Filip ima kvalitet za Zvezdu".

                      Aman zaman Milane

                      Comment


                      • Ljudi, ne mogu da osudim Tomića jer nemam verodostojne informacije o tom slučaju već jedino animozitet prema junioru i Čou te mogućnosti da je junior tu isključivo zbog toga što mu je otac direktor.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • podrska Filipu!

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            podrska Filipu!
                            Podrska da ostane van tima. Izdrzi Filipe

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              To smo sve znali..Tomic je njegova pudlica i to je svima bilo jasno...Sigurno nece doci i reci u intervjuu da mu je Cova to naredio ali sam ja pokupio par igraca iz moje agencije i koje znam itd...Mislim stvarno sta si ocekivao da kaze..Meni je ovaj zadnji pasus dovoljno da znam ko kakvom treneru se radi..


                              Izraz koji se odomocio kod Seseljevih sledbenika a nastavili grobari nazivajuci tako Covica. O jucerasnjem pisanju da je nas klub iz Zeleznika covek se zapita kakve veze imas sa klubom koji se zove KKCz a sebe predstavljas kao navijac istog.


                              Posto si covek koji barata samo cinjenicama, i ovim postom optuzujes Tomica da je okupio oko sebe igrace samo iz svoje agencije, morao bi kao covek iz kosarke sa kojim se ovde hvalis da znas da Tomica zastupa agencija Oktagon, a od nasih igraca koji su u toj agenciji imamo Berona i Radanova koga koliko se ja secam je bio u nasem klubu pre nego sto je Tomic uopste i potpisao.Znaci nakrcao je u svom timu jer je u talu Berona i Radanova koji je blize meni na tribinama nego parketu.
                              Nema potrebe da te podsecam koliko je igraca igralo iz Miskove agencije dok je jedan drugi trener koga zastupa isti manager bilo u nasem rosteru, tj ako ti je lakse nabroj igrace koji nisu bili u to vreme igraci Beobasketa. Ovi drugi su ipak dvocifreni ali ipak taj trener je Bog a ovaj je pudlica zar ne?

                              Koja je to cena koju Tomic mora da plati da bi svaki svoj intervju lagao oko mobinga koji se vrsi nad njim jer mora ovakve izjave da daje, jer ipak ima ljudi koji vide da je ucenjen i da lupa samo da bi zadrzao mesto prvog trenera.

                              Comment


                              • Ma ljudi kad brane neke svoje "stavove" su skloni da lupetaju razne gluposti...Elem, Tomicu se stvarno nema sta zameriti u dosadasnjem delu sezone, sve za cistu desetku...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X