Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wingwalker View Post
    Iskreno nije mi jasno zašto je to uradio. Kinta sigurno nije problem jer je tu negde u rangu sa Repešom po ceni...obojica bez angažmana, ali sumnjam da su navijači Future oduševljeni odabirom novog trenera.
    Pa ja kao okoreli Ganci verujem da postoje ljudi koji u Aba ne bi trenirali drugi klub sem Zvezde. A jedna od osoba za kog verujem da je velika verovatnoca da je za to sposoban, makar to bilo na njegovu stetu, je definitivno Sasa Obradovic.

    I ujedno osoba kog prizeljkujem da bude nas trener u buducnosti. (buducnost sa malim b naravno)
    Last edited by Storm; 29-12-18, 19:56.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Niko da pohvali odbijenicu Sase Obradovica za Bokana i drustvo. Koji god da je motiv ja sam mu neizmerno zahvalan.
      Postoje treneri sa integritetom. Naš Saša je jedan od njih.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Niko da pohvali odbijenicu Sase Obradovica za Bokana i drustvo. Koji god da je motiv ja sam mu neizmerno zahvalan.
        A gde si video da je doslo do porudzbenice i odbijenice?

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Pa ja kao okoreli Ganci verujem da postoje ljudi koji u Aba ne bi trenirali drugi klub sem Zvezde. A jedna od osoba za kog verujem da je velika verovatnoca da je za to sposoban, makar to bilo na njegovu stetu, je definitivno Sasa Obradovic.

          I ujedno osoba kog prizeljkujem da bude nas trener u buducnosti. (buducnost sa malim b naravno)
          Voleo bih da je ovo razlog , ako je istina da su ga zvali.

          https://youtu.be/M-0AZBDqtt4

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            A gde si video da je doslo do porudzbenice i odbijenice?
            To verovatno nikad necemo saznati. Ali ako ukljucimo logiku i zdrav razum, mozemo pretpostaviti da je Bokan toliko kosarkaski pismen da kontaktira Obradovica pre Repese.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Voleo bih da je ovo razlog , ako je istina da su ga zvali.

              https://youtu.be/M-0AZBDqtt4

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Neke stvari ne mogu da se odglume. Ovo je cista emocija. Zato ga ciganski svet toliko postuje i voli.

              Comment


              • završiš igračku karijeru i dođeš nakon 18 godina kao trener kući u goste, a znaš šta te čeka...

                najponosniji trenutak u karijeri.
                Last edited by Wingwalker; 30-12-18, 00:08.

                Comment


                • Danas ako pobedimo a pobedicemo mislim da overavamo pol poziciju za plej off.
                  Sto se Sase Obradovica tice po meni je on mnogo bolji trener od Repese znam da sam sam subjektivan ali to je moje misljenje bez obzira na sve.
                  E da vidimo se u Pioniru veceras da za kraj godine proslavimo pobedom.
                  Last edited by ajkisloba; 30-12-18, 08:18.

                  Comment


                  • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ru-zasto-da-ne
                    Odlican interviju

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ima jos bolji snimak od ovog, gde se vidi kada Sasa suze ne moze da izdrzi. Dok se on sastavio sa zivotom i opasuljio mi odosmo na 20 razlike.

                      Veceras po svemu sudeci isti sastav kao i u prethodnom kolima.

                      Comment


                      • Danas ocekujem pobedu KKCZ i to je to. Odmorni smo, sledeci mec je Limoz kod kuce, bice navijaca i praznicna atmosfera..Sudar dva projekta gde ce se videti dali je Buducnost nesto napredovala od zadnja dva meca koja su ubedljivo izgubila. Videcemo Borisu u punom zamahu u jednom ozbiljnom mecu. Steta sto nece biti filipa da vidimo koliko moze pred PO seriju koja nam sledi za par meseci...Duel meca je svakako Regland vs Kol...U principu nama taj mec nije bitan, poraz ili pobeda manje vise svejedno win win situacija, sa pobedom dobija se samopuzdanje dok se njiam spusta,a porazom mozda shvate da bez filipa se ne moze...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Biće veliki hendikep večeras ako Faje ne bude mogao da igra.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Biće veliki hendikep večeras ako Faje ne bude mogao da igra.
                            Mislim d abi trebalo biti dosta poena i ako je derbi i pritisak..Kole vs Regland bice haos
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Tomic je rekao da Faje nece igrati.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Biće veliki hendikep večeras ako Faje ne bude mogao da igra.
                                Možda, a možda i neće, Boriša ga je odlično zamenio.Ipak, mlad je igrač i sklon oscilacijama. I Stratos će verovatno biti malo više na 4, očekujem njegovu standardnu produkciju u duelima sa najjačima. [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X