Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam Brown je nas ubedljivo najkvalitetniji centar,ali jebiga....
    Last edited by Победа; 12-02-13, 17:07.

    Comment


    • ja sam siguran da ce nelson sutra da igra da je povreda u pitanju to bise vec saznalo ali to je malo nadmudrivanje cisto da svebe razmisljaju malo o tome,jer nasa odbra pa i napad nisu ni blizu isti sa njim i bez njega

      Comment


      • On je posebno u ovakvim utakmicama gde ce biti dosta trcanja izuzetno bitan za nas tim jer ima fantastican osecaj za kontrolu ritma i tempa i bez njega cemo biti znacajno, znacajno oslabljeni, naravno pod uslovom da ne istrci sutra na parket.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • – Црвена звезда је у мојим венама и искрено је волим. Сваког дана захваљујем Богу што ме је послао у Београд и што сам обукао црвено-бели дрес. Веома уживам у Србији, њеном обичајима и култури. Храна је добра, а људи одлични, занимљиви и луди за својим тимовима. Стварно, ово ми је један од најлепших периода у животу – искрен је Нелсон.

          Brat moj 2
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Nelsonov ugovor ističe na kraju sezone.

            "Iskreno, uživam u Beogradu, na i van terena. Ako se proceni da bih bio dobar i za narednu sezonu, veoma bih voleo da ostanem", zaključio je Zvezdin košarkaš.
            Kakav car.

            Cova reaguj, produzi mu ugovor ako moze danas.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ne igra Nelson veceras, ali ce biti spreman za nedelju.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Bolje da ne igra veceras,ocu da vidim Cveleta sto vise na parketu,a i da se doktor odmori za nedelju To nam je bitnije realno

                Comment


                • ipak neigra nelson veceras i mislim da ce nam biti mnogo mnogo teze da dobijemo ulm

                  Comment


                  • Snacicemo se nekako bez Nelsona , po meni mozem oda dobijemo Nmece bez njega samo neka se oporavi za Partizan
                    i za Galatu , a za ovo imao Cveleta i Vuka

                    Comment


                    • uniks dobio galatu tako da nam sada predstoji tezi put ka prolasku moramo dobiti i veceras i galatu

                      Comment


                      • Bravo braco Rusi samo tako nastavite , e sad nam preostaje da dobijemo Ulm i da vidimo na sta cemo biti pred poslednje kolo

                        Comment


                        • jesu oni braca ali bolje je da su izgubili veceras pa u zadnjem kolu da ih dobije ulm tako da bi nama samo trebala veceras pobjeda ali ovako...

                          Comment




                          • Jebem ti nesposobnu Galatu, dabogda se raspali.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ма добијамо обе и идемо даље, просто као пасуљ

                              Comment


                              • Moramo dobiti sada oba meca, jer ako svi budemo imali 3-3, ne gleda se medjusobni susret, vec kos razlika, a mi smo onda zadnji.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X