Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Zvezdino predsedavanje ABA lige je isteklo zqvrsetkom lige, sad je cini mi se Igokea. Mada oni ne donose odluke tako da nije ni vazno.
    Oh wait... Sad se sjetih da je Igokea vas bratski klub
    Predsednikov mandat traje do izbora drugog.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      I bez obzira na zelju navijaca da idemo jace u EC a da se pomalo tankuje ABA liga, to se nece desiti, i dalje im Aba liga apsolutni prioritet a EC je borba pa dokle se stigne, bez opterecenja sta i dokle se dodje. Tkdj, iako je jaca grupa, trenerima je to dodatni plus sto smo u ovoj grupi jer racunaju da ce im dobro doci 6 jakih utakmica.
      Nadam se da je ovo samo sprdnja ili skrivanje karata. Pun fokus na meceve koje si ionako dobio, cuvanje prvog mesta koje nikako ne mozes da izgubis. Treba biti autodestruktivan pa prihvatati takve stavove, sledece ce biti da ce biti zadovoljni sa 8-9 pobeda u evroligi ako udju u nju.

      Jedan od razloga zasto se nisam mnogo potresao zbog gubitka evrolige je ovakav stav, tako da se nadam da su svesni da prvo mesto znaci prednost domaceg terena u 1/4 finalu, a nekih 5-1 mozda i prednost u polufinalu.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Faje

        – Više o toj odluci možete da razgovarate sa trenerom. Što se mene tiče, sve što trener Tomić odluči ja prihvatam, 100 odsto sam uz njega. Nemam problem sa tim. Bilo da ulazim sa klupe ili da sam u startnoj petorci. Tu sam za trenera i uvek ću dati sve od sebe na parketu.

        http://basketballsphere.com/faje-sta...nera-sam-uvek/

        Comment


        • Laze Faje. On zapravo odlazi iz Zvezde. Pitaj Kupera i ekipu

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Laze Faje. On zapravo odlazi iz Zvezde. Pitaj Kupera i ekipu

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Kuper je tu najmanji problem

            Comment


            • Originally posted by drakon1 View Post
              BTW, jesu li mozda trazili da sa nama igraju u ponedeljak, a mi to odbili? Gotovo uvek igraju utakmice u EL petkom (kao i sada) i onda svoju utakmicu u ABA ponedeljkom. Sad je zakazano u nedelju... Ako smo odbili, bilo bi mi drago zbog njihovih mahinacija u PO i predizbornih mitinga koje je ABA uvazila. Ili je termin bio utanacen vec poodavno?
              Ponedeljak je 31.12. Tako da pomeranje nije blisko zdravom razumu.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by drakon1 View Post
                BTW, jesu li mozda trazili da sa nama igraju u ponedeljak, a mi to odbili? Gotovo uvek igraju utakmice u EL petkom (kao i sada) i onda svoju utakmicu u ABA ponedeljkom. Sad je zakazano u nedelju... Ako smo odbili, bilo bi mi drago zbog njihovih mahinacija u PO i predizbornih mitinga koje je ABA uvazila. Ili je termin bio utanacen vec poodavno?

                Ako me secanje ne vara,mi smo prosle sezone igrali sa Zalgirisom u petak uvece i stigli u Beograd u popodnevnim casovima a igrali sutradan u Zelezniku (nedelja) od 17h. Pionir bio zauzet. Imali smo i predsednika lige ali dzabe.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Ponedeljak je 31.12. Tako da pomeranje nije blisko zdravom razumu.

                  Ima neko pravilo da tim koji igra el petkom , svoje Aba utakmice , igra ponedeljkom . U ovom slučaju , zbog dočeka ng , nije bilo realno .Verovatno su Podgoričani organizovali čarter? Kako god ne bih se mnogo uzdao u njihov umor . Očekujem , pun Pionir , dobru utakmicu i našu pobedu

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Predsednikov mandat traje do izbora drugog.
                    Nije bolan, Dodik je automatski za ovu sezonu. Mjenja se svake godine.
                    Cek, ovo sam htjeo, Theodore free agent.
                    Last edited by Victor BG; 28-12-18, 09:44.

                    Comment


                    • Ja vidim ovde da se zale samo navijaci CZ zasto igramo sa Buducnosti u ovom terminu. Nisam video da se neko zali iz Podgorice. Nema potrebe da se prica o tome. Drugo i osnovno nesto mi deluje da FC3 biti povredjen dok ne prodje ovaj ABA deo za transfere. Opustite se malo, nigde ne gori, Cova ima sve pod kontrolom, tu je Tomic, 12-0..igra se top16 EC..sve ide svojim tokom kako treba...
                      Last edited by LosmiSK; 28-12-18, 10:38.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Pa mogu i trenutno povredjeni igraci da se transferisu....kakve veze ima sto je povredjen?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Pa mogu i trenutno povredjeni igraci da se transferisu....kakve veze ima sto je povredjen?
                          Pa ako ne dodje back up plej, naravno da ce ostati...moras imati dva pleja bar, cak i tri...logicno je selektore..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Od nocas je Tiodor slobodan ki tica covke reaguj molim te...

                            Comment


                            • Uh Tiodor bi nam sjebao svu hemiju u timu. Ubedjen sam

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Nisam bas siguran da bi sjebao hemiju, kad bi dosao i potpisao znao bi svoje mesto u timu ..Nije on bas neki debil da ide od tima do tima i rusi atmosferu i svadja se sa njima...Jes privatnik, ali kao back up..Regland i Tidor to bi bilo ono....napad na EC laganini..i favorit 60-40 mozda i vise kontra buducnosti..

                                Sad ispada da je Teodore sam djavo
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X