Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro Sarac, ako si to cuo od neka dva trenera meni dosta. Sad sam spokojan..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Dobro Sarac, ako si to cuo od neka dva trenera meni dosta. Sad sam spokojan..
      Jebiga,sinoc nije bio Laka ekonom na proslavi, mozda je on strucniji pa bi sa manje sarkazma prihvatio njegov stav nego stav ove dvojice.

      Ziveli i budi mi dobro, proci ce i ovo prvenstvo vrlo brzo.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        .nadam se da cu pogresiti naspram prosle sezone...ali sumnjam...Treba nam jedan iskusan back up,kvalitetan..inace smo najebali..
        Pogresio si i prosle sezone. Iako si i tada konstantno mracio, govorio si sve vreme kako cemo sigurno osvojiti ABA ligu i igrati u evroligi.

        Nadaj se Teodosicu, bicemo zadovoljni sa Pefijem/Djenkom, realnost je NIKO.
        Nemoj Sigala, em je u godinama em se ugojio.....da je bar NIKO iz prvog dela pa da se radujemo.

        Comment


        • Pisao sam da smo uzasni i losi..doduse nisam mislio da cemo izgubiti..mada sam vise stisavao kuknjavu..Znao sam da je Alimpije los ali ne toliko....to sam na kraju govoeio..na pocetku da imamo diletanta i da pojma nema..i da je Apic bolji od nba dvojca..i da Radicevic nema pojma..dok su govorili da imamo dva levaka. Itd..kosarke znam i previse i dobro sam se izrazio. Na long term nema zime sto se tice mojih projekcija, inace bih danas radio u Liru..lol..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Elem, moje misljenje je da se moramo pojacati na tom mestu i to je sve. Ne bih se zezao previse sa njima, oni mogu samo napredovati imaju fin sastav

            Kol, Gordic

            Ivanovic

            Dzekson, Popovic

            Bell,Koti,Sehovic

            Earl, Danilo

            Bitadza, Omic, Barovic..

            Dobar sastav, ako mislimo i cekamo da ce oni ostati raspadnuti a mi biti na visokom nivou cele sezone onda nema sta da brinemo. Ja brinem i mislim da ne smemo a da ne uradimo nesto na trzistu...Sanse su 60-40% za njih na papiru i to je sustina moje price nista vise. Sa jednim dobrim back up-om i domacim terenom koj je siguran sanse bi bile suprotne...Ovako da i KKP dovede Gist-Lazme, bilo bi nam tesko u 1/2 kamoli finalu i put do finala je jako bitan za nas...

            Za mene je to tako i nema potrebe da me iko drugi ubedjuje sta treba da mislim. Svoje misljenje sam izneo i to je to...da dodam da mislim da imamo bolji strucni stab u celini,ali Tomic jos nije saziveo sa pravim pritiskom a pritisak je sustina koja razdvaja pobednike od gubitnika a sa njim ne znam na cemu smo...
            Last edited by LosmiSK; 27-12-18, 16:57.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Elem, moje misljenje je da se moramo pojacati na tom mestu i to je sve. Ne bih se zezao previse sa njima, oni mogu samo napredovati imaju fin sastav

              Kol, Gordic

              Ivanovic

              Dzekson, Popovic

              Bell,Koti,Sehovic

              Earl, Danilo

              Bitadza, Omic, Barovic..

              Dobar sastav, ako mislim i cekamo da ce oni ostati raspadnuti a mi biti na visokom niovu cele sezone onda nema sta da brinemo. Ja brinem i mislim da ne smeo a da ne uraidmo nesto na trzistu...Sanse su 60-40% za njih na papiru i to je sustina moje price nista vise. Sa jednim dobrim back up-om i domacim terenom koj je siguran sanse bi bile suprotne...Ovako da i KKP dovede Gist-Lazme, bilo bi nam tesko u 1/2 kamoli finalu i put do finala je jako bitan za nas...

              Za mene je to tako i nema potrebe da me iko drugi ubedjuje sta treba da mislim. Svoje misljenje sam izneo i to je to...da dodam da mislim da imamo bolji strucni stab u celini,ali Tomic jos nije saziveo sa pravim pritiskom a pritisak je sustina koja razdvaja pobednike od gubitnika a sa njim ne znam na cemu smo...
              Eno ti KKB ili ABA topic pa tamo tresi o njima.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Jebiga,sinoc nije bio Laka ekonom na proslavi, mozda je on strucniji pa bi sa manje sarkazma prihvatio njegov stav nego stav ove dvojice.

                Ziveli i budi mi dobro, proci ce i ovo prvenstvo vrlo brzo.
                Sta je sa Lakom?

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Sta je sa Lakom?

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Penzija koliko sam cuo, ali nije to bitno,naveo sam ga kao primer jer ako Kosovic i Topic nisu relevatni onda sam trebao da pitam Laku za strucno misljenje,jer ipak ovde od svih nas LosmiSk zna vise i to nam nabija na nos stalno, tako da je sasvim svejedno cije sam misljenja naveo. Mi smo misevi, sendvicari, botovi a on najbolje zna, dzabe mi ovde lupamo po tastaturi.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Penzija koliko sam cuo, ali nije to bitno,naveo sam ga kao primer jer ako Kosovic i Topic nisu relevatni onda sam trebao da pitam Laku za strucno misljenje,jer ipak ovde od svih nas LosmiSk zna vise i to nam nabija na nos stalno, tako da je sasvim svejedno cije sam misljenja naveo. Mi smo misevi, sendvicari, botovi a on najbolje zna, dzabe mi ovde lupamo po tastaturi.
                    Ja vas iskreno sve gotivim. I zelim sve najbolje. Samo sam pisao svoje misljenje. Volim Zvezdu ali sam i realan. Postujem svacije misljenje i dobro citam ko sta napise itd..Svi ovde smo zemljaci i nema potrebe da pricamo na nekom drugom nivou sem drugarskom.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ja vas iskreno sve gotivim. I zelim sve najbolje. Samo sam pisao svoje misljenje. Volim Zvezdu ali sam i realan. Postujem svacije misljenje i dobro citam ko sta napise itd..Svi ovde smo zemljaci i nema potrebe da pricamo na nekom drugom nivou sem drugarskom.
                      Ne daj se LosmiSk, 14 dana bez tebe je mnogo. Cuvaj se ubuduce bolje sta pises da ne odes bez potrebe i nepravedno u banovinu. Od NGodine krece borba, ovo u nedelju, pa mislim da ako ih Radonja razmontira sutra a utakmica se zavrsava negde posle 22 h da oni bas i nemaju puno svezine za nas bez obzira na imena i sirinu rostera koji imaju.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ne daj se LosmiSk, 14 dana bez tebe je mnogo. Cuvaj se ubuduce bolje sta pises da ne odes bez potrebe i nepravedno u banovinu. Od NGodine krece borba, ovo u nedelju, pa mislim da ako ih Radonja razmontira sutra a utakmica se zavrsava negde posle 22 h da oni bas i nemaju puno svezine za nas bez obzira na imena i sirinu rostera koji imaju.
                        Nemaju svakako svezine, a dobro znam da sam ti falio. Koja bi bila svrha da mene nema...Zanima me taj mec da vidimo kako sta, mada licno mislim da mali nije povredjen, ali eto da ostane nekako do kraja ako moze...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • BTW, jesu li mozda trazili da sa nama igraju u ponedeljak, a mi to odbili? Gotovo uvek igraju utakmice u EL petkom (kao i sada) i onda svoju utakmicu u ABA ponedeljkom. Sad je zakazano u nedelju... Ako smo odbili, bilo bi mi drago zbog njihovih mahinacija u PO i predizbornih mitinga koje je ABA uvazila. Ili je termin bio utanacen vec poodavno?

                          Comment


                          • Originally posted by drakon1 View Post
                            BTW, jesu li mozda trazili da sa nama igraju u ponedeljak, a mi to odbili? Gotovo uvek igraju utakmice u EL petkom (kao i sada) i onda svoju utakmicu u ABA ponedeljkom. Sad je zakazano u nedelju... Ako smo odbili, bilo bi mi drago zbog njihovih mahinacija u PO i predizbornih mitinga koje je ABA uvazila. Ili je termin bio utanacen vec poodavno?
                            Postavi to pitanje Predsedniku ABA. Oh,wait....
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • si pogrešio...

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Postavi to pitanje Predsedniku ABA. Oh,wait....
                                Zvezdino predsedavanje ABA lige je isteklo zqvrsetkom lige, sad je cini mi se Igokea. Mada oni ne donose odluke tako da nije ni vazno.
                                Oh wait... Sad se sjetih da je Igokea vas bratski klub

                                Comment

                                Working...
                                X