Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Markusa su igrači obožavali jer im je upumpavao statistiku, navijači zbog atraktivnosti...
    ...a dileri jer mu ne treba kusur.
    Roč je najjači One Man Show trpač u našem dresu.
    Reglanda platiti koliko traži za narednu.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Mozete pricati sta hocete ali Roc je igracina! Kako samo frajer konta igru, pogadja, asistira... Joj koliko mi je krivo sto je igrao sa onim Lesorom, da mu je sad Ojo, to bi valcer po terenu bio. Bas uzivanje gledati ga kako igra.
      Bas tako i ja mislim, svi su pisali i komentarisali da i nije neki asistent, a zaboravlja se sa kim je on morao da igra. Zato se i sad nerviram kada se setim postova koji su pominjali "koncept" i cekanje da Lessort, Radicevic, Jankovic, Jovanovic postanu zveri i pocnu da kidaju u evroligi. Dodju ti Roch i Pero i ti im sastavis onakvu ekipu bezveznjaka, cast pojedinim izuzecima.

      Originally posted by Laki21 View Post
      Ročesti je najveća defanzivna rupa u vasioni, što u timovima kao što je naš nije moguće pokrpiti.
      Veca i od juniora?

      Secam se magije sa Marcusom i kako to vise i nije tako funkcionisalo u TOP 16. Napredovao je Radonja iz sezone u sezonu, da je ostao jos jednu i da je sacuvan kostur tima gledali bi jos magije u evroligi, ubedjen sam. Sto nas dovodi do:

      Originally posted by Antona View Post
      Zasto mi tokom sezone ne produzavamo ugovore sa igracima koji su ostavili dobar utisak, nego cekamo da im istekne ugovor i da im neki klub, posle dobre sezone, ponudi vise nego sto smo mi u stanju da platimo?
      Ja bi odmah ponudio ugovor za sledecu sezonu Reglandu, Fajeu, Baronu i Perperoglu, a imam utisak da po starom "dobrom" obicaju ni jednog necemo uspeti da zadrzimo.
      Nije mala stvar ubosti takva 4 igraca u odnosu cene i kvaliteta igara koje pruzaju. Videti na primeru Buducnost kako se prosipaju pare bez ikakvog rezultata, plana i koncepcije
      Kako da produzavamo ugovore sa igracima, kad nam odlaze i igraci sa visegodisnjim ugovorima? Posle onakve sezone, mi smo sa Bjelicom i Kuzmicem imali ugovore takve da su se oni za sve pitali, pa smo Bjelicu morali uredno da trpimo jos godinu dana, a Kuzmic je bio slobodan kao ptica za par stotina hiljada novcanica.

      Sta je poenta produzavanja, da uzmemo to bedno obestecenje?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by blond View Post



        Veca i od juniora?
        Junior nije košarkaš.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Nas View Post
          Al' ja zato ne pamtim da smo imali startnog plejmejkera sa gorim fizikalijama od Rocestija, ono je rekreativni nivo... Sto kaze Laki, nevidjeni krater u odbrani, Markusa smo mogli sakriti na nekom manje opasnom beku, plus je imao dovoljno visine i mase da ga ne mogu postovati. Rocesti je bez dileme najbolji suter koga smo imali na toj poziciji, al' Markus je plejmejkerski genije, tu mu niko nije ni blizu, plus sto kada je vruc ima eksplozije koje ni Rocesti nema.

          Meni je Rocesti definicija ozbiljnog igraca za neozbiljne ekipe, a neozbiljnog igraca za ozbiljne ekipe.
          Ne ne ne, pricam ti o vizuelnom, kazes da je Roc rupa a Markus vjecito stajao u cosku jos sa spustenim rukama, Roc se bar trudio da ne izgleda lose. Ako cemo da biramo za tim koji je najkorisniji, pa Jovic, Markus, Roc, Ragland, Micic... Pa ja bih najprije uzeo Raglanda od svih, najkompletniji mi je, ali ako gledam sa aspekta vizuelnog pa Roc bez premca ili ako neko vise voli asiste bez gledanja onda Willi. Onakav dribling, sut, citanje odbrane a imao sam priliku u Makabiju da gledam sta je radio uf uf uf. Ja to volim kod igraca, volim onaj izbacaj iz 2 motion suta, pravilno razdvojeni prsti, rotacija lopte i dno mrezice, milina.
          Meni je Rocesti definicija ozbiljnog igraca za neozbiljne ekipe, a neozbiljnog igraca za ozbiljne ekipe. na zalost ovo je tacno pa se nije dalo zadrzati u timu - no da ga je lijepo gledati - jeste

          Comment


          • MWill je kada je bio srecan na parketu kosarku pretvarao u umetnost, plej sa izvrsnim pregledom igre i lucidnim dodavanjima.
            Ta lucidnost, ne ocekivanost poteza koji sledi je izazivao 'uzdahe'...na tribinama egzaltiranih navijaca a pored terena su bili odraz nemoci protivnika, i nije on nikog pokusavao da ponizi, vec posto je kosarka igra on je samo uzivao u njoj.
            Sledeci plej je svakako omaleni Skuni sa svojimprodorima, asistencijama...pa tek onda Dzo pa Roc.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Jedini smo tim u Aba ligi koji nakon kraja polusezone ima isti tim i trenera kao na pocetku, kad pocnete pricu o novcu pogledajte koliko igraca je proslo kroz druge klubove do sad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                MWill je kada je bio srecan na parketu kosarku pretvarao u umetnost, plej sa izvrsnim pregledom igre i lucidnim dodavanjima.
                Ta lucidnost, ne ocekivanost poteza koji sledi je izazivao 'uzdahe'...na tribinama egzaltiranih navijaca a pored terena su bili odraz nemoci protivnika, i nije on nikog pokusavao da ponizi, vec posto je kosarka igra on je samo uzivao u njoj.
                Sledeci plej je svakako omaleni Skuni sa svojimprodorima, asistencijama...pa tek onda Dzo pa Roc.
                Ja sam gotovo zaplakao kad je ušao u igru protiv Himkija u svom drugom mandatu. Malo je takvih umetnika.

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  Ja sam gotovo zaplakao kad je ušao u igru protiv Himkija u svom drugom mandatu. Malo je takvih umetnika.
                  Jedno od najemotivnijih trenutaka u Covic eri,njegov ulazak protiv Himkija, prvi sut na kos i pogodjena trojka, Pionir je jednostavno eksplodirao tada.
                  Drugi je svakako izlazak Djenke posle zakucavanja protiv FMPa u finalu KLSu i zagrljaj sa Radonjicem! Ovako mator a suza suzu stize, Kazem sebi ide pre u pm, jebala te kosarka i Zvezda.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Jedno od najemotivnijih trenutaka u Covic eri,njegov ulazak protiv Himkija, prvi sut na kos i pogodjena trojka, Pionir je jednostavno eksplodirao tada.
                    Drugi je svakako izlazak Djenke posle zakucavanja protiv FMPa u finalu KLSu i zagrljaj sa Radonjicem! Ovako mator a suza suzu stize, Kazem sebi ide pre u pm, jebala te kosarka i Zvezda.
                    +1000

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Jedno od najemotivnijih trenutaka u Covic eri,njegov ulazak protiv Himkija, prvi sut na kos i pogodjena trojka, Pionir je jednostavno eksplodirao tada.
                      Drugi je svakako izlazak Djenke posle zakucavanja protiv FMPa u finalu KLSu i zagrljaj sa Radonjicem! Ovako mator a suza suzu stize, Kazem sebi ide pre u pm, jebala te kosarka i Zvezda.
                      To, to. Pa onda asistencija Simonu ispod koša. Evo, opet sam se naježio.

                      Comment


                      • +1000000 i dodao bi Kuzmićevu rampu Judu!

                        Comment


                        • Al ste vi emotivni bokte`.....ajde dajte neki klip podsetnik tog Himkija pa da se i mi kameni ljudi mozda najezimo

                          Comment


                          • Brandis Raley-Ross je slobodan.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Al ste vi emotivni bokte`.....ajde dajte neki klip podsetnik tog Himkija pa da se i mi kameni ljudi mozda najezimo
                              https://www.youtube.com/watch?v=LUqq...&feature=share

                              Comment


                              • Opusteno pre NG mozemo da konstatujemo da u plej of aba ulazimo kao prvoplasirani tim. Do kraja ligaskog dela niko od nosilaca ne mora da igra vise od 15-20 min. A mozemo i da ucinimo Miloju i pustimo ga jednom u zivotu da nas dobije. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X