Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nadjoh ovo:

    https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...azmanu/b9smhkf

    Protiv Budiveljnika smo igrali 26. marta.

    Comment


    • Originally posted by Nas View Post
      Ja nadjoh ovo:

      https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...azmanu/b9smhkf

      Protiv Budiveljnika smo igrali 26. marta.
      Onda moja greska, bio sam ubedjen da je posle te serije dogovorio produzetak.

      Comment


      • Regland vredi sve pare. Oduvek sam voleo takve plejeve koji su brzi u nogama i koji lako mogu napraviti visak. To godinama nismo imali... ne pamtim od kad. Roc je umeo sebi da napravi poziciju za sut a visak dosta teze, Jovke, Vasa i Markus sporaci,vanilica Roc za siromasne....

        Comment


        • Mozete pricati sta hocete ali Roc je igracina! Kako samo frajer konta igru, pogadja, asistira... Joj koliko mi je krivo sto je igrao sa onim Lesorom, da mu je sad Ojo, to bi valcer po terenu bio. Bas uzivanje gledati ga kako igra.

          Comment


          • Jeste, Roc je sigurno jedan od najboljih plejeva koji su igrali kod nas. Samo nije imao tu brzinu i brzi prvi korak koji ima Regland. Neka budu Regland, Roc i Jovic najbolji plejmejkerski trio jos od perioda Sase Obradovica.

            Comment


            • Nijedan plej nije oduševio koliko je Wili u prvoj sezoni.

              Drugi je Skuni Pen one godine kad je natrpao Makabi sa 30+.

              Comment


              • Mene nije toliko odusevio...uzimam u obzir celokupni kosarkaski saldo, ne visprenost pojedinih asistencija.

                Skuni je bio fenomenalan, ali cini mi se da je klasa ispod nakon nabrojane trojke.

                Comment


                • Roc ima daleko bolji sut od Reglenda, sve ostalo je na strani Dzoa. Ah koja steta sto nisu par plejeva ove sezone. Primali bi 80ak poena po mecu, ali bi davali 90+.

                  Comment


                  • Rocesti ne moze u istu recenicu sa Vilijamsom, za klasu je bolji igrac Markus.

                    Comment


                    • Originally posted by Nas View Post
                      Rocesti ne moze u istu recenicu sa Vilijamsom, za klasu je bolji igrac Markus.
                      Oba su melem za oci, ali Markus ima dosta losije procente al to nadoknadi flashy asistima, Roc opet (sezona u Makabiju pa i ona u Rus) su da izneverujes sta je covjek pruzao. Pri tome Roc ima dosta brze kretnje al usere kad treba na kos a Markus ide do kraja... Sta znam, za nijansu mi Roc ljepsi.

                      Comment


                      • Ročesti je najveća defanzivna rupa u vasioni, što u timovima kao što je naš nije moguće pokrpiti.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Oba su melem za oci, ali Markus ima dosta losije procente al to nadoknadi flashy asistima, Roc opet (sezona u Makabiju pa i ona u Rus) su da izneverujes sta je covjek pruzao. Pri tome Roc ima dosta brze kretnje al usere kad treba na kos a Markus ide do kraja... Sta znam, za nijansu mi Roc ljepsi.
                          Al' ja zato ne pamtim da smo imali startnog plejmejkera sa gorim fizikalijama od Rocestija, ono je rekreativni nivo... Sto kaze Laki, nevidjeni krater u odbrani, Markusa smo mogli sakriti na nekom manje opasnom beku, plus je imao dovoljno visine i mase da ga ne mogu postovati. Rocesti je bez dileme najbolji suter koga smo imali na toj poziciji, al' Markus je plejmejkerski genije, tu mu niko nije ni blizu, plus sto kada je vruc ima eksplozije koje ni Rocesti nema.

                          Meni je Rocesti definicija ozbiljnog igraca za neozbiljne ekipe, a neozbiljnog igraca za ozbiljne ekipe.

                          Comment


                          • Originally posted by Nas View Post
                            Rocesti ne moze u istu recenicu sa Vilijamsom, za klasu je bolji igrac Markus.
                            Evo i prvi put da se ne slozim sa tobom, ali bas bas.

                            edit: ne vidim koji je veci doprinos Markus imao od Rocestija u odbrani, a u napadu je Roc mnogo mnogo stabilniji i sigurniji. Autput nije uvek srazmerno proporcionalan fizikalijama. Najbolji suter je sutirao u serijama 0-7, pa 0-5 u Evroligi. Cesto nerezonski preko ruke. Izvinjavam se, ali u nekim trenucima jedva sam cekao da Jovic udje da nas malo stabilizuje.
                            Last edited by mmajstor; 23-12-18, 23:14.

                            Comment


                            • za sezonu u EL odabrao bi Reglanda...
                              ali to kako Ročesti zatrpava...to bi gledao od danas do sutra.
                              Last edited by Wingwalker; 23-12-18, 23:53.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Evo i prvi put da se ne slozim sa tobom, ali bas bas.

                                edit: ne vidim koji je veci doprinos Markus imao od Rocestija u odbrani, a u napadu je Roc mnogo mnogo stabilniji i sigurniji. Autput nije uvek srazmerno proporcionalan fizikalijama. Najbolji suter je sutirao u serijama 0-7, pa 0-5 u Evroligi. Cesto nerezonski preko ruke. Izvinjavam se, ali u nekim trenucima jedva sam cekao da Jovic udje da nas malo stabilizuje.
                                Pa napisao sam vec, Vilijamsa nije mogao da postuje ko je hteo kao Rocestija, plus sto je bio sasvim korektan u odbrani od lopte. Secam se utakmice protiv Baskonije, Alimpijevic ne sme da stavi Rocestija na Grejndzera jer ce ovaj uneti u kos i njega i loptu, stavi ga na Rodija Bubuu - ovaj ubaci 12 od prvih 14 poena Baskonije. Nas uopste nisu sistematski busili preko Vilijamsa jer njega mozes sakriti, preko Rocestija itekako jesu jer njega sakriti ne mozes.

                                Plejmejkerski nisu ni za poredjenje, Vilijams je najbolji organizator i razigravac koga ja pamtim, to mu je forte jos od koledza, neverovatan osecaj za igru, pregled, kreativnost, tajming... Definicija igraca koji cini saigrace boljima, Rocesti ako dobije ulogu glavnog igraca boljim cini samo sebe.

                                Bez dileme najbolji suter koga smo imali na toj poziciji sam napisao za Rocestija, tu je razlika u njegovu korist ogromna. I generalno jeste dosta konstantniji strelac, mada Vilijams kada se zapali moze da ubaci vise i protiv jacih odbrana.

                                Comment

                                Working...
                                X