Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Subotina faca, neprocenjivo Svaka cast momci

    Edit: Branko iza njega takodje
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • DOKTOR, LEGENDA!!!

        Igor Rakocevic @IgorRakocevic
        Odoh da spavam. Ne mogu da opisem koliko sam ponosan sto sam deo najveceg kluba na svetu.

        Mićo Babić ‏@Varsameleon
        Koliko ljudi i kakva atmosfera na Kališu,čast je biti Delija

        Marko Lazarevic ‏@MareRedStar
        stigao sa Kalemegdana,to su casovi ljubavi ;)
        Last edited by Aleksa9; 12-02-13, 00:40.
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment




        • Kapiten
          Spoiler
          Last edited by Lord Aleksoni; 12-02-13, 01:46.

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=m-NjOpHN4gY

            hahahahha,Skot legenda.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • ovo se zove sreca do neba vidi se na svim momcima koliko im ovo znaci a sada da zgazimo ulm...ZGAZI IH SVEEEEE

              Comment




              • Onako Ciganski kao sto je i red, sa sve pleh trubacima Jedva cekam ostatak.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Da li može da se dobije sutra Ulm bez Nelsona?
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Tesko..

                    Vuk i Cvele nam ostaju na pleju, a svi znamo kako ludilo moze da uhvati Vuka u odredjenim situacijama. U dobroj formi je Ulm, a mi imamo tri meca sada, sreda-nedelja-utorak. Pretezak raspored. Samo jedan dan da se spremi za mec, bojim se da nema dovoljno vremena. Mada, sa druge strane, za iskusne ekipe je bolje kada imaju vise utakmica nego treninga.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Šta je tu je, bolje ne rizikovati sutra... Bitniji je za vikend.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ma nema jos nista oko njega, ako bude mogao da igra, verovatno da ce i igrati. Mislim i bez njega imamo sanse da dobijemo, ali znatno teze nego sa njim u petorci.

                        Cvele igra dobro u EC-u, tako da se mozemo nadati da nastavi tako i sutra. Sutra ce i Elton verovatno imati vecu minutazu. On je u prvom mecu ubio Bryant-a, dok se ovaj protiv Galate i Unicsa razmahao.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Trener Galate - Ataman porice bilo kakve finansijske probleme u klubu, mada je indirektno potvrdio da postoji mogucnost da Macvan, N'Dong,...napuste klub. Ne znam samo otkud to da on kao trener komentarise finansijsko stanje u klubu i da je upucen u isto, ali ok... U svakom slucaju, nakon perioda fantasticnih igara, cini se da Galata malo pada u formi. Otisao Hawkins, dok se Markoishvili nije bas odmah uklopio. Debakl protiv Ulma, jako losa igra protiv slabasne Aliage u prvenstvu Turske, poraz u finalu kupa...Jedino pozitivno je pobjeda protiv Efesa u kupu, ali kao i sve turske ekipe, i Galata ima bas previse oscilacija, tako da mislim da Zvezda ima veoma, veoma realne sanse da pobijedi u Turskoj i da "izadje" iz ove grupe(pod uslovom da se prvo sutra odradi posao protiv nezgodnog Ulma).Ali, naravno, da ne bude neke euforije ili precijenjivanja sopstvenih mogucnosti, kao sto je to bio slucaj u prvom mecu, pa da postanu svjesni situacije tek kada se nadju u problemu i kada sve krene u kontra-smijeru i da se na kraju pitas "sta bi bilo, kad bi bilo...".

                          Iskreno, mislim da Galatasaray nije bolji tim od Zvezde, tako da rezultat iz prvog meca nista ne pokazuje. Kupuju Turci kvalitetne igrace, ali ne dovode oni po 10 vrhunskih, vec sam nekoliko takvih, dok je ostatak roster popunjen prosjecnim turskim igracima.

                          Sve u svemu, ovaj mec protiv Ulma, koji ce biti maksimalno napaljen nakon pobjeda protiv Unicsa i Galate, dolazi u bas nezgodnom trenutku.
                          Last edited by BLBL; 12-02-13, 16:21.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Elton bas da je unistio Bryanta i nije,ovaj je dao 19 poena,a Elton 16,Elton je odlicno odigra,ali daleko od toga da ga je unistio...

                              Samo Cvele da dobije nekih 20-25 minuta i da pokaze da ume,da zna,da moze i da pokaze da treba da ima vecu minutazu

                              Comment


                              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                                Elton bas da je unistio Bryanta i nije,ovaj je dao 19 poena,a Elton 16,Elton je odlicno odigra,ali daleko od toga da ga je unistio...

                                Samo Cvele da dobije nekih 20-25 minuta i da pokaze da ume,da zna,da moze i da pokaze da treba da ima vecu minutazu
                                Bryant je vecinu svojih poena dao kada smo se mi odlepili vec. Nije ga Bryant odbranio ni u jednom napadu. Na samom kraju meca je krenuo da ubacuje svasta, tako je i dosao do tih 19 poena.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X