Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    NIKO SE NECE DOVODITI
    Jesi li siguran? 😊

    Comment


    • Partizan dovodi Renfroa, kao odgovor na vraćanje Filipa u 12. Nećemo mi njih zajebati našim jokerom.

      Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Partizan dovodi Renfroa, kao odgovor na vraćanje Filipa u 12. Nećemo mi njih zajebati našim jokerom.
        heheheh

        Comment


        • Iskreno, ocekivao sam bolje pojacanje Partizana, ali izgleda da ni oni nisu bas napredni koliko se nama cini. Ali dobro, prihvatio bih i njega za sina Filipa, tako da...

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Nece on nidje, ali ce biti na onom mestu na kojem i realno pripada, na mestu treceg playa. Jedino on juce nije ulazio u igri a Tomic nikada ne stavlja na klupu igrace koji imaju povrede. Znaci bio je spreman da igra juce.

            Problem Dobrica, je da ne postoji postoji problem odnos trener/igrac, nego jednostavno na njegovom mestu su Beron i Lazic, i Tomic trenutno njima vise veruje, ulaskom Davidovca u 12 jos jedno to mesto mu izmaklo.Mora da ceka bez neke velike halabuke zasto on ne igra.Bice prilike.

            Kada je vec pitanje tog rezervnog playa posto svi vide da FC3 ne moze, da Nenadic ne zna, da Beron ima problema kada ga stisnu, DE DA pusi i pije pa ne moze i on , jel moze neka imena da se nabace ovde koji bi mogli da uskoce na to mesto a da je spreman da igra do 12 minuta (Ragland ima do sada u proseku oko 27 minuta) i cenovni razred tog igraca koji bi pristao da igra tu minutazu.Ragland je tip igraca koji sebe vidi samo kao igraca koji je vodja i koji igra preko 25minuta. Ako smatrate da do sada tu njegovu ulogu nije opravdao i minutazu daj i njega da menjamo onda.

            O karakteru takvog igraca,spremnosti da prihvati tu ulogu ne moramo ovog puta, samo imena da nabacimo pa da vidimo sta kazu u klubu.

            Domace smo apsolvirali da ih nema, znaci samo stranci dolaze u obzir.
            Ima jedan ljevoruki, da odradi treci mandat kod nas
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Originally posted by nine33 View Post
              Ima jedan ljevoruki, da odradi treci mandat kod nas
              Taj je "izduvao" kod Čove.

              Comment


              • Originally posted by VladaVlada View Post
                Jesi li siguran? 😊
                Vise nego siguran.

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  I groblje se pojacava, lepo lepo...
                  Cestitke za to pojacanje. Bas me cudi sto ga mi nismo uzeli da nam bude backup.

                  Comment


                  • Što bismo ga uzeli? Kad je gazda Čova nekome otimao igrača? Plus, imamo atrakciju na mestu backup pleja. Plus, dajemo svim timovima prednost, jer jedino mi imamo roster sa 11 profi i 1 amaterskim igračem. Plus, imamo i rekreativca pored terena, koji povremeno upada u 12, što dovodi do računice 10 profi i 2 amatera. Kako ne voleti čoveka koji je sve ovo omogućio?

                    Comment


                    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                      Što bismo ga uzeli? Kad je gazda Čova nekome otimao igrača? Plus, imamo atrakciju na mestu backup pleja. Plus, dajemo svim timovima prednost, jer jedino mi imamo roster sa 11 profi i 1 amaterskim igračem. Plus, imamo i rekreativca pored terena, koji povremeno upada u 12, što dovodi do računice 10 profi i 2 amatera. Kako ne voleti čoveka koji je sve ovo omogućio?
                      Ja sam poznat ovde da pisem uglavnom sarkasticno.

                      Srecan Renfro svima koji slave onima kojima je dosao i onima koji nije.

                      Da te ispravim mi imamo 13 kosarkasa i nazovi dva amatera od cega taj jedan amater za 16 minuta ipak povratnika iz NBA ostavi bez kosa u direktnom duelu. No to nije vazno.

                      Ne zelim da pisem koji su razlozi zasto se nece dovoditi igrac jer jedno je sa aspekta trenera a drugo je sa aspekta kluba.

                      I jedan i drugi razlog su opravdani, naravno ne i za vecinu navijaca/forumasa jer ipak oni znaju bolje te stoga uzalud novci moji sinovci.
                      Last edited by Šarac; 21-12-18, 15:40.

                      Comment


                      • Zvezdi je trebao rezervni plej i nista vise. Sva ova pojacanja konkurenata nidu nikakav pokazatelj njihove jacine osim finansijske. Mozda sam ja jedini koji misli da su potezi Buducnosti potpuno pogresni i pokazuju paniku, nesigurnost koja se nikako ne moze resiti sa par pojacanja. Imali smo mi Zvezdasi mogucnost da na sopstvenom primeru vidimo sta znaci odsustvo vizije, plana, racionalnog razmisljanja. Buducnost pokazuje strah kupujuci sta stigne. Dovodjenje Goge na pozajmicu na nekoliko meseci je cist kretenizam.
                        Bell, Kol, Klark, Gordic, Dzekson na prvi pogled fenomenalno napadacki. Odbrambeno uzas. Svaki od nabrojanih je teski privatnik. Trebace tu cudo da se desi da odigraju timski. Dovodjenje svih izazvace nezadovoljstvo onih koji su vec tu.
                        Zvezda ima idealnu poziciju. Autsajder gledajuci kroz prizmu ulaganja. Odlicna pozicija u ABA ligi, prednost domaceg terenq. Odbrambeno je Zvezda jaca od svih. Ukoliko budemo jos rasli odbrambeno moze to biti kljuc svega. Naravno pozicija bek ap pleja je rak rana tima i moze da bude tas na vagi. Samo je pitanje na koju ce stranu prevagnuti.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • A sta ce biti Sarac ako ga popusimo na kraju? Ako se regland povredi? Sta ce onda biti?

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            A sta ce biti Sarac ako ga popusimo na kraju? Ako se regland povredi? Sta ce onda biti?
                            Nista, imali su Co i Tomic viziju gde bi omaleni ali zato i prilicno spor drugi plej mogao da izvuce sezonu za mmale novce a sve da bi mogao tajo da se pohvali koliko je ustedeo a nikog nije otpustio..
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Valjalo bi da se malo dopuni budžet. Od ponedeljka prodaja polusezinskih

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Valjalo bi da se malo dopuni budžet. Od ponedeljka prodaja polusezinskih

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Da se isplati jedna plata ili pola.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X