Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borca View Post
    Можда би млади Чарапић из Меге могао бити дугорочан пројекат на позицији 1, такође мислим да би му се средио и пасош без проблема (ако већ нема наш пасош).
    Slazem se.
    Mislim da moze postati dobar PG, a ne vidim bolju destnaciju za njega i Miska nego kod nas, jer decko nema kvalitet za preko bare.

    Comment


    • Originally posted by Netz View Post
      Meni ne izgleda tako , ako si primetio Tomic pravi sablonske izmene gde menja Lazu sa Perperogluom i Dobrica/Davidovca sa Beronom
      Moje misljenje je da bi Dobric bio korisniji u rotaciji od kapitena. Ne kazem da bi to bio veliki apgrejd, ali mislim da bi Dobric vise doprinosio u napadu u odnosu na Lazu, nego sto Laza doprinosi u odbrani vise od Dobrica.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Moje misljenje je da bi Dobric bio korisniji u rotaciji od kapitena. Ne kazem da bi to bio veliki apgrejd, ali mislim da bi Dobric vise doprinosio u napadu u odnosu na Lazu, nego sto Laza doprinosi u odbrani vise od Dobrica.
        Laza je nazalost najplaceniji igrac ovog tima, verovali ili ne.
        Cini mi se da mu je 320k godisnja plata.

        Comment


        • Za sada su rezultati vise nego dobri. Bez poraza u ABA ligi, prolazak u TOP 16 EC. Samim tim price oko toga da nam ne trebaju pojacanja donekle imaju opravdanje.
          Ono sto moze da raduje jesu pobede protiv direktnih konkurenata Buducnosti, Cedevite. Te meceve smo prosle sezone gubili.
          Mec protiv Buducnosti za vikend moze mnogo toga da pokaze.
          Vidim svi se pojacavaju. Tu pre svega mislim na drzavne projekte brace politicke Mila i Vucica. Partizan dovodi beka i centra Buducnost beka.
          Cedevita ce biti po meni za nijansu jaca bez obzira na odlazak stranaca. Videcemo sta ce biti na kraju.


          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Laza je nazalost najplaceniji igrac ovog tima, verovali ili ne.
            Cini mi se da mu je 320k godisnja plata.
            Uz ogromno postovanje prema tom coveku, mislim da smo trebali da se rastanemo. Ali dobro, daleko od toga da je Lazic problem.

            Comment


            • Svi ovi rezultati nece imati mnogo smisla ako izostane rezultat na kraju sezone. Prema tome opravdanja za pojacanja se ne izvode iz trenutnih rezultata, vec iz projekcije tj predvidjanja kraja sezone....a projekcija kaze da ce Cedevita biti sve jaca jer su pored Pulena doveli i Murica, a Buducnost i Partizan ce se pojacati za jos po jednog beka. Da li cemo i tada biti jaci od konkurencije?

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Svi ovi rezultati nece imati mnogo smisla ako izostane rezultat na kraju sezone. Prema tome opravdanja za pojacanja se ne izvode iz trenutnih rezultata, vec iz projekcije tj predvidjanja kraja sezone....a projekcija kaze da ce Cedevita biti sve jaca jer su pored Pulena doveli i Murica, a Buducnost i Partizan ce se pojacati za jos po jednog beka. Da li cemo i tada biti jaci od konkurencije?
                E jbg , gde baš nađe Cedevitu .Otpustili Bela , najverovatnije i Kuka a ti pričaš o Muriću kao pojačanju

                Comment


                • Muric jeste dobro pojacanje, a ako sam dobro pohvatao od kada je dosao Rimac mislim da su samo od nas izgubili...sve ostalo su odigrali bez poraza. Cedevita je manje bitna, bitno je da ce se konkurencija pojacavati pa je logicno ocekivati da ce biti jaci nego sto su sada. Najveci problem je Buducnost.

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Slazem se.
                    Mislim da moze postati dobar PG, a ne vidim bolju destnaciju za njega i Miska nego kod nas, jer decko nema kvalitet za preko bare.
                    Дестинација је Будућност вероватно у неком наредном периоду пошто су кренули са (паметном) политиком довођења доступних домаћих играча који доносе неки квалитет (одмах или у перспективи).

                    Comment


                    • Sa bek apom koji bi se uklopio i kliknuo sa ekipom (ne verujem da imamo pare za igraca s kojim ne mozemo da pogresimo), mi se pitamo. Buducnost, Cedevita i Partizan nemaju kapacitet da igraju protiv nas kad je sudjenje fer i kad smo kompletni.
                      Last edited by Storm; 16-12-18, 15:59.

                      Comment


                      • Nema šanse da bilo šta što je iz CG završi igde sem u Budućnosti.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • A sto mora da zavrsi u Buducnosti? Ima 6 ili 7 praznih mesta za domace igrace, sve preko toga mora napolje.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Moje misljenje je da bi Dobric bio korisniji u rotaciji od kapitena. Ne kazem da bi to bio veliki apgrejd, ali mislim da bi Dobric vise doprinosio u napadu u odnosu na Lazu, nego sto Laza doprinosi u odbrani vise od Dobrica.
                            Kapiram sta hoces da kazes , ali mislim da je Dobric malo precenjen kao defanzivac , okej sve ima on odlicne fizikalije i dobro ih koristi u odbrani ali ima problem u citanju protivnika i cesto se dogadja da se zbuni u odbrani . Takodje cini mi se da ga Tomic ne koristi toliko zbog toga sto ima ceste oscilacije u igri naravno moze da zatrpa svakoga ali moze i da mu se desi da nema nikakav doprinos na nekom mecu
                            Last edited by Netz; 16-12-18, 19:18.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              A sto mora da zavrsi u Buducnosti? Ima 6 ili 7 praznih mesta za domace igrace, sve preko toga mora napolje.
                              Da, ali ne u Zvezdu ili Partizan.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Da, ali ne u Zvezdu ili Partizan.
                                Ne verujem da postoje takve pretnje. U Partizan su cesce isli, Zvezdu ne tako cesto... ali verujem da ako se prikaze sansa koja bi bila napredak u karijeri da je nece propustiti, ipak je u pitanju njihova individualna karijera koja im je sigurno bitnija od toga.

                                Comment

                                Working...
                                X