Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav je som Tomic.
    Jos je Regland sam krenuo napolje na 2. licnoj, i naravno dobija trecu u istom napadu.

    Comment


    • Originally posted by Guthrie View Post
      Kakav je som Tomic.
      Jos je Regland sam krenuo napolje na 2. licnoj, i naravno dobija trecu u istom napadu.
      Srećom, imamo plejeva za izvoz.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Kakav je som Tomic.
        Jos je Regland sam krenuo napolje na 2. licnoj, i naravno dobija trecu u istom napadu.
        "Kakav som" nas doveo do top 16 evrokupa i imamo 10-0 u aba ligi uz razvaljivanje svakog od konkurenata za trofej , neverovatno sta si napisao ..

        Comment


        • Originally posted by Netz View Post
          "Kakav som" nas doveo do top 16 evrokupa i imamo 10-0 u aba ligi uz razvaljivanje svakog od konkurenata za trofej , neverovatno sta si napisao ..
          Ispao je sada som.
          Regland je krenuo ka klupi, ovaj insistirao da ostane na terenu, a ceo mec ga napadaju na niskom postu.
          Elem, nebitno.
          Bitno je da trpamo ove sklanjalice.

          Comment


          • Davidovac je suvo zlato ovog tima

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Covicu ako je ikako moguce nemoj da se vracas vise na parket...nikada vise

              Comment


              • Cirbonja i dalje sa ovim adolescentnim forama...
                Last edited by Wingwalker; 15-12-18, 19:50.

                Comment


                • Vreme je za Apica u Zvezdi...

                  Comment


                  • Saucesce sudijama. Pokusali ste sve al dzaba. Govna smrdljiva
                    Bravo Zvezdo

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Odrađen posao za perfektnu polusezonu u ABA. Možda i padne rekord do kraja, ko zna.
                      Nenadić ne može na pleja, pričam od početka sezone i one izjave Tomića. Oseća se nelagodno na toj poziciji, zbog čega ulazi u nervozu i bezveze gubimo jednog od igrača u rotaciji. Vidim da pokušava i sa Davidovcem koji očigledno nije 100% spreman, ali ipak je Baron primarna opcija za back up keca. Što opet povlači druge loše stvari, kao što je gubitak snage i pad procenata šuta. Moramo dovesti krštenog pleja, po hiljaditi put da se napiše.
                      Miloje je pokušao, po pravilu kada igra sa Zvezdom, da secka igru faulovima... Zna da ne može da dobije, ali zato može da izmrcvari i protivnika i sudije i gledaoce svojim briljantnim trenerskim idejama. Loše suđenje i bespotrebna nervoza Cirbesa protiv tima koji je dve klase ispod.

                      Comment


                      • Stratos pokidao protiv 4 ekipe koje su odmah iza nas

                        Comment


                        • Zirbić je reagovao prilično agresivno ali (ne opravdaavam postupak već objašnjavam frustraciju) je koju sekundu pre toga na of skoku dobio takve batine da je u suštini bio van sebe a to nije bilo rvi put da ga biju u reketu kao vola u kupusu (Zirbić svakako nije vo).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Stratos pokidao protiv 4 ekipe koje su odmah iza nas
                            Zato je i doveden. A Nenadic mora na pleja jer je na 2 i 3 guzva. Placamo danak losem izboru u prelaznom roku na tim pozicijama. Bukvalno ne moze nijedan domaci igrac da dodje do kontinuiteta (osim, paradoksalno Covica i Lazica).

                            11-0 je odlican start i to je to, prvo mesto je obezbedjeno. Sad se koncentrisati na EC, dobiti Buducnost u ABA pre toga i posle toga privesti regularni deo mirno kraju. Ne zelim vise opet da gledam meceve poput Monaca, Brese ili Ulma.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by madafaka73 View Post
                              Odrađen posao za perfektnu polusezonu u ABA. Možda i padne rekord do kraja, ko zna.
                              Nenadić ne može na pleja, pričam od početka sezone i one izjave Tomića. Oseća se nelagodno na toj poziciji, zbog čega ulazi u nervozu i bezveze gubimo jednog od igrača u rotaciji. Vidim da pokušava i sa Davidovcem koji očigledno nije 100% spreman, ali ipak je Baron primarna opcija za back up keca. Što opet povlači druge loše stvari, kao što je gubitak snage i pad procenata šuta. Moramo dovesti krštenog pleja, po hiljaditi put da se napiše.
                              Miloje je pokušao, po pravilu kada igra sa Zvezdom, da secka igru faulovima... Zna da ne može da dobije, ali zato može da izmrcvari i protivnika i sudije i gledaoce svojim briljantnim trenerskim idejama. Loše suđenje i bespotrebna nervoza Cirbesa protiv tima koji je dve klase ispod.


                              Ne bih da ti rusim sneska ( hvala Bogu snega ima napolju) ali ovde i na drugim mestima mogu da se ispisu jos 1000 i 1000 postova, nijedan se igrac nece dovoditi sem ne daj Boze neke teze povrede nekog nosioca. Da bi se doveo igrac moralo bi vec odavno da se uslo u pracenje nekog igraca na osnovu zahteva prvog trenera. Prvi trener od prvog dana pa sve do veceras, nijednim svojim postupkom, niti izjavom za medije ili off the record nije nagovestio da mu treba bilo koji igrac na bilo kojoj poziciji.
                              Sto pre se to prihvati bice lakse za sve. Prosle godine je Enis dogovoren sredinom Novembra, pa se javno objavilo prvi dan prelaznog roka u ABA LIGI.

                              7 stranaca podrazumeva da jedan domaci ispada iz 12. Stranac na bilo kojoj poziciji koji bi dosao da odmeni nekog nosioca bi morao da kosta preko 200 k do kraja godine u suprotnom on nije pojacanje vec neko ko ce da upadne u rotaciju. A toga vec imamo dovoljno za mnogo manje para a istog kvaliteta.

                              FMP je doveo jos jednog Amera izgleda ali ako je kvalitet ovog sto doveden pre neki dan, jbga. Jedine slicnosti su sto su iz istog mesta iz USA.
                              Cini mi se da sam ga video da sedi iza koseva sa Apicem, Lazarevicem veceras.

                              Comment


                              • Zna li neko šta je sa Dobrićem?

                                Comment

                                Working...
                                X