Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Samo se izdkavate na čoveku.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Svaka cast momcima, ne pamtim da sam skoro gledao slican mec. Treba dodati da je bio eliminacioni i da smo stvaaaarno izgledali nadmocno.
      Nenadic izgleda ne moze na PG, nema taj pregled, prenos a opet mator je da bi ga sad mjenjali da igra nesto sto nije do sad. Nasusna je potreba PG kako ja vidim al ako Tomic misli da i ovako moze do titule ili da bi mu novi igrac zadao jos vise problema oko sastava onda nek nam je sa srecom.

      Comment


      • Čisto kao zanimljiv podatak

        https://twitter.com/ABA_League/statu...89400992014336

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Valjalo bi da pojurimo kobsa ako ga otpuste sokici...jako kvalitetan kosarkas
          Traze ga futurasi.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Koji ce nam kada imamo Nenadica.
            Samo sto nenadic nije plej, ali ako pogledas da imamo covica tu, onda je za njega i sakil onil plej

            Comment


            • Steta za one poraze od ranije. Bilo bi odlicno kada bi Andorra izgubila, a mi dobili, grupa sa Cedevitom i Partizanom/TTelekomom izgleda sasvim privlacno + vise meceva sa klubovima iz ABA lige.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by blond View Post
                Steta za one poraze od ranije. Bilo bi odlicno kada bi Andorra izgubila, a mi dobili, grupa sa Cedevitom i Partizanom/TTelekomom izgleda sasvim privlacno + vise meceva sa klubovima iz ABA lige.
                Meni je savim ok grupa sa Valensijom , Unikahom i Tofaš/Limož. Dve solidne el ekipe , dobra košarka , bez nepotrebnih tenzija .Ima vremena za Aba obračune

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Meni je savim ok grupa sa Valensijom , Unikahom i Tofaš/Limož. Dve solidne el ekipe , dobra košarka , bez nepotrebnih tenzija .Ima vremena za Aba obračune
                  Ja koliko sam procitao ovde pojedini su pisali da mi tankujemo EC , da se ne isplati, valjda je Bresa toliki raspad od ekipe pa je scenario tankovanja propao pa smo onda namerno odabrali ovu najtezu grupu da bi brze bolje ispali valjda.


                  Nisam pametan iskreno. Aba ligu necemo uzeti jer su svi digli formu i jos ce da rastu a mi se raspadamo tj imamo matore koji nece docekati april, plus neizostavini fc3 na backup garantuje fijasko.

                  Dzabe pratimo ostatak lige jer u obe nemamo sta traziti. Kls i Kup je samo uteha za svedoke/botove.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ja koliko sam procitao ovde pojedini su pisali da mi tankujemo EC , da se ne isplati, valjda je Bresa toliki raspad od ekipe pa je scenario tankovanja propao pa smo onda namerno odabrali ovu najtezu grupu da bi brze bolje ispali valjda.


                    Nisam pametan iskreno. Aba ligu necemo uzeti jer su svi digli formu i jos ce da rastu a mi se raspadamo tj imamo matore koji nece docekati april, plus neizostavini fc3 na backup garantuje fijasko.

                    Dzabe pratimo ostatak lige jer u obe nemamo sta traziti. Kls i Kup je samo uteha za svedoke/botove.
                    toeto...

                    Comment


                    • Mozemo biti u grupi sa Valensijom i Malagom i Limozom ioi Uniks, cetvrti iz Partizanove grupe i Cedevitam

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ja koliko sam procitao ovde pojedini su pisali da mi tankujemo EC , da se ne isplati, valjda je Bresa toliki raspad od ekipe pa je scenario tankovanja propao pa smo onda namerno odabrali ovu najtezu grupu da bi brze bolje ispali valjda.


                        Nisam pametan iskreno. Aba ligu necemo uzeti jer su svi digli formu i jos ce da rastu a mi se raspadamo tj imamo matore koji nece docekati april, plus neizostavini fc3 na backup garantuje fijasko.

                        Dzabe pratimo ostatak lige jer u obe nemamo sta traziti. Kls i Kup je samo uteha za svedoke/botove.
                        Ima Luka Kapiten zanimljivo mišljenje o današnjem trenutku kkcz

                        Kako Vam se čini današnja Crvena zvezda?

                        "Posle duže vremena Zvezda igra u Evrokupu, što je donelo nešto drugačiju atmosferu oko košarkaškog kluba. Meni se to iskreno ne sviđa, jer su dvorane poluprazne. Kada je ekipa u pitanju ona izgleda veoma dobro. Dominira u ABA ligi, što je najbitnije. Vidi se da na nju nisu ostavili traga ovi pomalo neočekivani porazi u Evrokupu. Verovatno to takmičenje nije prioritet kao što je bila Evroliga, naročito u ovoj prvoj fazi. Mislim da Zvezda ne mora da dobija protivnike sa preko 20 razlike u Evrokupu sve dok se to ne odražava na ABA ligu. Mislim da će Zvezda proći grupu, nije bitno sa koje pozicije. Sviđa mi se kako reaguje posle poraza. Želim joj svu sreću i da se sledeće godine vrati u Evroligu."
                        Evo celog intervjua

                        https://mvp.rs/mvp-intervju/item/233...obuska-stanica

                        Comment


                        • Jel se najbolji igrac vraca u sastav veceras?

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Jel se najbolji igrac vraca u sastav veceras?

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                            Bez Keselja i Fc3.

                            Pod znakom pitanja je Stratos ako bude igrao veceras odmarace protiv Galate.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Bez Keselja i Fc3.

                              Pod znakom pitanja je Stratos ako bude igrao veceras odmarace protiv Galate.
                              Bolje da veceras odmara.
                              Protiv Galate nam treba pobeda i da se nadamo da ce Monako dobiti Andoru iako im pobeda ne treba...

                              Comment


                              • Ima li neki dobar link?

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X