Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobijamo bez problema, mi smo u top 5 timova u ovom fake evro takmičenju.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Cuj fake takmicenje ) veliki si ljubitelj kosarke...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ma da, bas smo 5. favorit posle 3 uzastopne katastrofe u tom "fake" takmicenju. Doduse, ne cudi me ko ovde pise recnikom zadrtih navijaca Partizana (cipiripi kup i slicno) ionako su zadrti navijaci svih klubova isti, samo ih boje dele.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Monako, kuban, alba, uniks, valensija i unikaha su jaci od nas...sa ostalima bi bilo cupavo

          Comment


          • Tofas, Asvel i Zenit su isto zaguljeni timovi.
            Zenit ne igra nista posebno za sada, ali imaju dobar tim.
            Asvel je po meni jaci od Monaka.

            Comment


            • Mi smo u najlaksoj grupi i opet smo izgubili 4 meca. To nas nikako ne stavlja u ulogu favorita, niti je ovo za nas klub i nas tim koji imamo smesno takmicenje. Smesno je jedino sto se pojedincima sve svodi na parole - mi smo megacool, drugi su megasranje.

              Ulm je dobio Andoru tako da mozemo cak i do drugog mesta, ako Andora izgubi i od Monaka. (kako smo prosuli razliku, gospode Boze ).

              Trenutno je:

              Monako 6-2
              Andora 5-4
              Zvezda 4-4
              Ulm 4-5
              Bresa 3-5
              Galatasaraj 3-5

              Sa druge strane, u slucaju poraza od Brese to bi znacilo epsku blamazu i oprastanje od EC posle 1. kruga.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • daleko od toga da smo u top 5 EC ...ja sam se nadao da ce tako biti ,cak su nam i kladionice dale ulogu drugog favorita takmicenja ali to na zalost nije realno stanje stvari ....5-10 mesto mislim da je realnije

                Comment


                • Radanov se vraca u 12 veceras, bravo Tomicu.

                  Comment


                  • Ko je aut?
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Ko je aut?
                      Jedan povredjeni, jedan uvredjeni i jedan bez ucinka na poslednjoj utakmici za 10 minuta provedenih u igri.

                      Comment


                      • Znaci bez Dobrica, mora nekako Baron da se izgura maksimalno..nadam se da ce ga Kaningem pojesti,iskreno...Taj uvredjeni ne znam ko je..niti me zanima..Ili lepo napisi ili nemoj pisati...Nema smisla...

                        Dobrica mi bas zao, nasoa mesto u timu sa jednim sto mora i drugim sto mora..oba iz drugih razloga..ali dobro
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • [QUOTE=LosmiSK;1926352]Znaci bez Dobrica, mora nekako Baron da se izgura maksimalno..nadam se da ce ga Kaningem pojesti,iskreno...Taj uvredjeni ne znam ko je..niti me zanima..Ili lepo napisi ili nemoj pisati...Nema smisla...

                          Dobrica mi bas zao, nasoa mesto u timu sa jednim sto mora i drugim sto mora..oba iz drugih razloga..ali dobro [/QUOTE


                          Kako si onda skapirao za Dobrica, ajde da se svi dogovorimo ovde da ako dam nagovestaja ko ce biti u timu a ko ne da to nije moja odluka, i da postoji opsti konsenzus da imamo 13 igraca koji zasluzuju dres, a da ima mesta samo za 12.

                          Uvek ce biti komentara zasto je ovaj in a ovaj drugi nije u timu, znaci kada Davidovac u poslednjoj utakmici ostvari ucinak taj sto je ostvario, pa jel ima smisla da sada on izadje iz 12 a po minutazi je najmanje i dobio prilika u odnosu na ostale.

                          Tako da taj uvredjeni je malo povredjen jer je na poslednjoj zvanicnoj utakmici odigrao jako korektno i imao dobru minutazu i smatra da je trebao i dalje biti u 12. Nema nikakvih problema ali igracki svaki igrac sebe vidi u 12.


                          Ako smatras da ne treba da pisem , ok, necu pisati, ti nastavi da dominiras sa projektom privatnih klubova u Srbiji, kako svaki grad u Srbiji bi trebao imati minimum EC tim ali da su za propast srpske kosarke odgovorni Covic i MIskko i jadni Pirot je ostao bez plejade superstarova jer ih upropastise ova dva kluba.

                          Imas na drugom topicu budzet Armanija, javno izneto na ino portalu kako se dodje do 25 miliona budzeta , a koji su realni prihodi igranja kosarke, kada se otpise 200 sponzora, 7 miliona privatnih para.

                          Tu formulu molim te da primenis i na domacu kosarku i svi cemo biti zadovoljni da ne gledamo vise derbije sa Cedevitom i Futurom nego da lepo krenemo za ALeksinac i Kosjeric po bodove.

                          Comment


                          • Sarac, to kako ti pises je ravno saopstenjima sa Kalemegdana ali i iz neke stranke. Nemam nameru nikog da ubedjujem, raja voli to..i svi bi voleli da budu covic jbga,za drugo i ne znaju...Nisu krivi zalizani i covic vec oni sto su im dopustili ovo..fmp i mega su dokaz bezakonja u sportu i samoj drzavi...

                            Kad vidim sve one pune arene, tv prava,pobede, prodaja igraca itd itd itd...+ ''sponzore'' koje je nasao Cova pa i drzava, grad..otmem se utisku da tih laznih 5miliona budzeta je ipak malo..mozda gresim, mozda ne, ali eto..

                            TI ubedjuj ljude ovde da je crno crveno, ima raje koja voli te price i pada na socijalu
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Jedan povredjeni, jedan uvredjeni i jedan bez ucinka na poslednjoj utakmici za 10 minuta provedenih u igri.
                              Moze li sa imenima....ionako ce se saznati za par sati?

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Moze li sa imenima....ionako ce se saznati za par sati?


                                Keselj, Covic i Dobric

                                Comment

                                Working...
                                X