Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Sta te briga ako dodje PG uvek mozes reci da si bio JEDINI i to ti niko nece osporiti.

    Uzivaj u tituli !
    Jes... al ako ne dodje uvjek mi mogu reci da sam najgluplji, sto ces priznati, prilican rizik kako stvari stoje.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post

      Ja ocekujem ovde radost i veselje sa naznakom takve vesti, budimo cigani iako smo zvezdasi.

      Na drugom forumu postoje predlozi i za fizickom silom ne bi li se "povredio", tako da sve u rok sluzbe.
      Da, bas cu da zelim povredu coveku koji mi nista licno nije skrivio, a verujem i da vecina tako razmislja. Takodje sam apelovao da ne mora svaki post na ovoj temi da bude o nasem 2. pleju, na drugim mestima ljudima je verovatno dosadno, pa misle da su zabavni ako svako malo pominju odredjenog igraca. To je spamovanje i treba da se sankcionise opomenom.

      Misljenje o Covicu jr kao kosarkasu je uglavnom nepodeljeno, tu je jer je sin predsednika kluba. Zna se da kod nas domaci igraci moraju da budu ili asovi ove igre ili mladi igraci koji napreduju, izuzeci su Lazic (zbog ranijih zasluga, on se u ovu ekipu ich ne uklapa), Covic (ja stvarno ne znam sta ce on bilo u FMP bilo u Zvezdi) i Keselj (hoce to da neko ko je odustao od sebe jos pre par godina bude clan rotacije tima u ABA ligi).

      Originally posted by Šarac View Post
      Dragic, KC Rivers, Kening, Apic............ do prelaznog roka bice jos imena sigurno sa istim rezultatom.
      Ma ovaj Koenig nema veze sa vezom, kopija Barona, to kao da dovodimo jos jedno krilo. Nego ljudima dosadno.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Jesam li jedini koji misli da ce doci igrac na PG?
        Nisi

        Comment


        • Mi se svi potajno nadamo

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Jesam li jedini koji misli da ce doci igrac na PG?
            kakav dolazak kada se Milan izjasnio:

            ''ponuđen ko počašćen"

            Comment


            • Originally posted by Wingwalker View Post
              kakav dolazak kada se Milan izjasnio:

              ''ponuđen ko počašćen"
              Pa ono kao tipa kad si na slavi, pojedes sve sa stola i jos te nude tortom a ti kao neka, necu, a boga molis da ponude opet kasnije.

              Comment


              • dobro, sad baš torta...malo teže...
                ali ide St. Nikola, pre će biti oni posni kolači, sparušeni...
                Last edited by Wingwalker; 08-12-18, 17:55.

                Comment


                • Cini mi se da je neko skoro napisao da se razmislja o rokadi Ristic-Apic na polusezoni. Ne znam da li je tacno , ali to bi bio odlican potez za sve strane. Ristic bi dobio minutazu i ozbijnu ulogu u timu , Zvezda bi bi dobila upotrebljivog igraca i u bitnim mecevima , a Apic priliku da pokaze da je spreman za bitnu ulogu i u prvom timu , a meni se cini da jeste. Apic ove sezone izgleda sjajno na terenu , i ne samo statisticki , ozbijno se zategao , deluje snaznije i pre svega mnogo brze nego prosle sezone. I dalje povremeno ima problema u odbrani , ali sad vec deluje da defanzivno moze da bude na pristojnom nivou.

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Oliver View Post
                    Cini mi se da je neko skoro napisao da se razmislja o rokadi Ristic-Apic na polusezoni. Ne znam da li je tacno , ali to bi bio odlican potez za sve strane. Ristic bi dobio minutazu i ozbijnu ulogu u timu , Zvezda bi bi dobila upotrebljivog igraca i u bitnim mecevima , a Apic priliku da pokaze da je spreman za bitnu ulogu i u prvom timu , a meni se cini da jeste. Apic ove sezone izgleda sjajno na terenu , i ne samo statisticki , ozbijno se zategao , deluje snaznije i pre svega mnogo brze nego prosle sezone. I dalje povremeno ima problema u odbrani , ali sad vec deluje da defanzivno moze da bude na pristojnom nivou.

                    Ne moze ta rokada da se desi iz vise razloga, Ristic je odbio Nemacku i Spaniju da bi bio clan KKCZ a ne razvojni tim KKCZa, drugo Apic bi sa prosekom od preko 30 minuta po utakmici dolaskom u KKCZ spao na minutazu Ristica .Niti Ristica zanima da ide u FMP zbog navodnih minuta kao ni Apica da svoj status koji ima u Fmpu zameni da bude treca opcija.
                    Apicu u CVu se svakako pise da je trenutno po indexu najkorisniji igrac Aba lige tako da na leto moze da potrazi ino angazman ili da predje kod nas. Mislim da ima jos godinu ugovora ali nemoj me drzati za rec.
                    Najavio sam bio jos jedno ino pojacanje u FMPu ali po poslednjim informacijama mislim da se odustalo od tog igraca (finansije).
                    Ovaj novi je po meni bespotreban i da nema kvalitet ni za Fmp, ali ajde neka bude da mu treba jos vremena za adaptaciju.
                    FMP ima pravo na jos dva igraca da prijavi za ABA ligu, trazi se petica koje naravno nema ni na vidiku.

                    Comment


                    • Ovo nije tema FMP, bar se nadam da nije..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ovo nije tema FMP, bar se nadam da nije..
                        "Niko ne sme da zabrani Fmp kako ce da se zove"

                        Bila je tema rokada ApicRistic.

                        Comment


                        • Navodnici su nepotrebni
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Bila b fora da FC3 ne igra danas i da izgubimo Kako god Zadar je neozbiljna ekipa,sem Bozica bez trunke talenta i kvaliteta.Ipak tek u utorak ocekujem brutalnu utakmicu protiv Brese koja je izgubila danas na strani sve sa Kaningeno od Pistoje koja igra sa uzasno kratkom rotacijom..Kaningen je dao 4 poena mislim, sve zivo su promasili za tri ali i za dva...svakako solidna ekipica...Zadar 85-66 tako nesto ..par poena manje vise..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Heading to Pioneer [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Nahebali smo , nemamo rezervnog pleja [emoji848]

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X