Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jimi22 View Post
    Kad stize taj novi stranac koga si pominja?
    Drze ga negde zatvorenog da ga ne bi Ostoja/Trinkijeri kaparisali jer im bas takav fali, nadam se da ce debitovati vec protiv njih.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Idi prati hokej, nije za tebe košarka, sine.
      Pa posle cmizdri opet kada te neko bude vredjao. Licemeru.

      Nema bolje sredine za mladog igrača od kluba kakav je FMP, svake nedelje jake utakmice u ABA ligi, dva stepenika ispod EC ali i dva ili više stepenika iznad KLS-a i ABA 2.
      Naravno da ovo nije istina, jer da jeste, mladi igraci bi cvetali u Ciboni, Zadru, Krki ili Igokei.

      To da imaju takmičarske ambicije je tek glupost par ekselans, odbijali su da igraju EC, odnosno od poslovno-tehničke saradnje sa Zvezdom nisu igrali nijednom, iako su mogli u sezoni 2016/17.
      Pa naravno da Radnicki basket ne moze da igra takmicenje samo zato sto ima isto ime kao klub koji je igrao dvaput polufinale EC. Kazem Radnicki Basket zato sto koncept tog kluba ima slicnost sa konceptom bivse filijale KK FMP.

      A kakvu si tek glupost lupio jasno je kad se vidi da po tvom kriterijumu niko ko ne igra u EL i EC nema takmicarske ambicije. Boze sacuvaj uopste vremena potrosenog u odgovoru na tvoje postove.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Kako odakle? Pa na KKCZ je presla obaveza da se placa FC3 i ostala ogromna kolicina para da se dovedu stranci jer "tako smo u mogucnosti"[emoji3]
        Onda OK

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by blond View Post
          Pa posle cmizdri opet kada te neko bude vredjao. Licemeru.



          Naravno da ovo nije istina, jer da jeste, mladi igraci bi cvetali u Ciboni, Zadru, Krki ili Igokei.



          Pa naravno da Radnicki basket ne moze da igra takmicenje samo zato sto ima isto ime kao klub koji je igrao dvaput polufinale EC. Kazem Radnicki Basket zato sto koncept tog kluba ima slicnost sa konceptom bivse filijale KK FMP.

          A kakvu si tek glupost lupio jasno je kad se vidi da po tvom kriterijumu niko ko ne igra u EL i EC nema takmicarske ambicije. Boze sacuvaj uopste vremena potrosenog u odgovoru na tvoje postove.
          Gde si Tegeltija, nisam te prepoznao. Što baš izabere Cibonu, Zadar, Krku i Igokeu? A i u tim timovima i drugim ABA timovima su stasavali igrači koji danas igraju što u NBA, što u EL, što u EC timovima.
          Poprilično je apsurdno da se stalker buni za vreme koje odvaja na onog kojeg stalkuje. Jednostavno je, samo preskočiš moje postove. Mada da, kapiram da tebi to nije jednostavno, čemu onda forumski život?
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Gde si Tegeltija, nisam te prepoznao. Što baš izabere Cibonu, Zadar, Krku i Igokeu? A i u tim timovima i drugim ABA timovima su stasavali igrači koji danas igraju što u NBA, što u EL, što u EC timovima.
            Zato sto su na nivou FMPa, glupog li pitanja? I zato sto po tvojoj debilnoj logici niko od njih nema takmicarske ambicije.

            Poprilično je apsurdno da se stalker buni za vreme koje odvaja na onog kojeg stalkuje. Jednostavno je, samo preskočiš moje postove. Mada da, kapiram da tebi to nije jednostavno, čemu onda forumski život?
            To je kao da kazes nekome "a sta sto pusi kao lokomotiva pored tebe, samo ga ignorisi". Naravno da cu da odgovaram na svaki post cijem autoru je cilj da spusti nivo foruma na svoj. Ti si taj koji nesto lupi, onda kada se dokaze da to nije istina samo predje preko toga i izrekne drugu laz, prve kao da nije ni bilo. Kao onomad kada si se zalio na to da se kloniram i da je to "najgori prekrsaj koji neko moze da uradi na forumu", a onda, hop, eno ga 21. vek u mesecu u kom dekkard ne moze da pise na forumu.

            Zbog takvih pojava i citamo o pohvalama bivsim igracima jednog tabora i pljuvanju po bivsim igracima i trenerima drugog, umesto da, za lepu promenu, procitamo i neku analizu nekog takmicenja ili neku vest, ko ne igra za koju ekipu i slicno.
            Last edited by blond; 05-12-18, 22:16.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by blond View Post
              Zato sto su na nivou FMPa, glupog li pitanja? I zato sto po tvojoj debilnoj logici niko od njih nema takmicarske ambicije.



              To je kao da kazes nekome "a sta sto pusi kao lokomotiva pored tebe, samo ga ignorisi". Naravno da cu da odgovaram na svaki post cijem autoru je cilj da spusti nivo foruma na svoj. Ti si taj koji nesto lupi, onda kada se dokaze da to nije istina samo predje preko toga i izrekne drugu laz, prve kao da nije ni bilo. Kao onomad kada si se zalio na to da se kloniram i da je to "najgori prekrsaj koji neko moze da uradi na forumu", a onda, hop, eno ga 21. vek u mesecu u kom dekkard ne moze da pise na forumu.

              Zbog takvih pojava i citamo o pohvalama bivsim igracima jednog tabora i pljuvanju po bivsim igracima i trenerima drugog, umesto da, za lepu promenu, procitamo i neku analizu nekog takmicenja ili neku vest, ko ne igra za koju ekipu i slicno.
              To je tvoja debilna logika[emoji769] nigde ih ja nisam dovodio u istu ravan, jer toliko sam pismen da ne upoređujem trostrukog šampiona Evrope i mali klub iz predgrađa koji nema takmičarske ambicije.
              Što se tiče ove tirade, prouči šta je stalkovanje i kreni na vreme da se suočiš sa tim poremećajem ponašanja, ovo ti najdobronamernije kažem, posledice mogu biti fatalne.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ne sećam se da smo komentarisali juniore kkcz i plasman na F4 juniorske Aba lige . Odgledao sam sve utakmice i dosta je to dobro izgledalo ... posebno protiv domaćina .Pune Jazine , izuzetno navijanje .Atmosfera , koje skoro da nema u Aba ligiI , osim možda par utakmica .Ima par igrača koji obećavaju ali o tome mogu više oni koji bolje znaju košarku. Ja bi zapamtio Popovića , Vasića , Tomaševića ...za svaki slučaj .Evo intervjua njihovog trenera za koga neki imaju samo reči hvale

                http://www.kkcrvenazvezda.rs/bojan-d...4-12-2018.html

                Posle skoro mesec dana kkcz igra u Pioniru .Nedelja u 19h . Za nastavak serije ...Onda Breša 12.12 za prolaz u EK.Pa niz gotovanja i tek 30.12 derbi sa Podgoričanima

                http://www.kkcrvenazvezda.rs/#
                Last edited by Samo Zvezda; 05-12-18, 22:38.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  To je tvoja debilna logika[emoji769] nigde ih ja nisam dovodio u istu ravan, jer toliko sam pismen da ne upoređujem trostrukog šampiona Evrope i mali klub iz predgrađa koji nema takmičarske ambicije.
                  Koga briga da li je klub bio trostruki sampion Evrope? I Bosna je bila sampion Evrope pa nema neke ambicije da igra ABA ligu. To je tvoj nacin rasprave, da iskoristimo sva slova abecede (pisemo o A, ti pocnes o B jer lupas o A, ja odgovorim na B, ti pocnes o C, dok se ljudima ne smuci). Mozda otud i stalkovanje, imam jako kratak fitilj na SNSendvicare i one koji se koriste njihovim metodama.

                  Dakle, FMP nema takmicarske ambicije jer ne igra EC implicira da nijedan klub koji ne zeli da igra EC ili EL nema takmicarske ambicije u ligi. E posto si to shvatio, prelazis na istoriju, ma koja istorija, to sa svojim ukucanima razgovaraj o istoriji klubova, ovde si napisao da je FMP odustao od EC i da zato nije takmicarski klub, drzi se toga.

                  Što se tiče ove tirade, prouči šta je stalkovanje i kreni na vreme da se suočiš sa tim poremećajem ponašanja, ovo ti najdobronamernije kažem, posledice mogu biti fatalne.
                  Prouci ti sta je kloniranje sledeci put kad te banuju, da ne bude nesporazuma kao onomad kada si pisao pod drugim nickom dok ti je ovaj bio banovan.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Ne sećam se da smo komentarisali juniore kkcz i plasman na F4 juniorske Aba lige . Odgledao sam sve utakmice i dosta je to dobro izgledalo ... posebno protiv domaćina .Pune Jazine , izuzetno navijanje .Atmosfera , koje skoro da nema u Aba ligiI , osim možda par utakmica .Ima par igrača koji obećavaju ali o tome mogu više oni koji bolje znaju košarku. Ja bi zapamtio Popovića , Vasića , Tomaševića ...za svaki slučaj .Evo intervjua njihovog trenera za koga neki imaju samo reči hvale

                    http://www.kkcrvenazvezda.rs/bojan-d...4-12-2018.html

                    Posle skoro mesec dana kkcz igra u Pioniru .Nedelja u 19h . Za nastavak serije ...Onda Breša 12.12 za prolaz u EK.Pa niz gotovanja i tek 30.12 derbi sa Podgoričanima

                    http://www.kkcrvenazvezda.rs/#
                    Ovo je vrlo kvalitetan forumski upis, sve pohvale! Vidim Ganac slabo svraca sta je rec?

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Ne sećam se da smo komentarisali juniore kkcz i plasman na F4 juniorske Aba lige . Odgledao sam sve utakmice i dosta je to dobro izgledalo ... posebno protiv domaćina .Pune Jazine , izuzetno navijanje .Atmosfera , koje skoro da nema u Aba ligiI , osim možda par utakmica .Ima par igrača koji obećavaju ali o tome mogu više oni koji bolje znaju košarku. Ja bi zapamtio Popovića , Vasića , Tomaševića ...za svaki slučaj .Evo intervjua njihovog trenera za koga neki imaju samo reči hvale

                      http://www.kkcrvenazvezda.rs/bojan-d...4-12-2018.html

                      Posle skoro mesec dana kkcz igra u Pioniru .Nedelja u 19h . Za nastavak serije ...Onda Breša 12.12 za prolaz u EK.Pa niz gotovanja i tek 30.12 derbi sa Podgoričanima

                      http://www.kkcrvenazvezda.rs/#
                      Na Serbiahoop ima nekih kratkih video zapisa sa turnira, pa cak i pojedinacno o nekim igracima

                      Comment


                      • Originally posted by Grof View Post
                        Na Serbiahoop ima nekih kratkih video zapisa sa turnira, pa cak i pojedinacno o nekim igracima
                        Ovde imaš sve utakmice

                        https://www.youtube.com/channel/UCr2...able_polymer=1

                        Comment


                        • Super ako se napravi i rezultat al u prvom planu je da svaki igrac dosegne svoj potencijal. Da se izbrusi talenat i tek onda pravi igrac kroz utakmice takmicarskog znacaja i da se radi na fizici.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Ovo je vrlo kvalitetan forumski upis, sve pohvale! Vidim Ganac slabo svraca sta je rec?
                            Tu sam, prelistam teme, vidim da li ima sta zanimljivo...da li ima kakva kvalitetna promena u rosteru voljenog kluba a da se tice pozicije pleja i budem dodatno razocaran NCovim da nema nista "jer Tomic kaze da nema potrebe" a meni dodje neka muka sto samo mogu na nekom tamo forumu da se izjadam a da njih boli paja za Zvezdom (mi simpatizeri i navijaci smo samo marionete)...
                            Zid je ono u sta je udario NC a trenutno imam osecaj da mi je forum isto sto i Jevrejima Jad Vasem.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Dođi malo na tribinu, dosta toga se promenilo u poslednjih 20, 30 godina kad si bio poslednji put, odnosno da vidiš šta se promenilo a šta je ostalo isto. A i bolji se stekne osećaj kakva je ekipa kad ih gledaš uživo
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Cera me tera da krenem ponovo (inace isao sam DO druge EL sezone-sezonska A tribina) i ako krenem to ce biti povremeno
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X