Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Koliko Tomic veruje Junioru videli smo na derbiju i mecevima EC.
    Problem Juniora jeste kako on uopste ima Ugovor? Kada ga je potpisao i na koliko sezona?
    Ubedjen sam da je Covic junior jos prosle sezone planiran da igra ove i to je svesno isplanirao Covic licno.
    Mene Pionir dok je junior u timu vise videti nece.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    aman vise shvatili smo ...nemoj doci ok je

    Comment


    • Kaze Fico za Meridijan da je imao ponude od preko ali Tomic prelomio da ostane..Ovi nas zajebavaju i ne naticu na kolac, vec na onu stvar...Stvarno je debilizam prisutan na svim nivoima...Neka karma mora da pokaze laznom treneruu prepotenku gde mu je mesto. Nije dzabe dzedzao kao pomocni ceo zivot u Oliju.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Kaze Fico za Meridijan da je imao ponude od preko ali Tomic prelomio da ostane..Ovi nas zajebavaju i ne naticu na kolac, vec na onu stvar...Stvarno je debilizam prisutan na svim nivoima...Neka karma mora da pokaze laznom treneruu prepotenku gde mu je mesto. Nije dzabe dzedzao kao pomocni ceo zivot u Oliju.
        Mogu se tornjaju i on i Tomic

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Kaze Fico za Meridijan da je imao ponude od preko ali Tomic prelomio da ostane..Ovi nas zajebavaju i ne naticu na kolac, vec na onu stvar...Stvarno je debilizam prisutan na svim nivoima...Neka karma mora da pokaze laznom treneruu prepotenku gde mu je mesto. Nije dzabe dzedzao kao pomocni ceo zivot u Oliju.
          Koliko ti imas slobodnog vremena u zivotu kada si u stanju da odvojis vreme da odgledas intervju FC. Ako si odvojio vise od 5 minuta u kontinuitetu onda ja sam ozbiljno zabrinut.
          Knjiga,film,neka serija,rekreacija,setnja ma bill sta drugo a ti Nas opterecujes sa tim sta je FC izjavio za kladionicarski YouTube kanal????

          Jel spomenuo forumase kako su svi listom protiv njega?

          Comment


          • nisu svi...

            Comment


            • Dekkard jeste..hehe.i Sarac, samo mora da filozofira ovde i na svim ostalim forumima gde obitava. Nije cak ni elokventan..sta znam, da mi Deda Mraz ispuni zelju, dodao bi mu 15cm i fizike..posto ga ni DM ne bi izbacio iz 12.. Vidi se jasno ko je za, ko za ne..a ko je prikriven..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Kaze Fico za Meridijan da je imao ponude od preko ali Tomic prelomio da ostane..Ovi nas zajebavaju i ne naticu na kolac, vec na onu stvar...Stvarno je debilizam prisutan na svim nivoima...Neka karma mora da pokaze laznom treneruu prepotenku gde mu je mesto. Nije dzabe dzedzao kao pomocni ceo zivot u Oliju.
                Ponuda bila iz Bayerna.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Da, ide Bozic, mora neko da prati Deda Mraza..Pokusali su Sakoti, ali nista..Zgadise mi drzavu i klub koji volim..Moracu kanda za Minken..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • General Kaster ne treba pojačanje...
                    Izjava koja tako dobro ide uz onaj njegov gard kada ugleda novinare...
                    ...i još ako ga ludaci nešto pitaju...zlo i naopako.

                    A za one koji se kopčaju na leđa:
                    Gazda pito ko čoek...al oni nit slatko, nit vodu.
                    Last edited by Wingwalker; 04-12-18, 10:24.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Onda ljudi ovde i dalje se pitaju zasto ne igra, cak je i on u fazonu, ma zabole da se nesto cimam vise, cekacu da se neko povredi pa cu da uskocim. Psiha ili samozadovoljstvo sto je vec clan KKCZ jbmliga ali igraci treba sto ti kazes da pocnu od sebe a ne da klub ili treneri razmisljaju da mu pomognu ako on sam nece. Ja se secam izjava Oladipa prosle sezone koji je vece posle ispadanja iz playoffa zvao svog licnog trenera da zakaze trening za ujutro uz obrazlozenje da nije zadovoljan kako je odigrao playoff ( a bio najbolji u Pacersima).
                      Topic izuzetno ceni Davidovca, sam se ponudio da ga driluje ali avaj, sada dolazi na naplatu sav nerad prethodnih sezona kao i ne koriscenje ono malo pauza sto imaju tokom leta. On Nenadic, Radanov su dobili visestruke vece ugovore potpisima za KKCZ tako da su po meni vise zadovoljni sa bankovnim racunom nego svojom borbom za status.Neko je Guduric a neko........ pa upisati sam imamo ih mnogo kod nas i u drugim klubovima.

                      Posto vas 99.99% nece poverovati u ovo sto budem napisao obracam se ostatku od 0.01 %.
                      NC je pitao strucni stab na kojoj poziciji im je potrebno doselekcija i ako je potrebno da se krene u potragu na trzistu, odgovor je bio da nije potrebno i da su zadovljni sa igrackim kadrom i 15 igraca (slovima petnaest).
                      Filijala ce po svemu sudeci biti jaca za nekog amera iz moje rodne drzave u USA, igrao je neke koledze tamo, kazu da je fizicki jak kao zver, ovde je valjda picio neku skandinavsku ligu pa ces ti vec biti strucan da ga ocenis kada ga budu objavili.

                      Odigrao je sada tu probnu utakmicu protiv nasih, ono sto sam uspeo da vidim je da igra na poziciji 2/3, kazu fizicki brutalan ali ne i nekog skila.

                      @ganac

                      Zvizduke bi trebao da uputis ako vec zelis da zvizdis onome ko mu daje minutazu na pocetku utakmicu a posle ga sklanja na klupu.
                      Ako vec stoji iza svoje odluke da samo on odlucuje ko ce mu igrati i zna se da samo on odlucuje on neka i snosi odgovornost za igrace koje pusta na teren i kome pokazuje tribine.
                      Nema sta on da pita na kojim pozicijama je potrebno pojacanje. Dovoljno je da vidi roster, tu su: 2 pleja, 4 beka, 4 krila, 2 cetvorke, 3 centra. Ako je igde potrebno to su pozicije 1 i 4. To prvo. Drugo, sta ocekujes od strucnog staba da kaze? Ej, znas sta, znam da ti odlucujes o mom radnom mestu, a ja o sastavu, ajde da ja maknem tog Ficu iz tima, pa ti mene. Posto obrnuto ne moze.

                      Mislim, ovo je ranga SNS spinovanja. Klub nema para, zaradjuje od prodaje onih koji se mogu prodati i gle, nagomilava igrace tamo gde su prospekti, a tamo gde nema nijednog dovoljan je jedan plej. Sad ces reci da tu i nema prospekata, e pa onda najmanje dvojici od njih raskid ugovora, a ne bahacenje i igraci stariji od 20 godina na tribinama. Mislim, toga ima u Himkiju ili Efesu, ali ovaj, receno nam je da para nema svaki put kad igramo evroligu, a kamoli evrokup.

                      Filijala nije filijala, to je rezervni tim Covica u slucaju nekog loseg ishoda u Zvezdi po njega. Pogledaj Barcu B, to ti je filijala, tamo ne igraju igraci poput Seslije, Jeremica, ranije Sturanovica i slicnih, tamo su juniori tima koji ionako nikada nece dobiti sansu u prvom timu, jer ozbiljnije prospekte svi veliki timovi pozajmljuju slabijima.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Da, ide Bozic, mora neko da prati Deda Mraza..Pokusali su Sakoti, ali nista..Zgadise mi drzavu i klub koji volim..Moracu kanda za Minken..
                        Bolje za Minken, nego za Vizbaden. Sedlaj Djetalja, Radosave.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Koliko ti imas slobodnog vremena u zivotu kada si u stanju da odvojis vreme da odgledas intervju FC. Ako si odvojio vise od 5 minuta u kontinuitetu onda ja sam ozbiljno zabrinut.
                          Knjiga,film,neka serija,rekreacija,setnja ma bill sta drugo a ti Nas opterecujes sa tim sta je FC izjavio za kladionicarski YouTube kanal????

                          Jel spomenuo forumase kako su svi listom protiv njega?
                          Dečko živi od košarke normalno da će da gleda kladioničarske YT kanale da vidi kakve su kvote u poljskoj trećoj ligi, na primer.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Prvo, ne gledam Meridijan niti se kladim po nasim kladionicama, tako da to stvarno ne pratim i ovo jesam gledao pet minuta,a siguran sam da je Sarac odgledao celu emisiju ili mu je Ficko prepricao pa nije ni morao da gleda.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Velika zahvalnost Filipu Covicu. I pored toliko ponuda iz inostranstva, ogromnog novca koji su strani klubovi bili spremni da plate za talenat ovog momka on ostaje u Zvezdi. Njegova zrtva je neshvacena ali polako postaje vidljiva.
                              Jer kako bi oprostili sebi gledajuci sada Filipa na Filipinima, Devicanskim ostrvima, Kambodzi kako zari i pali tamosnjim parketima.
                              Jos uvek postoji strah da ga neko ne odvede. Ipak je igrama u nasem dresu pokazao zasto postoji pomama stranih klubova za Filipom.

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Last edited by Laza Kacanski; 04-12-18, 09:31.

                              Comment


                              • Originally posted by blond View Post
                                Nema sta on da pita na kojim pozicijama je potrebno pojacanje. Dovoljno je da vidi roster, tu su: 2 pleja, 4 beka, 4 krila, 2 cetvorke, 3 centra. Ako je igde potrebno to su pozicije 1 i 4. To prvo. Drugo, sta ocekujes od strucnog staba da kaze? Ej, znas sta, znam da ti odlucujes o mom radnom mestu, a ja o sastavu, ajde da ja maknem tog Ficu iz tima, pa ti mene. Posto obrnuto ne moze.

                                Mislim, ovo je ranga SNS spinovanja. Klub nema para, zaradjuje od prodaje onih koji se mogu prodati i gle, nagomilava igrace tamo gde su prospekti, a tamo gde nema nijednog dovoljan je jedan plej. Sad ces reci da tu i nema prospekata, e pa onda najmanje dvojici od njih raskid ugovora, a ne bahacenje i igraci stariji od 20 godina na tribinama. Mislim, toga ima u Himkiju ili Efesu, ali ovaj, receno nam je da para nema svaki put kad igramo evroligu, a kamoli evrokup.

                                Filijala nije filijala, to je rezervni tim Covica u slucaju nekog loseg ishoda u Zvezdi po njega. Pogledaj Barcu B, to ti je filijala, tamo ne igraju igraci poput Seslije, Jeremica, ranije Sturanovica i slicnih, tamo su juniori tima koji ionako nikada nece dobiti sansu u prvom timu, jer ozbiljnije prospekte svi veliki timovi pozajmljuju slabijima.
                                Iz Fmpa u KKCZ : Lazic, Guduric, Dobric, Davidovac, Lazarevic,Apic, Nenadic, Ojo, Radanov,Borisa, (FC3 ne racunam). Ukupno 10 igraca je uspelo da se izbori za minutazu u KKCZ iz tog Fmpa, Koliko je iz razvojnog tima Barselona B u istom periodu dobilo minute i bilo kakvu ulogu u Barsa A?

                                Iz Fmpa mozemo i racunati i indirektnu korist od Boldena u vidu zelenih novcanica, Covek je imao zelju NBA, ostvario ju je na njegovu srecu samo sto je trenutno u G ligi ali i to je za ljude.

                                Pa nama trenutno 7 igraca cini bivski FMP, da se Lazarevic nije povredio, verujem da bi i on bio u timu umesto Lazica, ne razumem onda poentu prebacivanja igraca iz Fmpa u KKCZ ako je Covic zeli da ima rezervni polozaj i da pravi odstupnicu su Seslijom i Stojacicem.

                                O ciframa i parama koje su uzete od Teodosica, Raduljice, Macvana i ostalih iz Fmpa pre KKCZ ne bih ovom prilikom, verujem da ima jos forumasa koji su upoznati koliko su to cifre bile, a koliko se sada "uzima" za transfere.

                                Comment

                                Working...
                                X