Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz ugla krajnjeg rezultata naravno da je sada sve ,,dovoljno dobro" odrađeno.
    Boriša bi sa većom tremom i pritiskom ušao na parket, ali nebitno kome je Keš zauzeo mesto u 12, brinem da ovih par minuta ne započnu projekat koji je od potpisivanja Kešelja bio u najavi a to je eventualno oživljavanje još jedne davno ugašene karijere a sve po leđima omladinaca.

    Približava nam se ozbiljna smena generacija u reprezentaciji gde u narednih par godina mogu da se zahvale Teo, Bjelica, Bobi, Simonović, Raduljica, Mačvan pa i neuništivi Birčević...Jokara ga već utupio za sve pare.
    Kod Radonje je omladina dobijala minute na kašičicu ali su se bar znali kriterijumi za veću minutažu.
    Tomić je počeo sezonu sa najvećom rotacijom igrača to je izgledalo predivno i donelo je odličnu energiju i rezultate, a onda je isplivao Filip sa svojih suđenih desetak minuta... Naravno da se sada i cimamo na ovaj ,,Resurrection Marko" pa nek je bio i na specijalnom zadatku.

    Nemamo mi kubikažu za šlepanje Filipa i Marka do kraja sezone...i ovo je čisto luksuziranje.
    Last edited by Wingwalker; 27-11-18, 14:25.

    Comment


    • Prvi deo sezone sluzi da siris rotaciju i da vidis ko sta i koliko moze ali moras dati kontinuitet neki relativno svima..cas se jedan skida, cas drugi itd...dok npr Lazic, Covic i Keselj imaju najvecu minutazu...Neka bude tako kod domacih, nemam nista protiv...samo onda se moraju podeliti uloge. Ima vremena ali niko nije tu dobio kvalitetnu sansu..Pa njemu Radanov ulazi kao defanzivni specijalista npr..svaki 4 mec po 10 minuta ne znaci apsolutno nista...Ne znam, nisam pametan da budem iskren, videcemoima vremena nije jos polusezona, ali posle Januara nema nazad, pa cemo videti...Lazic, Covic i Keselj em nemaju buducnost, em ni trenutno nistane mogu doprineti..ne vidim bas nikakvu logiku da oni igraju..Mi ako ne uzmemo titulu u ABA nahebali smo i to zestoko...Nijedan ''mladji'' igrac nece pristati vise da bude rotacija sem ako ne igras EL i da dobiju minute na kasiku,a nismo razvili nista jos od Dejana Radonjica, tj da budem precizan nijedan domaci igrac nije poboljsao svoje sposbnosti, sta vise...a bilo je sansi za Davidovca, Dobrica da imaju ozbiljne uloge... Apic npr kad sam pisoa prosle sezone da je bolji od Jankovica i Jovanovica svi su mi se smejali...ne vidim gde gori da ne igramo siru rotaciju u oba takmicenja...i da se uloge bolje podele..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Potrebno je u toku sezone napraviti jednog dobrog igrača, ako to bude Simanić, super jer rešavamo bitnu poziciju ali za onu najznačajniju nema naznaka nekog talenta osim povređenog Uskokovića. Dobrić je dobar šuter a kada ga stane šut on nema šta da ponudi u svom repertoaru, kada bi podigao nivo odbrane 1-1 i timske on bi zaista bio nezamenjiva karika u timu i u perspektivi. Junior je tu tate radi a Keš, šta znam...nekako mislim da on ima još uvek šta da ponudi košarkaškoj javnosti i da je rano za "penziju".
        Tomić će nadam se rasti sa timom ( u suprotnom smo ugasili) i biće bolji od onog prošlosezonskog pokušaja koji će vrlo brzo da dobije šimiku u pedu u Rusiji (moje predviđanje).
        Lazić mora da se fokusira na ono što najbolje zna a to je da "hapsi" protivničke bekove, nikako da ne okušava da on vodi, organizuje napad... i vrlo retko da se usudi one groteskne ulaze da pravi.
        Ne dozvoliti da prenosi loptu igrač kome je glava usmerena na loptu a ne na igrače, ako je moguće da igrači ne provode 30+ minuta na terenu...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • https://www.instagram.com/p/BqsOX4-g...d=jj7ag74wylfd
          Gazda vam postaje senilan

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            https://www.instagram.com/p/BqsOX4-g...d=jj7ag74wylfd
            Gazda vam postaje senilan

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Ne radi se o senilnosti, pregovarali jesmo, potvrdu da cemo ulagati konstantno 15mil za tri buduce godine nismo mogli pa je tu i "zapelo".

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              https://www.instagram.com/p/BqsOX4-g...d=jj7ag74wylfd
              Gazda vam postaje senilan

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              Bez tog smrada na ovom topiku.

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Bez tog smrada na ovom topiku.
                Isto bih molio
                Tog patoloskog lazova sto dalje

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Šalim se malo.
                  Svi su patološki lažovi, zato su tu gde i jesu.
                  Vedre i oblače klupskom scenom.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • A sto je u ovoj konkretnoj situaciji Tegeltija patoloski lazov, jel' izmislio ove Coviceve izjave? I ako ih nije izmislio, ko je tu zapravo patoloski lazov? Meni je recimo bas zanimljivo da vidim ovakve stvari, posto se radi o predsedniku kluba za koji navijam, koji je isti prakticno privatizovao, radi manje vise sta hoce sa njim, a pritom konstantno obmanjuje javnost lazima i kontradiktornim izjavama. Ili je pravi navijac samo onaj koji na sve to zazmuri i odmah zauzme borbeni polozaj jer je neprijatna istina dosla od ostrascenog grobara? Nista, onda s nestpljenjem ocekujem novo gostovanje gazda Covketa kod Dee i Sarape, oni su zvezdasi, smeskaju se gazdinim salama i pitaju samo ono sto im se kaze...

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Da ukljucim i @Blond u raspravu, ja na to gledam da mu je bio potreban neko sa vise iskustva ko bi zaustavio njihov pop i igru izvan 3p. Keselj ima iskustvo da ne nabrajam kakvo i po meni je to ok odluka iako bih ja gurnuo Borisu po cijenu poraza, pa nek usere svaki minut al tako pravis igraca jbga. Tako da to mogu da razumijem, pri tome ispostavilo se da je Keselj odradio zadano.
                      Borisa je ove sezone dokazao da moze da preuzme i da odigra dobru odbranu ali opet kazem, trener je sa njima svaki dan, ima vrlo iskusan strucni stab i dobio je derbi te je odluka opravdana.
                      Ma sta je odradio zadano, dao 2 poena i uhvatio 3 lopte? Nije Borisa nesto igrao ni ranije, jednostavno su Faye, Perper i malo Simanic pokrivali poziciju 4, a Lazic i Perper 3, sa tim da i Dobric i Radanov mogu na 3.
                      Igrao je Keselj u petorci sa Lazicem/Covicem kada su nas rasrafili, onda je prvo usla petorka stranaca, pa se uz njih slepao i Keselj. Hajde da uzmemo jos neku dvojku i trojku, pa da on zaigra sa 4 stranca i ako pregazimo sve u kupu da kazemo da je to dobar potez.

                      Nije dobar potez!!! Keselj je visak i davno je trebalo da bude van kluba, ne moze da bude i on i Radanov i Nenadic i Dobric i Lazic i Baron i Perper i Davidovac. Dvojica od ovih su visak, a Tomic je stavio Keselja ispred svih pomenutih igraca osim Lazica i Barona. Pa hajde da podelimo otkaz ovima gore (nekom od njih), nemaju oni 17 godina.

                      Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      https://www.instagram.com/p/BqsOX4-g...d=jj7ag74wylfd
                      Gazda vam postaje senilan

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Nista novo kod njega, kao i svaki politicar prica ono za sta veruje (ili su mu rekli) da ce ciljana populacija voleti da cuje. On je prvo pricao o popunjenosti dresa KK Partizan i da drzava forsira jedne naustrb drugih, a onda je, posle finala PO ABA lige pozivao da se "istupi u KLS ligu jer nekome nije u interesu da srpski klub osvoji". A srpski klubovi KK CZ, KKCZ B, KK Misko i KK Dres.

                      Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Šalim se malo.
                      Svi su patološki lažovi, zato su tu gde i jesu.
                      Vedre i oblače klupskom scenom.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Naravno da jesu, pogledaj komentare na link koji si okacio, jedan pise da Zvezda nikada nije ostvarila ucesce u EL regularno, lako je manipulisati takvom masom.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Keselj se trpa prica Simonovic..samo sto je Simonovic zario po Francuskoj ligi, koja je poprilicno zajebana ako nema fiziku i mozak i trpao ne znam koliko ali tonu poena..15-20 svako vece...Keselj se raspadao po Lavriju, Megi i Ostendeu...ok je on ovako lik verovatno, ali se vidi da je izgubo negde kosarke i nije to vise to...Vec smo mogli neke mladje da kazem domace igrace da napravimo..ovako nista, cuda muda...Svaki kosarkas oce da igra, niko ne voli da ulazi na +20 -20.. itd...

                        Radonja je pravilno davao sansu..pa cak i vecu ovim igracima sto su tu sad pre 2-3 godine...Radanov ulazi da odigra defanzivni specijal ))mislim nigde veze jbte...mozes misliti neki poraz u EC ili ABA..

                        Sad tek vidim taj blistavi um Radonjica kada je od domacih igraca napravio legit TOP8 ekipu na dve godine...da su se kockice poslozile malo bolje, mozda je mogao pasti i neki f4..ali jbga Cova rasprodaje sakom i kapom...

                        Jos dodju onda neki navijaci i kazu wooow ovo cemo da prodamo za milionce Zocu...mislim taj milion realno nikad niko nece ni videti..kao da je neko tom navijacu dao milion ili bar 10k evra..kao woow ovog cemo prodati...a mashina radi u Zvezdi i ostalima 24/7...rekao sam i ponovicu, navijaci ljudi su kao glasacko telo...pametni uglavnom beze, bice sve gore i gore...

                        Ipak, drago mi je da je Cova poceo da gleda malo drugacije. Ono sto smo pisali ja i nas moderator na odmoru Mani..sta treba i kako treba...Hoce ljudi konfor,svoje mesto i salu...rast tima se ne gleda u rezultatu samo, vec u konstantosti u snazi samog kluba da moze izdrzati dobra i losa vremena..da privuce uvek spoznore i ljude...

                        Ovo i u kosarci sto kazu 2-3 kosarkaskih navijaca..ja realno kazem da u tom Pioniru mozda ima maximum 100kosarkaskih navijaca...i to daj boze da je toliko...tu su Laki i Dekkard )

                        U principu, mi smo postali FMP+stranci...to se preplacuje,sve ih je vise i sve vecu ulogu i imaju..sto i nije los..posto ovde cim neko da 20 poena, ovi nas''oredsednici'' ga prodaju...I onda hoce ljude na tribinama...Bokan je u prksi pokazao da ne moras biti mnogo pametan da bi napravio uspeh u kosarci, vec da imas politicke veze i prst u dupe sa vlascu...cak je i preveslao svog kosarkaskog gurua..
                        Last edited by LosmiSK; 27-11-18, 23:25.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Keselj se trpa prica Simonovic..samo sto je Simonovic zario po Francuskoj ligi, koja je poprilicno zajebana ako nema fiziku i mozak i trpao ne znam koliko ali tonu poena..15-20 svako vece...Keselj se raspadao po Lavriju, Megi i Ostendeu...ok je on ovako lik verovatno, ali se vidi da je izgubo negde kosarke i nije to vise to...Vec smo mogli neke mladje da kazem domace igrace da napravimo..ovako nista, cuda muda...Svaki kosarkas oce da igra, niko ne voli da ulazi na +20 -20.. itd...

                          Radonja je pravilno davao sansu..pa cak i vecu ovim igracima sto su tu sad pre 2-3 godine...Radanov ulazi da odigra defanzivni specijal ))mislim nigde veze jbte...mozes misliti neki poraz u EC ili ABA..

                          Sad tek vidim taj blistavi um Radonjica kada je od domacih igraca napravio legit TOP8 ekipu na dve godine...da su se kockice poslozile malo bolje, mozda je mogao pasti i neki f4..ali jbga Cova rasprodaje sakom i kapom...

                          Jos dodju onda neki navijaci i kazu wooow ovo cemo da prodamo za milionce Zocu...mislim taj milion realno nikad niko nece ni videti..kao da je neko tom navijacu dao milion ili bar 10k evra..kao woow ovog cemo prodati...a mashina radi u Zvezdi i ostalima 24/7...rekao sam i ponovicu, navijaci ljudi su kao glasacko telo...pametni uglavnom beze, bice sve gore i gore...

                          Ipak, drago mi je da je Cova poceo da gleda malo drugacije. Ono sto smo pisali ja i nas moderator na odmoru Mani..sta treba i kako treba...Hoce ljudi konfor,svoje mesto i salu...rast tima se ne gleda u rezultatu samo, vec u konstantosti u snazi samog kluba da moze izdrzati dobra i losa vremena..da privuce uvek spoznore i ljude...

                          Ovo i u kosarci sto kazu 2-3 kosarkaskih navijaca..ja realno kazem da u tom Pioniru mozda ima maximum 100kosarkaskih navijaca...i to daj boze da je toliko...tu su Laki i Dekkard )

                          U principu, mi smo postali FMP+stranci...to se preplacuje,sve ih je vise i sve vecu ulogu i imaju..sto i nije los..posto ovde cim neko da 20 poena, ovi nas''oredsednici'' ga prodaju...I onda hoce ljude na tribinama...Bokan je u prksi pokazao da ne moras biti mnogo pametan da bi napravio uspeh u kosarci, vec da imas politicke veze i prst u dupe sa vlascu...cak je i preveslao svog kosarkaskog gurua..
                          Oa izmedju ostalog greske tog DR-a su u velikoj meri doprinele rasprodaji.

                          Comment


                          • Ovo i u kosarci sto kazu 2-3 kosarkaskih navijaca..ja realno kazem da u tom Pioniru mozda ima maximum 100kosarkaskih navijaca.
                            Gde se dele te potvrde ...jel se polaže neki test ? Ko je u komisiji ?

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Gde se dele te potvrde ...jel se polaže neki test ? Ko je u komisiji ?
                              Daba, Veteran, Ajkisloba.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Gde se dele te potvrde ...jel se polaže neki test ? Ko je u komisiji ?
                                Ima nekoliko ispita. Losmi je na zadnjem koji je ujedno i najtezi - spanska druga liga

                                Comment

                                Working...
                                X