Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije u redu nekoga nazivati neznalicom, ali ako kraj sezone odradi lose ne moze se bas reci ni da je znalac.
    Prilicno se olako daju kvalifikacije trenerima, a za to je potreban neki mnogo duzi uzorak....bar od 5,6 sezona, posto rezultati ne zavise samo od trenera. Za sada postoje neke neshvatljive odluke kao sto je drugi plejmejker, rola Dobrica, Nenadica i Davidovca, lose igre u gostima, kao i odnos prema medijima/javnosti. Meni se on licno ne dopada, ali zadrzavam mogucnost da je to do mene.
    Last edited by mmajstor; 26-11-18, 09:25.

    Comment


    • Ja sam nase igrace i trenere uvijek podrzavao, smatrajuci da ja koji imam pola profi sezone u nekom klubu iz beton lige imam manje znanja od profesionalaca sa A licencom. Da nemam dovoljno inf o kolicini para sa kojom raspolaze klub pa ne mogu bolje od Covica i trenera znati sta se nudi na trzistu.
      Jedini igrac koji me je razocarao i za kog nisam mogao da izdrzim i slozio sam se sa ostalima je Radicevic.
      E sad malo o derbiju, da smo izgubili citali bi "da se ne ljubimo", "pocetnik", "umisljen"... U sustini covjek posjeduje znanje to ne moze niko da ospori, da izgledamo ozbiljno i da se ima neka vizija i to je tacno. Ovi padovi u EC prepisujem losem mentalnom pristupu kao i novom rosteru i komplet strucnom stabu. Treba im vremena i par pojacanja, mada i jedno moze da zavrsi posao i nase megalomanske apetite.
      Sada je derbi u novinama proglasen kao jedna u nizu do PO al u stvarnosti, mi smo njima pokazali zube pred njihovim navijacima i ulaganjima znatno vecim od nasih (za to krivim Covica sto se nije izborio za vise).
      Generalno, od mene necete cuti da mracim i kukam, Zvezda je vjecna dok su joj djeca vjerna!

      Comment


      • Nisam gledao utakmicu pogledao sam snimak, i moj zakljucak je da je pobedio manje los tim.
        U prvoj cetvrtini su solidno eksploatisali sporost nasih centara i delovalo je nestvarno dobro uz pogodjene mislim 6 trojki. Tri je pogodio nesudjeni farmer a tri pobegulja.
        I u svim tim slucajevima suter je bio sam na sutu...kao na zagrevanju.
        U 2/4 su ti procenti opali taman toliko da nam daju sansu da disemo i da se nadamo...posle toga je nastupio njihov raspad.
        Pored sporosti centara i junior je ta konstanta problema naseg tima ali protivnici to nisu iskoristili na najbolji nacin.
        Stratos je pogodio ono sto od PG ne pogadja i on sa njegovim poenima je bio ta razlika jer on je bio u utakmici svaki put kada je na terenu a ne samo u jednom delu utakmice.
        I dalje mnogo skripi u odbrani a boga mi i u napadu.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Plašim se da ćemo od ove pobede imati više štete no koristi, jer bi neko mogao da pomisli da sa našom igrom i koncepcijom sve štima.

          Ovo je samo zamazivanje očiju, dobili smo isključivo na INDIVIDUALNI kvalitet, igra je u većem delu meča bila horor. Jedino što je ličilo na nešto je odbrana u većem delu drugog poluvremena. Suviše malo za bilo kakavo zadovoljstvo.

          Već sledeći put kada pokušamo da dobijemo tim snage Partizana ili jači na taj način, opalićemo k..... o ledinu.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Mi smo derbi odigrali namaximumu, kako se igraju PO serije u NBA npr..skracena rotacija..Tomic je bio dobar kad je izmeni Oja na pocetku drugog poluvremena i to je promenilo kurs derbija, kao i Lazina cetvrta licna+FC nije ulazio i sve slabosti u odbrani i napadu su nestale. Jednostavno je tako, morao je stisnuti Tomic da je izgubio bilo bi mu bas tesko..Mozda cak i razumno kad se vidi da sad ide pauza...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Daleko je to bilo od savrsenog, ali kompozicoja tima je u mnogome doprinjela takvom utisku. Imamo mi jos mnogo mana i problema al opet, nista sto 150-300k eura ne mogu da isprave.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Ja sam nase igrace i trenere uvijek podrzavao, smatrajuci da ja koji imam pola profi sezone u nekom klubu iz beton lige imam manje znanja od profesionalaca sa A licencom. Da nemam dovoljno inf o kolicini para sa kojom raspolaze klub pa ne mogu bolje od Covica i trenera znati sta se nudi na trzistu.
                Jedini igrac koji me je razocarao i za kog nisam mogao da izdrzim i slozio sam se sa ostalima je Radicevic.
                E sad malo o derbiju, da smo izgubili citali bi "da se ne ljubimo", "pocetnik", "umisljen"... U sustini covjek posjeduje znanje to ne moze niko da ospori, da izgledamo ozbiljno i da se ima neka vizija i to je tacno. Ovi padovi u EC prepisujem losem mentalnom pristupu kao i novom rosteru i komplet strucnom stabu. Treba im vremena i par pojacanja, mada i jedno moze da zavrsi posao i nase megalomanske apetite.
                Sada je derbi u novinama proglasen kao jedna u nizu do PO al u stvarnosti, mi smo njima pokazali zube pred njihovim navijacima i ulaganjima znatno vecim od nasih (za to krivim Covica sto se nije izborio za vise).
                Generalno, od mene necete cuti da mracim i kukam, Zvezda je vjecna dok su joj djeca vjerna!

                Nemam reputacija pa moram ovako

                Comment


                • IMG_20181126_184246.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Daleko je to bilo od savrsenog, ali kompozicoja tima je u mnogome doprinjela takvom utisku. Imamo mi jos mnogo mana i problema al opet, nista sto 150-300k eura ne mogu da isprave.
                    Kompozicjija tima je takva da samo moze da dovede do ludila! Moze on da dobija meceve cedeci 5-6 stranaca, ja pitam da li je normalno da na 1 i 3 igraju Covic i Keselj, a imamo:

                    3 stranca + Lazica, Dobrica, Nenadica, Radanova i Davidovca.

                    Znaci, ni za sve gore pobrojane nema mesta, a igra junior i vaskrsava Keselj iz kosarkaskog groba. To prosto nije normalno!

                    Evo, recite mi za koga od pobrojane petorke je normalno da bude na tribinama? Cak i u mecevima u ABA ligi? Ali tako je to kada sada imamo zvanicno:

                    1. Samo dva pleja
                    2. 8 igraca na 2 i 3 (da, da, ukljucujuci i Keselja)
                    3. 2 cetvorke
                    4. 3 petice

                    Posle pisemo nema para, a sledeci minut da treba dati Keselju sansu i da junior bude 3. plej, znaci ima li para ili nema?
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Kešeljova minutaža je luksuziranje po ceni Boriše na tribinama.
                      Kakva li je to poruka i kome...rogovi da ti izrastu.

                      Comment


                      • Keselj je bar nekada bio kosarkas, ovaj nije nikada niti ce...smesi mu se karijera tejica u najboljem slucaju cvetkovica ili rebica

                        Comment


                        • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Czbg9 View Post
                            Keselj je bar nekada bio kosarkas, ovaj nije nikada niti ce...smesi mu se karijera tejica u najboljem slucaju cvetkovica ili rebica
                            Ali bio...i čime je to Keš ,,izborio" nastup u derbiju...strpljenjem?
                            Bačena minutaža u istu crnu rupu u kojoj je nestao i svaki sekund razigravanja Filipa.
                            Nebitno da li je ovaj vaskrs Vojvode bio na štetu Boriše ili Davidovca.
                            Potpuno je košarkaški neopravdan i dodatno muti već prilično nejasnu sliku o Tomićevim kriterijumima.
                            Last edited by Wingwalker; 27-11-18, 02:56.

                            Comment


                            • Ma ok to, realno keselj nije za 12, ali nije ni borisa, davidovac i radanov da, al borisa mi ni u fmp u ne bi igrao.. pa ja da ga cekam da mozda proigra do 35 i sazri nisam lud, a nadam se da nisu ni treneri

                              Comment


                              • Originally posted by Wingwalker View Post
                                Kešeljova minutaža je luksuziranje po ceni Boriše na tribinama.
                                Kakva li je to poruka i kome...rogovi da ti izrastu.
                                Da ukljucim i @Blond u raspravu, ja na to gledam da mu je bio potreban neko sa vise iskustva ko bi zaustavio njihov pop i igru izvan 3p. Keselj ima iskustvo da ne nabrajam kakvo i po meni je to ok odluka iako bih ja gurnuo Borisu po cijenu poraza, pa nek usere svaki minut al tako pravis igraca jbga. Tako da to mogu da razumijem, pri tome ispostavilo se da je Keselj odradio zadano.
                                Borisa je ove sezone dokazao da moze da preuzme i da odigra dobru odbranu ali opet kazem, trener je sa njima svaki dan, ima vrlo iskusan strucni stab i dobio je derbi te je odluka opravdana.

                                Comment

                                Working...
                                X