Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Iz krajnosti u krajnost. Do pre par dana Tomić gad, neznalica.
    Perperoglu gotovi starac koji jednom nogom u grobu sada već promena ploče.
    Sada ima strpljenja i puna podrška momcima.
    Daj te se dogovorite sa sobom. Ili kako vetar tj rezultati dunu.
    Čestitke za pobedu.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    Vaistinu!
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Iz krajnosti u krajnost. Do pre par dana Tomić gad, neznalica.
      Perperoglu gotovi starac koji jednom nogom u grobu sada već promena ploče.
      Sada ima strpljenja i puna podrška momcima.
      Daj te se dogovorite sa sobom. Ili kako vetar tj rezultati dunu.
      Čestitke za pobedu.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Bezveze prozivas Valtera, on to sigurno nije pisao.
      Ocigledno da poraz ne mozete prihvatiti i sada vam je sve to normalno.

      Comment


      • Gde sam prozvao lično Valtera.
        Molim dokaz.
        Odgovorio sam samo na njegovo piskarenje, nikako nisam što bi ti rekao prozivao.
        Brkaš žabe i babe.
        Poraz je arhiviran istog trena kada su momci napustili svodove hale Pionir. Jbg za razliku od nekih mi razumemo, dovoljno se razumemo u materiju da znamo kada je neko bolji.
        I ako bi vi stvarnost drugačije predstavili...
        PS pogotovo ne bi prozivao Valtera za koga smatram da je cool lik samo navija za kontra stranu [emoji6]

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 25-11-18, 19:07.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Gde sam prozvao lično Valtera.
          Molim dokaz.
          Odgovorio sam samo na njegovo piskarenje, nikako nisam što bi ti rekao prozivao.
          Brkaš žabe i babe.
          Poraz je arhiviran istog trena kada su momci napustili svodove hale Pionir. Jbg za razliku od nekih mi razumemo, dovoljno se razumemo u materiju da znamo kada je neko bolji.
          I ako bi vi stvarnost drugačije predstavili...
          PS pogotovo ne bi prozivao Valtera za koga smatram da je cool lik samo navija za kontra stranu [emoji6]

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
          Od kojih nekih??

          Comment


          • Da, Perper je ponzioner koji može da igra kvalitetno tek po neku utakmicu u sezoni. Neznalica Tomić eto to zna, pa ga je pustio sa lanca u derbiju. Ispade da je bio dovoljan jedan penzioner da se dobije Partizan. I bivši igrač Kešelj, eto odigrao 16 minuta na derbiju, više nego do sada u sezoni u svim utakmicama zajedno, pa smo opet lagano pobedili. Neznalica Tomić igrao bez Davidovca, Nenadića, Lazića, Čovića, Ristića, Dobrića i Radanova, pa opet smo imali +17 na 3-4 minuta pred kraj.
            Sve ovo govori dosta o našim problemima, ali mnogo više o vašim. Zato se bolje okrenite njima i onoj vašoj temi od 900+ strana na kojoj može da se pročita neki kvalitetan košarkaški post na svakoj stotoj, a ostavite nas da se, neznalice kao što je i naš trener, mučimo i piskaramo šta nam padne na pamet.

            Comment


            • Vi ste vašeg trenera nazvali neznalica.


              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Vi ste vašeg trenera nazvali neznalica.


                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Ja sam ga nazvao prepotenko. To nije isto.

                Comment


                • Ima ko je upotrebio reč "neznalica" .

                  Comment


                  • naš je, može nam se...
                    ne zna da izgubi derbi ni kada igra sa 7 igrača.

                    Iskreno, i vi odigraste bez Zagorca.
                    Last edited by Wingwalker; 26-11-18, 00:34.

                    Comment


                    • Odjednom niko nije, to tako ide.

                      Comment


                      • Ko je napisao neznalica?
                        Evo kad vec znate

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Iz krajnosti u krajnost. Do pre par dana Tomić gad, neznalica.
                          Perperoglu gotovi starac koji jednom nogom u grobu sada već promena ploče.
                          Sada ima strpljenja i puna podrška momcima.
                          Daj te se dogovorite sa sobom. Ili kako vetar tj rezultati dunu.
                          Čestitke za pobedu.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Procitaj moj post posle meca, jasno je sta mislim koliko je ovo bilo dobro. Tomic se pogubio totalno sa doprinosom domacih igraca. Od ovih mladjih vise nista i ne izvlaci, jer ih stalno klupira ili tribinira, a tu su jos i tri starija domaca igraca (lazic, keselj, covic) koji nemaju nikakav doprinos.

                          Blamirali smo se u prvom poluvremenu i onda je Tomic izvukao tesku masineriju, petorku sa 5 stranaca sto je bilo dovoljno da se dobije nemocni Partizan koji je bez Zagorca na nivou Krke i Zadra. Zagorac je, inace, postigao 0 poena.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • https://www.instagram.com/p/Bqm3MO2A...k7v-oqMSFMsXlu

                            Comment


                            • Tomic je stvarno bezobrazan i hoce da predje ovu igricu na high. Dati vecitom rivalu Keselja i Covica fore i laganica ih pobediti na njihovom parketu....genijalno.
                              Keselj odigrao izuzetno zrelo. Ipak za mene igrac utakmice Zirbes. Koliko je on batina istrpeo sa osmehom....a manekenu iz NS bi porucio da se tera u 3 lepe...ne znam kako ne mozemo njega da eskiviramo

                              Zahvalio bi se i glasnijem delu navijaca koji su pesmom podrzali dobru igru KKCZ u drugom poluvremenu. Manji deo je pokusao zvizducima da ih omete ali ocigledno nije uspeo. Pesma je bila glasnija.
                              Mora da je Stratos pomislio da su to nasi navijaci posto je napomenuo na kraju da mu je bilo neobicno kada ima na derbiju navijaca oba kluba(posto to nije moguce u Grckoj). Oduzio im se za podrsku
                              Hvala im jos jednom

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Iz krajnosti u krajnost. Do pre par dana Tomić gad, neznalica.
                                Perperoglu gotovi starac koji jednom nogom u grobu sada već promena ploče.
                                Sada ima strpljenja i puna podrška momcima.
                                Daj te se dogovorite sa sobom. Ili kako vetar tj rezultati dunu.
                                Čestitke za pobedu.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                                Druze , nikad svog trenera nisam nazivao gadom ni igrace. Kad he Covic dosao za Kls rekao sam da je za taj nivo ok pojacanje ali da za nesto vece ne. To i sad mislim, ovaj tim po meni nije perspektivniji ni skuplji od Partizana npr ilu tek Cedevite, taj Peperoglu je dosao za znatno manja primanja na cisto poznanstvo sa Tomicem, imate o tome i u grckim medijima od septembra, 5 momaka imamo iz rszvojng tima, tu je Regland najskuplji dok je Beron dosao iz turskog tims cije ime niko ne zna. Ja sam animozitet stvarao prema nepotizmu i mislim da je ipak bilo para za nekog tipa Rebeca pre Covica koji zna da igra i ok je momak ali za veci klub nije. To je sve, inace sa takvim timom ovo sto Tomic ima do sad dobar rezultat, mada je eventualno ispadanje iz prve face evrokupa nakon 4-1 ibi bio kiks. U Abi ovo deluje super ali sve se resava u plej ofu, rano je sve .

                                Comment

                                Working...
                                X