Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Koja dva klimoglavca i ako ima neko snimak da pogledam jbg moralo se na slavu...
    U bre Ganac brate, pa sta mislis?

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Koja dva klimoglavca i ako ima neko snimak da pogledam jbg moralo se na slavu...
      Evo ti malo Stratosa dok ne nađeš snimak.Nemoj da te zbune različiti Zvezdinu dresovi...promenili smo ih na poluvremenu [emoji1]

      https://twitter.com/ABA_League/statu...490039808?s=19

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Kakvo sramotno ponašanje Barona?
        Sa onim nonsalantnim pasovima., potpunom dekoncentracijom kada je izgubio 3 lopte za 2 minuta

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Koja dva klimoglavca i ako ima neko snimak da pogledam jbg moralo se na slavu...
          Pa Janković i Novica, koji su pravili fešte nakon svojih koševa uz usputno tough guy klimatanje glavama i stavljanje do znanja™.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Evo ti malo Stratosa dok ne nađeš snimak.Nemoj da te zbune različiti Zvezdinu dresovi...promenili smo ih na poluvremenu [emoji1]

            https://twitter.com/ABA_League/statu...490039808?s=19

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
            Hvala Bogu na tome, ne bih gledao drugo poluvreme da to nisu uradili. Prvo je bilo kao revijalan mec radnika hitne pomoci.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Prvo poluvreme katastrofalno. Pre svega odbrana pickpop igre partizana. Tako smo primili 5 trojki visokih igraca Partizana.
              Ulaskom Covica raspali smo se u napadu. Civek je rak rana ovog tima. Bukvalno
              nismo postigli kos osim Cirbesovih 2+1
              . Mec smo dobili zakucavsi Covica za klupu.
              Drugo poluvreme daleko bolje. Probijali smo blokove, malo iskakli na piku gradili kos. U napadu usporili ritam, bazirali igru na piku, ekstra pasu na stranu i rutinski dobili.
              Poslednja dva minut i ovo sramotno ponasanje Barona je za zestoku kritiku.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Bold nije tacan. Usao je na 10:11, izasao na 20:22. To su ipak 10 poena koje smo dali.

              Comment


              • Cim videh da novic klima glavom znao sam da je to to...covicu dati otkaz jos veceras, on moze da igra samo kolo neko na nekoj svadbi, uzasno stvorenje

                Comment


                • Sa jedne strane Master Class Perpera sa indexom 30,
                  ali zato najtužnijih 60 sekundi naše igre u derbiju pokrivaju sva Filipova okasnela skakutanja u blok šuta.

                  Zadeni ga za pojas Milane i iskukaj nekog pleja ,,Marko Jarić za sirotinju" jer ovo je Filip u prajmu...
                  samo je upao međ košarkaše.

                  Šatro kao ne tankamo EC a blamiramo tim po Evropi sa ,,must have" Filipovih 10-15 minuta, jebo ga otac.
                  Da smo ovoliko truda i minutaže uložili u polovnog Kešelja uneredili bi sinoć komšije tako naopako da bi Andrija prešao u vegane.
                  Last edited by Wingwalker; 25-11-18, 10:28.

                  Comment


                  • Solidno opisano.

                    https://www.b92.net/sport/teme/luka-...nav_id=1473819

                    Comment


                    • A sada 2 nedelje i kusur bez kosarke...

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        A sada 2 nedelje i kusur bez kosarke...
                        A mi ubedljivo prvi i pauza posle pobede u derbiju. Šta ćeš lepše.

                        Comment


                        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                          A mi ubedljivo prvi i pauza posle pobede u derbiju. Šta ćeš lepše.
                          Meni Boga mi nije.
                          Ko da izdrzi 15 dana...

                          Comment


                          • Comment


                            • Bas lepa pobeda, bas.. Njima sad ostaje jurnjava , mi mirno cekamo jos dva kola do obrta kruga sledi pauza pa Zadar i da vidimo mozemo li do top 16 evrokupa, cestitke momcima i treneru, kupili su kod mene vreme , bice ovo dobro iako mislim i dalje da treba bolji rezervni plej mesto Filipa

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Bas lepa pobeda, bas.. Njima sad ostaje jurnjava , mi mirno cekamo jos dva kola do obrta kruga sledi pauza pa Zadar i da vidimo mozemo li do top 16 evrokupa, cestitke momcima i treneru, kupili su kod mene vreme , bice ovo dobro iako mislim i dalje da treba bolji rezervni plej mesto Filipa
                                Iz krajnosti u krajnost. Do pre par dana Tomić gad, neznalica.
                                Perperoglu gotovi starac koji jednom nogom u grobu sada već promena ploče.
                                Sada ima strpljenja i puna podrška momcima.
                                Daj te se dogovorite sa sobom. Ili kako vetar tj rezultati dunu.
                                Čestitke za pobedu.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X