Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoc je najveci problem bio pristup. Sramotna kurcobolja u odbrani. Koji mec vec ulazimo mlako. Pustamo lake poene, suteve.
    Pa mi smo primili 90 poena a u poslednjoj cetvrtini izlazimo iz bonusa na 48 sekundi do kraja??????? Radi se o pristupu.
    Posebno kod pika kada uvek igraci biraju fizicki laksa resenja. Covic nikada ali nikada u piku ni ne pokusava da probije blok nego uvek preuzima. Jer boli ga kurac da pomeri debelu guzicu.
    Nama umesto Cirbesa treba igrac na 4/5, umesto Stratosa igrac 4/3 i rezervni plej.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Fali nam 'tone at the top'. Uprava mora javno da definise cilj i u Eurokupu i ABA, da bi trener i igraci imali cemu da streme, ali i da strepe ako primete da ih ovlada kurcobolja...to je valjda normalno

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Covic nikada ali nikada u piku ni ne pokusava da probije blok nego uvek preuzima. Jer boli ga kurac da pomeri debelu guzicu.
        Nije ovde poenta u lenjosti, već u nemogućnsti. Ne bi mu to uspelo da mu život zavisi od toga.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Nije ovde poenta u lenjosti, već u nemogućnsti. Ne bi mu to uspelo da mu život zavisi od toga.
          Tako je, njegova inferiornost u snazi, brzini, visini i dovodi do toga da on niije sposoban ni hoklicu da sačuva.
          Ja ne mogu da razumem bilo koga ko misli da je Junior zasluženo u KKCZv. Zapravo ne mogu da razumem ali prihvatam da ima i takvih.... ali zato bih zapitao svakog takvog da li bi na najodgovornije mesto (hipotetički) u SVOJOJ firmi postavio osobu koja nema za to kvalifikacije znajući da će za godinu-dve dovesti do stečaja istu.
          Last edited by nebitan; 21-11-18, 15:35. Reason: ....
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Sinoc je najveci problem bio pristup. Sramotna kurcobolja u odbrani. Koji mec vec ulazimo mlako. Pustamo lake poene, suteve.
            Pa mi smo primili 90 poena a u poslednjoj cetvrtini izlazimo iz bonusa na 48 sekundi do kraja??????? Radi se o pristupu.
            Posebno kod pika kada uvek igraci biraju fizicki laksa resenja. Covic nikada ali nikada u piku ni ne pokusava da probije blok nego uvek preuzima. Jer boli ga kurac da pomeri debelu guzicu.
            Nama umesto Cirbesa treba igrac na 4/5, umesto Stratosa igrac 4/3 i rezervni plej.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Nama treba celokupna reorganizacija sporta pa i samog kluba KKCZ. Mene licno je sramota da se bacaju tolike pare u dva kluba,neke nevidiljive,da nemas svoju halu,vlasnika itd...Da klub zavisi od drzave i ostalih debila kako ce im se dici u politickom zivotu...

            Da sam ULEB,FIBA zabranio bi ta sranja i da moze biti samo privatno vlasnitvo i da udeo drzave moze da bude maximalno 10% posto..a ni toliko..

            Dotle ce se vlast zajebavati sa nasim timovima, mada i narod nema obraza, ovi pljuvase pickoustog a sada Ostoja Bog...srama nemamo ni mi a ni oni...Resetovo bi sve sa 0 titula i krenuo od pocetka..Pa taj Ostoja npr nije mogao da pomogne Borcu, Covic nije mogao da pomgone FMP-u ...i odjednom uspesni..To kao da ne znas da vodis trafiku,pa ti daju npr Lidl i ti odjednom genije prodaje i najbolji menadzer u zemlji....

            Da se da privatizacija,normalno..sa dobrim uslovima..mogu se zakleti da bi bilo bar 5-10 likova zainteresovanih ....sad je lako da kazu ajde reci jednog..kad niko normalan,sa cistim kapitalom ne bi ni lud pomislio da udje u ovaj brlog...

            Generalno kosarka u Evropi gubi smisao...kladionice su ubile kosarku...otisao sam daleko ali da objasnim...Sto vise takmicenja, to vise umora, teze pogoditi i predvideti nesto..a takmicenja sve vise, sada su i ovi nesretnici uveli i prozore itd...slicno je i u fudbalu..svetsko odmah posle liga i normalno da favoriti ne mogu da iznesu maksimalno itd..jednostavno gomila meceva...jbs sam mec,ali ta putovanja ubise...

            Tako da ja razumem nas tim, nije toliko jak koliko vi mislite, ali samo putujte sa njima i gledajte ih svaki dan, umoricete se...kamoli jos da igrate,spremate obroke, spavanja..hoteli itd...Ovaj ritam ubija kosarku i bice sve gore i nepredvidljivije..
            Last edited by LosmiSK; 21-11-18, 15:31.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              ...Pustamo lake poene, suteve.
              Pa mi smo primili 90 poena a u poslednjoj cetvrtini izlazimo iz bonusa na 48 sekundi do kraja??????? Radi se o pristupu.
              Posebno kod pika kada uvek igraci biraju fizicki laksa resenja. Covic nikada ali nikada u piku ni ne pokusava da probije blok nego uvek preuzima. Jer boli ga kurac da pomeri debelu guzicu.
              Skraćena rotacija u EC, ide se na "siguricu", pa popušismo već tri meča skoro na isti način. U takvoj rotaciji, ne možeš da tražiš od limitiranih defanzivaca, a bitnih napadača (Ragland i Baron npr) da prave faulove onda kada ih, po pravilima košarke (ili zahtevu trenera), treba praviti. Ako to pak zahtevaš, onda dobiješ meč kao juče, gde Ragland rano pravi 4 faula, a Baron nekoliko glupih, daleko od lopte. Od Filipa možeš da tražiš šta hoćeš, ali ne možeš ništa da dobiješ.
              Pravo pitanje je zašto je rotacija takva, ne samo na sinoćnjem meču, već i na onima od pre dve ili tri nedelje. Zar je moguće da nema mesta za, recimo, Nenadića ili Radanova da dobiju minute u defanzivnim ulogama. Da ih uvede da pritisnu igrača sa "vrućom" rukom, pa i da odigraju deny the ball ako treba, što da ne. Da se iskoristi njihova energija u odbrani, promeni momentum, unese agresivnost. Nama Lazu menja Perper, a Raglanda Filip. Kako će njih dvojica da unesu agresivnost? Kako da pritisnu loptu, da iznude TO?
              Većina nas se slaže da fali bar dva igrača, ali mislim da i sa ovim što imamo ODBRANA može i mora da se igra bolje. Neki moraju da imaju više minuta, neki da se malo ohlade na čamovini, a neki i da izađu iz rostera. Stalno se pričalo o dugačkoj klupi, tako smo u predsezoni, uključujući i onaj turnir u Laktašima, igrali. Mleli tempom i energijom sa klupe, igrali dobru, agresivnu odbranu i imali gomilu osvojenih lopti i poene iz tranzicije. Kako smo skratili rotaciju, ostavili u njoj neke koje nije trebalo, tako se i naša odbrana raspada protiv brzih i atletskih ekipa.

              Comment


              • Zato sto bi ih presli kao cunj prijatelju..Nenadic i Radanov defanzivni specijalci Ja jesam da im se da koji minut u ABA i EC,tj da se bolje izrazim 10-15minuta, nista epohalno ne mogu da zaseru, ali prvo i osnovno oni nisu kecevi...

                Visak u ovom timu su Lazic, Covic i Ristic....Za Lazica kazem zato sto je tu Dobric i ova dva navedena, ne donosi Laza vise nista u napadu je sve gori ako je to moguce. Ristic ne moze da dobije minute zbog Zirbesa i Oja u kojeg su covine oci uprte da ga proda i Ristic tu moze da bleji bzvze, bolje da smo ga poslali negde na pozajmicu a hteli su ga Oldenburg i Alba...koliko ja znam i to je velika steta-doduse ne znam da li bi pristali na pozajmicu, ali nisu hteli da plate...

                Radanov i Nenadic po meni nisu jedinice i ne mogu to nikada biti,a toliko imamo dvojki da prosto nema mesta za sve...Nama je i problem mesto broj tri, gde Stratos ne moze cunj da odbrani,a drugu trojku i nemamo a ovo sto stavljamo bekove tu posto ih imamo viska je bzvze..Samo gledas kako nas masakriraju na toj pozicji konstantno...

                Sto je njagore, izgubicemo i Fayea, posto Borisa ne vredi qrcu posto svaki 10mec pokaze da nesto moze, ali ni tada neda doprinos...Faye je covek iz senke a ne glavni igrac i lider tima...

                Domaci igraci su marginalizovani i kad daju svi zajedno 20poena, to je nevidjeni uspeh...ali retko se i desava...

                Opet iskreno ako se kaze mnogo smo bolje startovali od nasih protivnika,ali fora jeste sto oni menjaju stvari, kkp trenera i igrace dovede, Buducnost sutnula stetocinu Krafta,dovesce nekog cim se pojavi...oni Krafta sutnuli a mi ne mozemo Covica o Cedeviti da ne pricam...

                Bresha ako dobije danas Galatu a mislim da hoce, doci ce da se posbaju posteno a mi posle derbija cemo izgledati verovatno kao go qrac tako da nisam siguran ni da cemo to dobiti...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Tako je, njegova inferiornost u snazi, brzini, visini i dovodi do toga da on niije sposoban ni hoklicu da sačuva.
                  Ja ne mogu da razumem bilo koga ko misli da je Junior zasluženo u KKCZv. Zapravo ne mogu da razumem ali prihvatam da ima i takvih.... ali zato bih zapitao svakog takvog da li bi na najodgovornije mesto (hipotetički) u SVOJOJ firmi postavio osobu koja nema za to kvalifikacije znajući da će za godinu-dve dovesti do stečaja istu.
                  Nama su 3 glavne opcije na pozicijama 1 i 2 igraci koji su u proseku visoki 182 u patikama.
                  Uz to, imas 3 teska centra, nemas tu opciju za small ball, a sa takvim odnosom igraca spolja i unutra dobijas ono od sinoc.
                  Bekovi nisu sposobni da probiju blok, sledi preuzimanje, a u tom preuzimanju od jednog Albisija napravise igraca.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    ..

                    Bresha ako dobije danas Galatu a mislim da hoce, doci ce da se posbaju posteno a mi posle derbija cemo izgledati verovatno kao go qrac tako da nisam siguran ni da cemo to dobiti...
                    Sa Italijanima igramo tek 12.12.2018. Posle komšija dolazi glupavi prozor...
                    Last edited by drakon1; 21-11-18, 17:09.

                    Comment


                    • Originally posted by drakon1 View Post
                      Sa Italijanima igramo tek 12.12.2018. Posle komšija dolazi glupavi prozor...
                      Da, hvala..sreca bas
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Igraci su primili sve plate.
                        Imam 100% tacan info, jedino ako me Sarac ne demantuje, a pritom ne opljune po nama, a uzdigne Covice.
                        Zasto od mene trazis bilo kakvu informaciju kada imas svog insajdera koji je na prstu u onu stvar sa Covicima.

                        Da li si video i jedan moj post da sam uzdigao FC3 od kako je dosao u klub. Jel imas negde da kvotujes moj upis ovde da sam rekao da on treba da igra i da time opravdavam potez njegovog oca. Pisao sam ti u PP sta mislim o toj temi a i javno ovde sa kakvim se uvredama cascava porodica.

                        Ukupno su igraci zaradili tri plate , a isplacene u potpunosti dve plate, i nikakvih kasnjenja nema niti je qrzobolja na terenu uzrokovana bilo kakvim novcanim problemima.

                        Comment


                        • Bas tako, ima za carter a nema 200-300k da podeli plate, svasta. Lepo Vam Sarac napisao.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Zasto od mene trazis bilo kakvu informaciju kada imas svog insajdera koji je na prstu u onu stvar sa Covicima.

                            Da li si video i jedan moj post da sam uzdigao FC3 od kako je dosao u klub. Jel imas negde da kvotujes moj upis ovde da sam rekao da on treba da igra i da time opravdavam potez njegovog oca. Pisao sam ti u PP sta mislim o toj temi a i javno ovde sa kakvim se uvredama cascava porodica.

                            Ukupno su igraci zaradili tri plate , a isplacene u potpunosti dve plate, i nikakvih kasnjenja nema niti je qrzobolja na terenu uzrokovana bilo kakvim novcanim problemima.
                            Necu ti traziti Sarac vise ni jednu informaciju, budi bez brige druze.
                            Ovde nisu potrebne informacije jer je sve jasno.
                            Osecam da ce sutra kod Dee i Sarape doci Nebojsa i objasniti kako nas EC ne zanima, sta uradimo-uradili smo, ali zato stranci padaju na nos u tim ''nebitnim'' mecevima.
                            Ja sam svoj stav rekao.
                            Covic ima moje postovanje za sve sto je uradio u klubu, ali ako ne vrati EL posle ove sezone, neka se tornja u Zeleznik.
                            Ovo je klasicno pljuvanje po klubu velicine kakva je Crvena Zvezda, iako stalno potencira njen brend, a ceni je sto bi seljaci rekli do mojega.
                            Jedina prica u koju vise nikada ne bih poverovao je da Covic razmislja da ode iz Zvezde.
                            On mozda i ode ubrzo, ali ce ostati u SD-u i obitavace oko kluba, jer bi FMP mogao da finansira od limenki da nije nas.
                            Naivan je taj ko misli da je Covic dosao u Zvezdu da samo postane uspesan funkcioner.
                            Meni to licno ne smeta, naravno, dok mi imamo koristi.
                            Dok je obostrana ljubav, neka tera, ali ovo njegovo ponasanje kao da su oba kluba u njegovom vlasnistvu i sramno potpisivanje sinka je pljuvanje u oko navijaca.
                            Obice nam se sve to o glavu, zapamtite...

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Bas tako, ima za carter a nema 200-300k da podeli plate, svasta. Lepo Vam Sarac napisao.
                              Pa i ja sam to isto napisao.
                              Plate ne kasne, a donacija od grada nam je povecana(kompenzacija za tupavka).

                              Edit: Otuda i Vesic pored Covica u dvorani...

                              Comment


                              • Pa zar nismo siromasni, pusteni niz vodu, bez generalnog sponzora????
                                Sad imamo za cartere, redovne plate. Trabao je onda Filip u prvi tim odavno

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X