Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno je to izjavio?
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      To je odsustvo i liderskih sposobnosti... treba znati kada treba javno iskritikovati igrace, a kada ih treba zastititi. On to ne oseca, nema u sebi. Moras bre da budes vodja, i na terenu i van njega.
      On je pomoćni vodja.

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Stvarno je to izjavio?
        Da

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Izjava Tomica


          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Nejasno je sta se desava sa Tomicem. Tim je delovao maksimalno zategnuto pocetkom sezone, odbrana rotacije resenja u napadu, a sad totalni pad i sagledavanje stvari na terenu i reagovanja. Ne deluje mi kao pad forme osim kod Stratosa koji je neupotrebljiv trenutno.

            Comment


            • Da li neko od novinara ima muda da ga pita za minutažu Nenadića?

              Pogotovu kad se vidi ovo:

              13 DOBRIC, OGNJEN 11:58 0/2 0/3 0/1 1 1 2 1 2 -5
              Last edited by Laki21; 20-11-18, 22:00.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Ovo je bruka i sramota!

                Zvezda nije Mornar da moli Boga da ispadne iz EC, nije neki granicni TOP 4 tim u ABA pa da je ABA uvek prioritet. Buducnost je prosle godine igrala cetvrtfinale sa onim rosterom, ej!!! Taj roster je jeftiniji od naseg, cak i ako ne racunamo tu FMP.

                Tomicu, tornjaj se iz kluba i povedi FC sa sobom ako izgubis u subotu! Dosta je bilo vise, upropastili smo 1. mesto, sad 2. mesto, puni ga Andorra, Ulm i Monaco, ali nema veze, tu je mocna i nikad jaca ABA sa Mornarom i Olimpijom. E pa ovi rivali su pravi pokazatelj kako ce biti u plej ofu tako da me ne interesuje pobede nad timom ciji glavni igrac sutne 18 puta i pogodi samo dva puta.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Nenadic, Davidovac i Radanov(bez obzira sto poslednja dvojica imaju lakse povrede, ali imaju mizernu ulogu ove sezone).
                  Prosto je neverovatno.
                  Visoki momci, mladi, dobrog karaktera, imaju veliku ZELJU, nasa su deca.
                  Oni ne mogu da igraju, a moze hobit i onaj Milko za beskucnike.
                  Ma bezi bre u picku materinu!

                  Comment


                  • i sad će Tomić za derbi da okrene drugi list,
                    pa u subotu ne igraju Dobrić i Nenadić...


                    ...ako je ovo sve što ume, vala dovoljno smo i videli.
                    Last edited by Wingwalker; 20-11-18, 22:43.

                    Comment


                    • Sasa Obradovic por favor

                      Comment


                      • Verovao sam u Tomica do saznanja da je Covic junior igrac koji ima prednost u odnosu na Davidovca, Nenadica.
                        Jedan je DR. Njelu niko nije mogao nametnuti ovu vrecu sala zvanu Filip Covic. Uspeo je to Covic sa Pasicem, Alimpijevicem, Tomicem. Vidimo rezultate.
                        E zato je Pesic car, Alimpijevic odlican trener, Tolim isto a Dejan Radonjic neprijatekj kluba kome se ni rodjendan ne cestita.

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by Laza Kacanski; 20-11-18, 22:49.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Verovao sam u Tomica do saznanja da je Covic junior igrac koji ima prednost u odnosu na Davidovca, Nenadica.

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                          Jbg Lazo, ipak je to mali vrag.

                          Comment


                          • Nema sta da se misli, zna se kuda ce nas dovesti ovo tvrdoglavo forsiranje odredjenih igraca i nacina odbrane. Evo sad u subotu je generalna proba onoga sto ce se desavati u PO. Ili cemo i tu da kalkulisemo i guramo Partizan na Buducnost?

                            Uglavnom, ako izgubimo zato sto kalkulisemo zelim nam lepo 2. mesto na kraju, ako izgubimo zato sto ne umemo (sto je u ovakvom odnosu snaga blamiranje) zahvaliti se treneru i odredjenim igracima. U svakom slucaju pobeda ili ostavka!!! Ne interesuje me sto cemo imati 8-1 u ABA.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Jeste da smo u kanalu, i vecini je bilo jasno da smo na pocetku igrali predobro i izvan mogucnosti.

                              Sa ovim igracima mnogo bolje i ne moze...Odzo tek igra pravu evropsku kosarku, Simanic isto , Nenadic aba igrac..imas nekadasnjeg el igraca koji se sada raspada, Berona i Reglanda koji su realno max evrokup igraci, Cirbes koji je u vrtioglavom padu...od igraca iz prosle sezone umesto da smo dali jos vise prostora Dobricu Davidovcu i tu prikljucili Simanica i Radanova...da, Ristic prva profi sezona zaboravih, Faje svaka mu cast ali je i on role player za evrokup ekipu.

                              Kad se sve sagleda, bolje moze ali ne znam koliko sa ovim rosterom...

                              Za kraj da dodam, Covic je dao izjavu za blic , i meni razgranicio neke stvari gde je rekao na foru da Zvezdi nije u dnk da mora da osvaja titule i da nece biti smak sveta ako opet ne igramo el. Pametnom dovoljno

                              Comment


                              • Originally posted by Drakarys View Post
                                Jeste da smo u kanalu, i vecini je bilo jasno da smo na pocetku igrali predobro i izvan mogucnosti.

                                Sa ovim igracima mnogo bolje i ne moze...Odzo tek igra pravu evropsku kosarku, Simanic isto , Nenadic aba igrac..imas nekadasnjeg el igraca koji se sada raspada, Berona i Reglanda koji su realno max evrokup igraci, Cirbes koji je u vrtioglavom padu...od igraca iz prosle sezone umesto da smo dali jos vise prostora Dobricu Davidovcu i tu prikljucili Simanica i Radanova...da, Ristic prva profi sezona zaboravih, Faje svaka mu cast ali je i on role player za evrokup ekipu.

                                Kad se sve sagleda, bolje moze ali ne znam koliko sa ovim rosterom...

                                Za kraj da dodam, Covic je dao izjavu za blic , i meni razgranicio neke stvari gde je rekao na foru da Zvezdi nije u dnk da mora da osvaja titule i da nece biti smak sveta ako opet ne igramo el. Pametnom dovoljno
                                Kao i da ima 15 fantasticnih igraca
                                Covic je od Zvezde napravio privatni klub za svog sina

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X