Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Javnost je upoznata sa nekim Covicevevim potencijalnim mutljavinama u politici i dok se bavio politikom...u sportu meni nije poznato da je umesan u ijednu mutljavinu. Zapoceo je kao predsednik KSS 95e kad smo imali najvece uspehe, posle je preuzeo FMP iz kog su izrasli mnogi igraci od kojih su neki danas nosioci u reprezentaciji i koji je osvojio nekoliko ABA titula, da bi na kraju preuzeo vodjenje Zvezdom gde je ona izasla iz dugova i preporodila se finansijski i organizaciono i rezultatski u odnosu na raniji period. Sta je to Covic mutljavio u sportu?

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Vidim jako si pogodjen mojim pisanjem,kao da ti je Covic neki rod,nista ruzno nisam rekao o Zvezdi,niti ijednom njenom igracu,nego samo o Covicu i njegovim mutnim poslovima u sportu.Ako pogledas malo gore covek je pitao da li da mi okaci Vujosevica gde pominje reketiranje igraca,pa sam mu odgovorio.Sto se tice Zvezde,naravno da cu navijati da dobije Andoru,zasto bih mrzeo Zvezdu kao sto vecina vas ovde mrzi Partizan.Vas je problem sto izjednacavate Covica sa Zvezdom.Zvezda je postojala i pre njega a nadam se da ce postojati i posle njega.
      Decko, iskuliraj.
      Ovde se moze komentarisati o Zvezdi u sezoni 18/19, a danas igramo sa Andorom.
      Mozes komentarisati i Covica, kao funkcionera u Zvezdi jer koga boli kurac za to sto je on bio.
      Ovo je sportski forum,a ne politicki.
      Ti imas moderatora koji te nece banovati zbog ovoga jer je grobar, a da neko od nas pise ovo na vasoj temi, popio bi ban iz momenta, a bilo je toga koliko hoces.
      Jako je ruzno sto pominjes Brkica.
      Neka pociva covek u miru, a to ko je izvrsilac mi ne znamo.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Vidim jako si pogodjen mojim pisanjem,kao da ti je Covic neki rod,nista ruzno nisam rekao o Zvezdi,niti ijednom njenom igracu,nego samo o Covicu i njegovim mutnim poslovima u sportu.Ako pogledas malo gore covek je pitao da li da mi okaci Vujosevica gde pominje reketiranje igraca,pa sam mu odgovorio.Sto se tice Zvezde,naravno da cu navijati da dobije Andoru,zasto bih mrzeo Zvezdu kao sto vecina vas ovde mrzi Partizan.Vas je problem sto izjednacavate Covica sa Zvezdom.Zvezda je postojala i pre njega a nadam se da ce postojati i posle njega.
        Ne vezano za ovaj tvoj, patkometrijski post želeo bih da napišem da svako iole normalnih svetonzora je bio iznenađen ubistvom vrhunskog sportiste i zgrožen. Ako znaš ko ga je ubio (a država ga štiti) voleo bih da to saznanje podečiš ako ne sa nama onda sa mnom pa makar i putm pp.
        Ako ni to ne uradiš, biću slobodan da ti najavim jedan troskok sa teme.
        Evo ti video pa preslušaj:
        Last edited by nebitan; 20-11-18, 12:40.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Sto se tice Brkica naravno da ne znam ko ga je ubio ali drzava to mora da zna,zato je logican zakljucak da stiti ubicu.Zato i pricam protiv kriminala u sportu,a o Covicu vise ne bih da raspravljam,svako ko ima malo mozga zna ko je i sta je on i da mu u sportu i uopste na slobodi nije mesto.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Sto se tice Brkica naravno da ne znam ko ga je ubio ali drzava to mora da zna,zato je logican zakljucak da stiti ubicu.Zato i pricam protiv kriminala u sportu,a o Covicu vise ne bih da raspravljam,svako ko ima malo mozga zna ko je i sta je on i da mu u sportu i uopste na slobodi nije mesto.
            Ajde sjaši, čoveče. Igramo danas utakmicu, a ti se uhvatio Čovića ko pijan plota. Idi zagađuj svoj topic. Stvarno si naporan.

            @kronose, treba li da ti se crta?

            Comment


            • Originally posted by Ulični basketaš View Post
              Ajde sjaši, čoveče. Igramo danas utakmicu, a ti se uhvatio Čovića ko pijan plota. Idi zagađuj svoj topic. Stvarno si naporan.

              @kronose, treba li da ti se crta?
              Ma ne vredi zaliti se na Kronosa.
              On je jednostavno takav i to je to.
              Sramota je da administracija i dalje dopusta da on vodi ovaj pdf.

              Comment


              • Ko je danas van 12 pored Davidovca i Radanova? Prognoze? Kešelj? Mislim da Perper gotovo sigurno igra.

                Comment


                • Ja negde procitah da je otputovalo 13 igraca. Da su Stratos i Covic nesto roviti. Mozda i veceras bude i Keselja i Nenadica. Rastu nam sanse za prijatno iznenadjenje. (aj zbog Keselja manje vise...)

                  Comment


                  • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Mihajlo postuje Zvezdu iz perioda pre Cove jer su nas tad gazili i ponizavali kako su god stigli,a sad kad mi prcamo to naravno da mu smeta jbg
                      Da je kojim slucajem obrnuto,a Cova predsednik obasipao bi ga lovorikama
                      Last edited by Delija86; 20-11-18, 14:02.

                      Comment


                      • kronos ruča...

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Vrednost je na dvojci a realnost na kecu...Bolji smo ali efekat derbija mozda bude uticao [emoji16]
                          Zašto misliš da derbi može da utiče ? Imamo dan više za odmor pošto se već večeras vraćaju u BG .Oni su u komplikovanijoj situaciji .Igraju sutra utakmicu , koju moraju da dobiju da bi imali šanse za Top 16.



                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Zašto misliš da derbi može da utiče ? Imamo dan više za odmor pošto se već večeras vraćaju u BG .Oni su u komplikovanijoj situaciji .Igraju sutra utakmicu , koju moraju da dobiju da bi imali šanse za Top 16.



                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Zvezda mozda ima cilj za EC, ali partizan nema bas. Derbi je najbitniji, posebno onim okorelim navijacima..Bukvalno sve pada u vodu ako to izgube...Prelomni mec ove polusezone bar po meni. Svakako da pitas bilo kog igraca koji mu je bitniji mec, reci ce da je derbi. Niko nece povuci rucnu veceras, ali kazem da podsvesno misle na derbi...Svakako im treba skresati krila odmah u pocetku itd..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Nenadic i Ojo x faktori.

                              Comment


                              • Nenadic je sve sem x faktor...Mornar mu dodje za svakog da raziogra, ono sto su oni odigrali je za zatvor...posebno u odbrani...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X