Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Porediti Vujosevica i Covica je kao porediti dupe i oko,jedan je trener a drugi do guse u mutnim poslovima zajedno sa svim vlastima u ovoj zemlji.Jedino ako si slep mozes da verujes da je Covic iz najbolje namere svoj klub preimenovao u Crvena Zvezda ili da verujes da je Ostojic dosao u Partizan da ga vrati u evroligu.Ne znam kako se tu uklapa Trinkijeri ali cisto sumnjam da ce nesto napraviti od ovakvog Partizana.
    Da okačim video gde trener priča o reketiranju igrača zarad vađenja odlikaša iz zatvora ili ćeš sam da nađeš?

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      Da okačim video gde trener priča o reketiranju igrača zarad vađenja odlikaša iz zatvora ili ćeš sam da nađeš?
      Najjace od svega je to da na postavljen klip u kome se priznaje krivicno delo, niko, ali niko od grobara ni rec da kaze o tome.
      Toliko o ''avangardi''.

      Comment


      • Izgleda ove grobarcice boli ova medijska tisina gazde,verovatno su ocekivali kuknjavu po medijima zbog jankovica i sipanja para za dovodjenje Trinkija od strane drzave,a ono muk jbt
        Sta li radi,sta li radi Gazda Cova sad?

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Najjace od svega je to da na postavljen klip u kome se priznaje krivicno delo, niko, ali niko od grobara ni rec da kaze o tome.
          Toliko o ''avangardi''.
          Krivična dela su u nadležnosti policije , tužilaštva i suda...bar bi tako trebalo da bude u uređenom društvu

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Krivična dela su u nadležnosti policije , tužilaštva i suda...bar bi tako trebalo da bude u uređenom društvu

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
            Uredjeno drustvo je sve sto ova Srbija nije, druze moj.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Najjace od svega je to da na postavljen klip u kome se priznaje krivicno delo, niko, ali niko od grobara ni rec da kaze o tome.
              Toliko o ''avangardi''.
              Nije ovo avangarda
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • `Aj` nek` vam je sa srecom veceras, komsije.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Hvala hvala, znam da je od srca

                  Comment


                  • Danas ce se pokazati da li imamo karakter. Jednostavno Andora je solidan tim, ali realno kerov qrac da se ne lazemo previse. Samo nisam siguran da cemo ovo dobiti ali tekma bi morala biti 50-50% Sto sezona odmice,sve mi se manje svidja nas tim, iskreno voleo bih da vidim rotaciju kao protiv ovih iz Bara..Nikako mi se ne svidja sto svi u ABA skidaju gace pred Pionir, to moze dati laznu sliku da smo nepobedivi,sto je Monako objasnio veoma lako...Generalno imamo sem cvrstih i agresivnih bekova u odbrani, problema i sa bekovima koji znaju da idu na ulaz i da probiju..., posebno kad ih ima vise...Svaka ekipa protiv nas da odradi tri segmenta, agresivna odbrana na bekovima, da ih oslobadjaju sto pre lopte tj Reglanda,Barona i Dobrica da odseku, da imaju defanzivni skok..i da imaju drive ulaz..da pritom npr Oju ne daju lake poene nego ga salju na liniju slobodnih bacanja...
                    Last edited by LosmiSK; 20-11-18, 09:45.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      ...Svaka ekipa protiv nas da odradi tri segmenta, 1. agresivna odbrana na bekovima, da ih oslobadjaju sto pre lopte tj Reglanda, 2. Barona i Dobrica da odseku, 3. da imaju defanzivni skok..4. i da imaju drive ulaz..5. da pritom npr Oju ne daju lake poene nego ga salju na liniju slobodnih bacanja...
                      teško...Fener već igrao sa Olijem...

                      bilo bi lepo videti večeras kako Enis pokušava da čuva Nenadića,
                      a sa druge strane, ne toliko teško za gledati kako glođe Filipa...oguglalo se.
                      Last edited by Wingwalker; 20-11-18, 10:55.

                      Comment


                      • Mozes da okacis,nemam pojma za to,ako je istina covek treba da bude u zatvoru zajedno sa Covicem.Pamtim ja i ubistvo Harisa Brkica,jos se navodno ne zna njegov ubica,drzava ga naravno stiti.Kao sto ne volim Covica,tako ne volim i svakog mafijasa u Partizanu,kako mafijase funkcionere tako i ove s tribina.Garantovano je neko od njih nalogodavac a neko ubica Brkica.Sramota za drzavu je ubistvo jednog takvog sportiste,veliki je bio igrac a izgleda i covek posto nije hteo da im placa reket.

                        Comment


                        • Ovo je sportski forum, zadrzi se takvih stvari..Imas pomracenje pa tamo pisi ovakve stvari. Stvarno admini da urade nesto.Niti ga je ko sta pitao, niti navija za Zvezdu,a nema cak ni normalne postove..Stvarno decko si pogresio adresu..Nema smisla vise sta pise covek..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Wingwalker View Post
                            teško...Fener već igrao sa Olijem...

                            bilo bi lepo videti večeras kako Enis pokušava da čuva Nenadića,
                            a sa druge strane, ne toliko teško za gledati kako glođe Filipa...oguglalo se.
                            Jedan i dva ulaze zajedno..to sa Ojom nije toliko nuzno...da nisam ni stavio pod broj. Nije stvar Olija ili Fenera, ima takvih ekipa, srecom Buducnost nema za sad tako nesto, ali sa nekim ludakom na kecu, bas ozbiljnim igracem, oni ce nas nagrditi..njima treba neko ko ce da razbije tu prvu liniju odbrane kao nama npr Joe...Oni to nemaju, Gordic ima to,ali je to neki mizeran level...sa Gordicem i npr Pjer Dzeksonom bi nas unakazili...i sirili nas samo tako..to je neka druga dimenzija skroz...

                            Samo nema igraca na pozicji keca na trzistu,zato mislim da ni Markovic nece doci,svi traze plejkmejkere tj dosta ekipa..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Delija86 View Post
                              Izgleda ove grobarcice boli ova medijska tisina gazde,verovatno su ocekivali kuknjavu po medijima zbog jankovica i sipanja para za dovodjenje Trinkija od strane drzave,a ono muk jbt
                              Sta li radi,sta li radi Gazda Cova sad?
                              Šta li radi, šta li smera? Rekao bih zatišje pred buru [emoji2]


                              Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Vidim jako si pogodjen mojim pisanjem,kao da ti je Covic neki rod,nista ruzno nisam rekao o Zvezdi,niti ijednom njenom igracu,nego samo o Covicu i njegovim mutnim poslovima u sportu.Ako pogledas malo gore covek je pitao da li da mi okaci Vujosevica gde pominje reketiranje igraca,pa sam mu odgovorio.Sto se tice Zvezde,naravno da cu navijati da dobije Andoru,zasto bih mrzeo Zvezdu kao sto vecina vas ovde mrzi Partizan.Vas je problem sto izjednacavate Covica sa Zvezdom.Zvezda je postojala i pre njega a nadam se da ce postojati i posle njega.

                                Comment

                                Working...
                                X