Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam snimak tekme sa Mornarima...preko Nenadića nismo primili ni jedan, jedini koš.
    U prodor ide bez zadrške sa svih pozicija i snažno do kraja. Odličan položaj tela...u prva četiri ulaza fauliran na prvom koraku. Nakon dva prodora podelio asist. Iskreno, nije pritiskan sa loptom i jeste izgubio par lopti lošim pasom, ali to je već bilo na dvajs razlike. Rođen za tranziciju i nešto bržu košarku. Prijalo mu je razvlačenje odbrane Mornara dobrim šutem spolja. Pas iz prodora za Kešeljovu trojku je bio predivan. Toliko košarke i samopouzdanja u samo par pokreta. Dečko je dao samo tri poena...a da ga ne vadiš.

    uzgred...Boriša lepše šuta od Berona.
    Last edited by Wingwalker; 19-11-18, 19:16.

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Ovo je bedno [emoji1784][emoji1784][emoji1784]

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
      Izvini, ali ja postujem Zvezdu kao veliki klub iz ere pre nego sto su hostapler i familija preuzeli isti - nije svejedno.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        Odgledao sam snimak tekme sa Mornarima...preko Nenadića nismo primili ni jedan, jedini koš.
        U prodor ide bez zadrške sa svih pozicija i snažno do kraja. Odličan položaj tela...u prva četiri ulaza fauliran na prvom koraku. Nakon dva prodora podelio asist. Iskreno, nije pritiskan sa loptom i jeste izgubio par lopti lošim pasom, ali to je već bilo na dvajs razlike. Rođen za tranziciju i nešto bržu košarku. Prijalo mu je razvlačenje odbrane Mornara dobrim šutem spolja. Pas iz prodora za Kešeljovu trojku je bio predivan. Toliko košarke i samopouzdanja u samo par pokreta. Dečko je dao samo tri poena...a da ga ne vadiš.

        uzgred...Boriša lepše šuta od Berona.
        Ima divnu tehniku i srednje visok polozaj izbacaja koji je iz 2 motion, dobar siguran sut. Stvar je ukusa o vizuelnom. Ako Tomic nastavi da ga forsira a ovaj bude vracao na terenu kroz odbranu i ako nepopije klupu nakon airballa bice od njega igrac.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Izvini, ali ja postujem Zvezdu kao veliki klub iz ere pre nego sto su hostapler i familija preuzeli isti - nije svejedno.
          Izvini ali ja bih da prekinem svaku komunikaciju sa tobom.
          Nemam čak ni potrebu da objašnjavam zašto

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Izvini, ali ja postujem Zvezdu kao veliki klub iz ere pre nego sto su hostapler i familija preuzeli isti - nije svejedno.
            E moj Kronose.
            Mator covek da se ovako ponasa, jos ima funkciju moderatora.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ako niste znali, ova tema je prostor gde bi trebalo pisati o Zvezdi, igracima koji igraju ili koji se pominju kao moguca pojacanja (iako za prelazni rok postoji ako se ne varam)..o Partizanu na temi KKP, o rekla kazala na pomracenju plz.
              Tacno, ljudi imaju ABA ligu, KKP, pomracenje uma i postavljaju vesti ovde. Jedna od osnovnih stvari koje se nauce na forumu je da svaka tema sluzi da se raspravlja uglavnom o onome sto joj je naslov. U ovom slucaju to je KK Crvena zvezda mt.

              Originally posted by kronostime View Post
              Izvini, ali ja postujem Zvezdu kao veliki klub iz ere pre nego sto su hostapler i familija preuzeli isti - nije svejedno.
              Ma da, dok su bili velicine poput Vesica, brace iz DSS i ostalih moralnih gromada to je bio veliki klub. Cinjenica je da je ovaj klub svoj najuspesniji period u poslednjih nekoliko decenija imao u periodu predsednika Covica i trenera Radonjica.

              On kao licnost jeste odvratan kao i svi politicari, strasno je sujetan i gura svoje clanove porodice gde im mesto nije, ali je najbolji predsednik u poslednjih x godina.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Vesnu nikad pomenuo nisam, a tatko i plod njegovih bedara ne zasluzuju postovanje bilo kog bica koje misli svojom glavom i ima svoj moralni integritet.
                Jel te nekada barem malo sramota?

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Jel te nekada barem malo sramota?

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                  Lazo, odavno smo utvrdili da nije.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Lazo, odavno smo utvrdili da nije.
                    Ovaj post koji je ostavio je dno. Toliko bedno, sramno. Prevazisao je sam sebe u mrznji. Boli znam sto ih je Covic vratio na fabricka podesavanja pa se mrzi Covicev rod i porod ali je ovo suvise.
                    Ali nastavi Kronose da lecis frustracije na ovoj temi. Ako ti to olaksava zivot udri.
                    Da je bilo ko od nas na temi KK Partizan napisao nesto slicno za Vujosevuca, Ostoju bio bi banovan.
                    Ovo je ko zna koji put da covek djubri temu.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Meni je samo nejasno da niko od administratora ovog foruma ne vidi ovo i ne reaguje.
                      Ovo su bas ozbiljni izlivi mrznje, posebno za coveka koji je u srednjim godinama.
                      Bitno je da je Ostoja olicenje svega dobrog u ovoj krezuboj Srbiji, sa sve limarskom radionicom i visom poslovnom u Krnjasevcima.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Iznajmili smo carter let do Andore, al naravno kontali smo da ostatak sjedista popune nasi navijaci i na taj nacin smanjimo troskove leta. Pa na slikama iz aviona ne vidim nepoznata lica i dosta praznih sjedista, sto implicira da ce klub dobro da se izgrbavi za kes.
                        A sta za Filipa? Kakva je drama?
                        A te slike, gde se mogu videti?

                        Edit: Vec odgovoreno.
                        Last edited by drakon1; 19-11-18, 20:30.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...077459456?s=19

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Namam reputaciju, pa blagodarim na ovaj nacin.

                          Comment


                          • Oprostite sto smo zbunjeni,cas se zovete FMP cas Zvezda,sutra mozete Lejkersi da se zovete,bar tako gazda Covic kaze,mada i on je gazda na baterije,dok ih Vucic puni.O temi Zvezda,moze se pisati o onoj Zvezdi gde su igrali Radovic,Nebojsa Ilic,Sasa Obradovic,Mileta Lisica,Milenko Topic,posle dosao jedan moralni gmizavac,dobio klub od vlasti FMP i preimenivoao ga u Crvena Zvezda posto je prethodnu Crvenu Zvezdu ugasio ali je preuzeo njene titule i tradiciju,jer to samo i zna,da krade i laze.

                            Comment


                            • Mihajlo ne PRDI

                              Comment


                              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                                Oprostite sto smo zbunjeni,cas se zovete FMP cas Zvezda,sutra mozete Lejkersi da se zovete,bar tako gazda Covic kaze,mada i on je gazda na baterije,dok ih Vucic puni.O temi Zvezda,moze se pisati o onoj Zvezdi gde su igrali Radovic,Nebojsa Ilic,Sasa Obradovic,Mileta Lisica,Milenko Topic,posle dosao jedan moralni gmizavac,dobio klub od vlasti FMP i preimenivoao ga u Crvena Zvezda posto je prethodnu Crvenu Zvezdu ugasio ali je preuzeo njene titule i tradiciju,jer to samo i zna,da krade i laze.
                                Aj odjebi sa teme
                                Imas pomracenje pa udri

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X