Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 8-0 je 8-0 i ništa više. Ali ni manje.
    Ako čitaš forum, možeš da vidiš da se ovde niko ne zavarava u smislu da obećava titulu u novembru.
    Videćemo šta će biti od te doselekcije, kao i koliko će napredovati naših pet mlađih igrača (Radanov, Nenadić, Davidovac, Dobrić i Ristić) tokom sezone.
    Od toga zavisi mnogo više nego od šuta Budućnosti ili Partizanovih bekova.

    Comment


    • Nama treba samo rotacija Covic-Nenadic i mi smo za taj Partizan Golden Stejt. A s Buducnosti ce da bude ‘klanje’ u finalu. Za to se zahvalite tandemu Covic-Alimpijevic, koji je od palanackog kluba napravio evroligasa.
      Last edited by Storm; 18-11-18, 20:29.

      Comment


      • Trenutno vise se pribojavam i respektujem komsije nego Buducnost koja ne dolazi sebi. Mozda jesu bolji nego pre mesec dana, ali to je neznatno i uz to dolazi napor igranja EL za koji oni ocito nisu spremni. To ce ih kostati ABA. Prosle godine su na vreme ispali iz EC i zato imali vremena da se pripreme protiv nase debilne odbrane, a imali su i sudije da im pomognu kad je zapinjalo.

        Partizan imal maldu ekipu i trenera koji zna posao. Mozda tu ne bude nista, ali trenutno imaju momentum a ABA (sve i sa porazom veceras). Bojim se da im mi ne dodjemo nesto kao prekretnica u sezoni. Da smo domacini ne bih se pribojavao derbija, ovako...

        Sto se tice EC... well, I don't care really. Osvojiti to ne mozemo, u EL se ide preko ABA.

        Sto se tice Filipa. Kritika naravno da, vredjanje na primitivan nacin ne. Kako rece Ganac, da li "nepotizam" (u sta ne verujem) ili nedostatak novca: nije dobar znak za blisku nam buducnost. Treba probati Nenadica tekmu-dve na njegovoj poziciji pa da vidimo. Tomic je po meni izgubio jedino utakmicu u Italiji, uglavnom drzi konce u rukama. Mislim da je klupiranje Dobrica (tj. njegovo drzanje izvan 12) dovelo do toga da se ovaj probudi i da se nametne treneru. Mozda to pomogne i kod Davidovca i Radanova. A, i Perperogluu ne bi bilo na odmet da izadje iz uspavanka mode...

        Comment


        • Evo neka se da minutaza Nenadicu kao tatinom sinu. Ubedjen sam da bi imao bokje brojke u napadu za odbranu da ne pricamo.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Evo neka se da minutaza Nenadicu kao tatinom sinu. Ubedjen sam da bi imao bokje brojke u napadu za odbranu da ne pricamo.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Ja sam ubjedjen u to za brojke ali u pitanje tecnosti i organizacije igre bi se moglo raspravljati. Nije me Nenadic ubjedio da moze igrati kvalitetno na PG sto ne znaci da nece. Posmatrajuci poslednji dio prosle sezone kada je prinudno igrao u FMP neku kombo varijantu, napadi su se svodili na switch ili izolaciju, ovo u CZV sto je odigrao ne moze ni da se komentarise. Tomic koji radi sa njim valjda bolje zna da li je momak sposoban da na EC nivou iznese ulogu bekupa. Ako para nema onda se sigurno on mora isforsirati pa kako nam bude.

            Comment


            • Ja bih vise voleo da osvojimo evrokup nego ABA. ABA se moze (i mora) osvojiti svake godine, a Evrokup nemamo u svojoj vitrini, i to bi bio boost i za sponzore i za brend u celini. Druga je stvar sto verovatno nemamo kvalitet da ga osvojimo, mada ako bi se sprovela pomenuta rotacija plus jedno pojacanje...hmmm.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Ja sam ubjedjen u to za brojke ali u pitanje tecnosti i organizacije igre bi se moglo raspravljati. Nije me Nenadic ubjedio da moze igrati kvalitetno na PG sto ne znaci da nece. Posmatrajuci poslednji dio prosle sezone kada je prinudno igrao u FMP neku kombo varijantu, napadi su se svodili na switch ili izolaciju, ovo u CZV sto je odigrao ne moze ni da se komentarise. Tomic koji radi sa njim valjda bolje zna da li je momak sposoban da na EC nivou iznese ulogu bekupa. Ako para nema onda se sigurno on mora isforsirati pa kako nam bude.
                Organizacija igre bi bila bolja od Civiceve sigurno.
                Nenadiv je fizicki jaci, bolji je u prodoru, odbrani. Moze da preuzima, bolji je u skoku.
                Njemu treba minutaza
                Covek je izdominirao u FMPu prosle sezone.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • A koju tecnost organizacije imamo kada pritisnu Filipa?
                  Ajde ljudi, nemojte da se zajebavamo...

                  Comment


                  • I ja mislim da Tomic zna... zato mu i daje sansu na kasicicu da ne bi svima postalo ocigledno i u stvarnosti ono sto zna i sto svi znamo. Sve se nadam da mu zavrsavaju neki zimski transfer, inace mi nema to nesto logike... i oni gube tim potezom. i otac i sin i trener.

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      A koju tecnost organizacije imamo kada pritisnu Filipa?
                      Ajde ljudi, nemojte da se zajebavamo...


                      directed by: Nebojsa C.
                      soundtrack: Vujcin I.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post


                        directed by: Nebojsa C.
                        soundtrack: Vujcin I.
                        Ko je ovaj mali? Čoviću, reaguj!

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post


                          directed by: Nebojsa C.
                          soundtrack: Vujcin I.
                          Idemoo.
                          Zurka.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Ja sam ubjedjen u to za brojke ali u pitanje tecnosti i organizacije igre bi se moglo raspravljati. Nije me Nenadic ubjedio da moze igrati kvalitetno na PG sto ne znaci da nece. Posmatrajuci poslednji dio prosle sezone kada je prinudno igrao u FMP neku kombo varijantu, napadi su se svodili na switch ili izolaciju, ovo u CZV sto je odigrao ne moze ni da se komentarise. Tomic koji radi sa njim valjda bolje zna da li je momak sposoban da na EC nivou iznese ulogu bekupa. Ako para nema onda se sigurno on mora isforsirati pa kako nam bude.
                            To jeste krpljenje, ali je istovremeno bolje resenje za odbranu i skok. Jednostavno, nema logicnog razloga zasto bi, u ovakvoj kompoziciji tima, resenje za drugog pleja bio FC osim jednog, a svi znamo koje je to.

                            Originally posted by mmajstor View Post
                            Ja bih vise voleo da osvojimo evrokup nego ABA. ABA se moze (i mora) osvojiti svake godine, a Evrokup nemamo u svojoj vitrini, i to bi bio boost i za sponzore i za brend u celini. Druga je stvar sto verovatno nemamo kvalitet da ga osvojimo, mada ako bi se sprovela pomenuta rotacija plus jedno pojacanje...hmmm.
                            +1 za ovo.

                            Pisemo o "palanackom klubu", a taj "palanacki klub" je dosao do 1/4 finala EC prosle sezone. Zato mi, kao kosmpolitski klub iz metropole svake sezone moramo da naglasavamo da nas bas briga ove sezone za Evropu jer nam je cilj da naredne sezone izborimo tu Evropu. Pritom, nismo KKB koja se prvi put posle decenije i po nasla u situaciji da ima 5 miliona + budzet.

                            Sta ce biti sl.sezone ako se ove pise o "bas me briga za EC", jedno veliko "bas me briga za TOP 8, iskoristiti ovo da se odbrani ABA"? To ni KKB ne bi smela da dozvoli u narednoj sezoni, ako, pu pu pu odbrani titulu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Daj saljite ovaj klip nekim drugim klubovima uz napomenu da dajemo i keselja plus cemo da doplatimo mi

                              Comment


                              • Mi smo fizicki veoma jaka ekipa, problem nastaje kad naletimo na fizicki isto jaku ekipu, posebno ako imaju agresivne bekove...i krila,centre koje mogu pogoditi poludistancu itd..da izvlace nase centre i prave rupu u reketu. 8-0 je 8-0 i mislim da tim za sada igra dobro, ali ovo sto smo videli proslu tekmu moramo videti i u EC i u derbijima..Onda tamo od kupa skracivati rotaciju i videti sta ko i koliko moze itd...Markovic nije igrao ni juce protiv Avtodora, mozda znaci nesto, samo pitanje je dal ce Barcokas preziveti ako npr izgubi od Buducnosti...itd..

                                U ABA samo za sad, kako izgledaju stvari iznad svih, ipak treba sacuvati prvo mesto, imamo dugacku rotaciju da mozemo imati svega 1-2-3 poraza, ne vise do kraja...Bitno je dobiti Partizan i onda Buducnost...dve najbintije utakmice do PO..onda je manje vise sve reseno, moze nas samo relativno Buducnost ugroziti i to je to
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X