Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nenadić još jednom objasnio zašto mora biti van ekipe.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Nenadić

      https://www.facebook.com/czbgtv/videos/334583290455792/

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Nenadić

        https://www.facebook.com/czbgtv/videos/334583290455792/

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
        Hvala treneru na poverenju !? Kom crnom poverenju sine moj slatki, igraš svaku 7. zbog sina od tatka poluproizvoda košarkaške akademije FMP.

        Comment


        • Simanić i Nenadić najveći +- u ekipi. +32 i +23.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Njegov klub,moze kako hoce,ne bi me cudilo i da moraju da mu se sklanjaju protivnicki igraci da ubaci koji poen,ipak mu je tata povezan sa svim mafijasima u kraju.

            Comment


            • Koliko mi je drago sto Perper nije bio u 12, ne mogu opisati.
              Od tekme sa futurom ga nema nigde i moje je misljenje da smo dobili jos jedan lesh kao i prosle sezone, srecom za manje novce.

              Comment


              • Prizeljkujem petorku: Regland, Beron, Nenadic, Dobric, Faye

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Hvala treneru na poverenju !? Kom crnom poverenju sine moj slatki, igraš svaku 7. zbog sina od tatka poluproizvoda košarkaške akademije FMP.
                  Mislio sam da će svima prijati da čuju ono na kraju " na treningu sam na jedinici ", ali dobro [emoji106]

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Prizeljkujem petorku: Regland, Beron, Nenadic, Dobric, Faye
                    Malo mi je small ballasta petorka sselektore, ali si me naveo na razmišljanje ..
                    Nenadić, Radanov, Dobrić, Simanić, Ristić! Pa da ih predvodiš na OI 2024..

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Koliko mi je drago sto Perper nije bio u 12, ne mogu opisati.
                      Od tekme sa futurom ga nema nigde i moje je misljenje da smo dobili jos jedan lesh kao i prosle sezone, srecom za manje novce.
                      Perper nije bio jer se odmarao, protiv Andore i Partizana eto njega nazad. Vojvoda ide nazad na klupu da gricka penziju.

                      Jedan od opustenijih meceva. Dobric imao jedno odlicno zakucavanje, Laza je uspeo da prodje pored ceone liije i poentira , Ojo uzeo svaku loptu ispod kosa. Zirbes klupiran, bio je neprimetan, kao i Ragland. Davidovac i Radanov grickali nokte i misle u sebi "samo da ovaj Nenadic ne poludi danas"

                      Mornar je otisao u nepopravljivu degeneraciju, ovog puta sa cirkusantom koji se odaziva na Bobby Brown. Ne samo to, nego su uzeli pet manje - vise istih igraca. Vranjes, Brown, Waller, Rebic, Koenig, u cemu je razlika, sluze samo da prangijaju i jedni druge guse? To nije bitno, bitno je da je ovaj mec bio zagrevanje za dva jako vazna meca - borba za 2. mesto u grupi (nemoj da cujem da se tankuje takmicenje ) i naravno derbi koji mora da se dobije. Samo jos fali da KKP vracamo u zivot.
                      Last edited by blond; 17-11-18, 22:20.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Zamišljam kako će Ćkofi da prevodi loptu preko polovine pod pritiskom Aleksića i Gegića.

                        Ima li negde da se igra nabroj izgubljenih lopti igrača?
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Zamišljam kako će Ćkofi da prevodi loptu preko polovine pod pritiskom Aleksića i Gegića. [emoji3]

                          Ima li negde da se igra nabroj izgubljenih lopti igrača?
                          Dal cemo se smejati toj sceni ili plakati od muke??? [emoji23][emoji23][emoji25][emoji25]

                          Comment


                          • Da li je moguce da Keselj stvarno ne moze bas nista da isporuci na terenu, nego moraju ovako kao da je neki kadet da ga ubacuju. Ovi upuceniji sto su, da li on u opste trenira, koji su mu ciljevi? Ima li bilo kakve informacije o njemu? Zar je stvsrno moguce da je tip ugasen igrac?

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Vuk1408 View Post
                              Dal cemo se smejati toj sceni ili plakati od muke??? [emoji23][emoji23][emoji25][emoji25]
                              To će biti tragikomedija.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Da li je moguce da Keselj stvarno ne moze bas nista da isporuci na terenu, nego moraju ovako kao da je neki kadet da ga ubacuju. Ovi upuceniji sto su, da li on u opste trenira, koji su mu ciljevi? Ima li bilo kakve informacije o njemu? Zar je stvsrno moguce da je tip ugasen igrac?

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                Od 2010. kad je razbio Spance i skoro pa nosio igru repke, on je nacisto potonuo. Prije 3-4 godine kada se vratio u Megu (da ne guglam sad) mislio sam eto mu super kluba da se vrati, znanje ima, tijelo zategnuto, medjutim covjeka nigdje a nije da mu se nije dala sansa tamo. Ne znam zbog cega i kako ali covjek vise nije ni sjenka onog igraca koji je osvojio EL i sa repkom busio sve redom. Dal je do glave (mislim da jeste, nesklad izmedju znanja i mogucnosti).
                                Kako sam ja cuo, on je nama oprostio 150k, uticao da se dovede Pero Antic i sto se mene tice ako mu ova uloga odgovara, ja zadovoljan. Zao mi samo sto se nije dogodila prica kao i sa Simonovicem.

                                edit: niko da spomene Tomica i kako je isforsirao mlade na terenu, oni mu vratili borbenoscu? Sjajna utakmica pre svega u zatvaranju sutera iz blokova i presing na perimetru iza linije. Ono sto su ubacili bilo je preko ruke tako da svaka cast momcima i Andriji Gavrilovicu na odlicnoj pripremi defanzive. Brza tranzicija, odbrana malo se gubila sa Ficom u igri ali opet zelja je bitna pa se nadoknadio onaj pad u 3/4. Borisa stvarno napreduje, govorio sam da mora malo da iskoci iz sablona i da bez pardona uzme sut kad je sam i bio u pravu, decko se pokazao na obje strane ali kao i svaki klinac, stao i ponovo inferiorno prihvatio ulogu urucioca lopte na centru i lagan hod ka 45c gdje ocekuje povratni, umjesto da slasuje ko Dobric i otvara se za ulaz. Rile decko sjajno kosarkaski skolovan ali do zla boga spore noge i tezak torzo koji bas tesko balansira u pokretu. Mlad je, postoje vjezbe kojima se to da ispraviti a ima IQ ako da njegovo dolazi. Ostali dali svoj doprinos i 100ka na semaforu.
                                Pohvalio bih Tomicevo hladjenje Zirbesa, ma koliko ga ja gotivio, decko mora malo da ohladi glavu, da se skoncentrise i ponovo ce biti onaj stari, treba ga malo pogurati, ohrabriti a on je borac, dace on sve od sebe!
                                Sve u svemu ja zadovoljan, volim kad gledam atraktivnu kosarku, veceras su nam je pruzili i nadam se slicnom u utakmicama koje predstoje.
                                Last edited by Victor BG; 18-11-18, 01:39.

                                Comment

                                Working...
                                X