Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Hobit ucvrstio mesto u timu.
    Nema potrebe za vredjanjem igraca, ne volim ga, ali ga ne vredjam...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Nema potrebe za vredjanjem igraca, ne volim ga, ali ga ne vredjam...
      Nije problem sto ne volis igraca, nego sto ne volis Hobite. A udje i Ent na kraju i solidno odigra sa smeskom na licu.

      Nadam se da ce Tomic shvatiti da treba vecu sansu dati Nenadicu a zasto ne i Risticu na konto Maika.

      Comment


      • Keselj je za razliku od patuljka i bio kosarkas nekada, ovaj to nikada nije bio niti ce biti i zna se zasto igra...pre bih istrpeo guranje keselja koji bi bar mogao nesto da vrati, a ovaj mali ce glave da nam dodje...uzivanje je gledati nenadica

        Comment


        • Crveno bela rapsodija

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Mali off, nije mi jasno zasto vrijedjate svog igraca na forumu. Celavko, celavi govnar, govnar, kepec, hobit.....itd. Koja je fora sa vrijedjanjem svog igraca na forumu?

            Uzgred, odlicna ekipa, nije imala u Abi do sada dostojanstvenog protivnika.

            Comment


            • Nije on naš igrač, već tatin sin!!!! Uuhh kako je milina gledati Borišu kad pogadja!!! Kada bi se to česće dogadjalo!!!

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Mali off, nije mi jasno zasto vrijedjate svog igraca na forumu. Celavko, celavi govnar, govnar, kepec, hobit.....itd. Koja je fora sa vrijedjanjem svog igraca na forumu?

                Uzgred, odlicna ekipa, nije imala u Abi do sada dostojanstvenog protivnika.
                Zamisli da Bokan ubaci u prvi tim Budućnosti svog sina, koji nema veze sa košarkom, ali je njegov sin. Da li bi isto ovako reagovao? Ja lično ne volim Čoviće, jer su ljigavci, a da je Filip stvarno dobar košarkaš, bacio bih u drugi plan to svoje mišljenje i podržavao bih ga, dokle god doprinosi timu. Ovako je zaista višak. On će briljirati protiv ovakvih ekipa, koje služe za koš razliku. U jačim utakmicama se neće videti, osim kad zasere.

                Comment


                • Ubedljivo najslabija karika ovog tima je Filip. Cak bi i Nenadic na 1, iako mu to nije prirodna pozicija, bio apgrejd ove ekipe.

                  Comment


                  • Vojvoda na krilima ovacija, produžava ugovor i sledeće sezone .. dobar je dečko, sjajan za atmosferu u timu .. oh wait
                    .. bravo Keš, good garbage ..

                    Sjajna blokada Ristića na kraju, kako ga je inteligentno sačekao..

                    Felipe of Hobbiton da screen shot-uje 5ass & +14 ..

                    Kak'a partitura Brown-a ?!

                    Comment


                    • Cirbes pokazuje ogromnu dozu bezobrazluka i kurcobolje. Regland ga prati.
                      Ubedljiva pobeda ali ostaju isti problemi

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Jes da ova utakmica i nije neko merilo, jer je Mornar sa Braunom divlja ekipa, ali koliko je lepote u igri doneo Nenadić. Pravo osveženje su njegovi prodori, pasovi, pregled igre. Mada, igrao je samo zato što su se neki povredili, čisto sumnjam da bi ga Tomić ubacivao u 12.

                        Comment


                        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                          Mali off, nije mi jasno zasto vrijedjate svog igraca na forumu. Celavko, celavi govnar, govnar, kepec, hobit.....itd. Koja je fora sa vrijedjanjem svog igraca na forumu?

                          Uzgred, odlicna ekipa, nije imala u Abi do sada dostojanstvenog protivnika.
                          .. što bi reka' Živa, dozvolite_ne zaboravimo ćelavi kivi, tatin prdež, zdepasti ..

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            Zamisli da Bokan ubaci u prvi tim Budućnosti svog sina, koji nema veze sa košarkom, ali je njegov sin. Da li bi isto ovako reagovao? Ja lično ne volim Čoviće, jer su ljigavci, a da je Filip stvarno dobar košarkaš, bacio bih u drugi plan to svoje mišljenje i podržavao bih ga, dokle god doprinosi timu. Ovako je zaista višak. On će briljirati protiv ovakvih ekipa, koje služe za koš razliku. U jačim utakmicama se neće videti, osim kad zasere.
                            Ma ok je to kakav je igrac, imate mocnu ekipu pa se te ne njegove mane ne vide , plasite se da kad bude najpotrebnije ce se vidjeti. Sve mi je to ok. Da ne ulazim u detalje.
                            Ostao sam mozda nedorecen, taj momak na svakoj utakmici dobija aplauze od strane publike. Ovdje na forumu nema forumasa koji ga ne vrijedja? Prvo sto mi nije jasno zasto vrijedjanje igraca vaseg tima bez obzira o kome se radi, drugo otkud na utakmicama aplauzi njemu.

                            Nego poceh da smaram na ovoj a mozda je za drugu temu, bitno je da nema neke malicioznosti sa moje strane.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Cirbes pokazuje ogromnu dozu bezobrazluka i kurcobolje. Regland ga prati.
                              Ubedljiva pobeda ali ostaju isti problemi

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                              Jos jedan razlog zasto je drugi plej pod must. Reglend ne odise sigurnoscu da ce izneti sezonu sam i potreban je dobar plej s kim bi delio minutazu 20:20. Po mogucstvu defanzivno bolji igrac od njega i igrac koji ima 195+ cm.
                              Last edited by Storm; 17-11-18, 20:12.

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Ma ok je to kakav je igrac, imate mocnu ekipu pa se te ne njegove mane ne vide , plasite se da kad bude najpotrebnije ce se vidjeti. Sve mi je to ok. Da ne ulazim u detalje.
                                Ostao sam mozda nedorecen, taj momak na svakoj utakmici dobija aplauze od strane publike. Ovdje na forumu nema forumasa koji ga ne vrijedja? Prvo sto mi nije jasno zasto vrijedjanje igraca vaseg tima bez obzira o kome se radi, drugo otkud na utakmicama aplauzi njemu.

                                Nego poceh da smaram na ovoj a mozda je za drugu temu, bitno je da nema neke malicioznosti sa moje strane.
                                Ne dobija on aplauze što ulazi, već Regland koji izlazi. Aplauze dobija od mame i tate.

                                Comment

                                Working...
                                X