Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nenadić ili Kešelj u 12?

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Javor sudi danas, prvi put u BGD posle cuvene utakmice sa Olimpijakosom u Areni.

      Kako je NC ovo iskusno odradio da zvizduci sa sina se preusmere ka Javoru.

      Mozda se neko od navijaca i zajebe pa dodje u Pionir ako nista drugo da barem zvizdi. Ima vise kandidata kome se mogu uputiti zvizduci.

      @LosmiSK

      Apropo Luke, postoji neka ideja da se proba sa njim u jednom klubu iz ABA lige pa da se vidi koliko moze i koliko je spreman, ako moze da pruzi verovatno ce biti angazovan a o tome sam davno pisao da je Luka zasluzio da mu se pruzi sansa i da igrac koji je sa ovom Zvezdom osvojio 10 trofeja ne mozes ostaviti na ulici.

      Posto su Radanov i Davidovac out, Nenadic verovatno ulazi, steta sto nisu zdravi pomenuti igraci pa da vidimo da li bi Tomic i dalje drzao neke igrace u 12 posle poslednjih poraza.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Javor sudi danas, prvi put u BGD posle cuvene utakmice sa Olimpijakosom u Areni.

        Kako je NC ovo iskusno odradio da zvizduci sa sina se preusmere ka Javoru.

        Mozda se neko od navijaca i zajebe pa dodje u Pionir ako nista drugo da barem zvizdi. Ima vise kandidata kome se mogu uputiti zvizduci.

        @LosmiSK

        Apropo Luke, postoji neka ideja da se proba sa njim u jednom klubu iz ABA lige pa da se vidi koliko moze i koliko je spreman, ako moze da pruzi verovatno ce biti angazovan a o tome sam davno pisao da je Luka zasluzio da mu se pruzi sansa i da igrac koji je sa ovom Zvezdom osvojio 10 trofeja ne mozes ostaviti na ulici.

        Posto su Radanov i Davidovac out, Nenadic verovatno ulazi, steta sto nisu zdravi pomenuti igraci pa da vidimo da li bi Tomic i dalje drzao neke igrace u 12 posle poslednjih poraza.
        Sa sastavom od ovih 15 igraca, samo dvojica ne zasluzuju biti u 12.
        Ali, nepotizam g. Nebojse Covica je cudo.
        Bolje je na vreme da se reaguje, da nas ne bi stigla karma.

        Comment


        • Sta je sa Radanovim i sta je opet sa Davidovcem... od cega se on povredio, od 5 minuta igranja??

          edit: tek sad video gore.....

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Javor sudi danas, prvi put u BGD posle cuvene utakmice sa Olimpijakosom u Areni.

            Kako je NC ovo iskusno odradio da zvizduci sa sina se preusmere ka Javoru.

            Mozda se neko od navijaca i zajebe pa dodje u Pionir ako nista drugo da barem zvizdi. Ima vise kandidata kome se mogu uputiti zvizduci.

            @LosmiSK

            Apropo Luke, postoji neka ideja da se proba sa njim u jednom klubu iz ABA lige pa da se vidi koliko moze i koliko je spreman, ako moze da pruzi verovatno ce biti angazovan a o tome sam davno pisao da je Luka zasluzio da mu se pruzi sansa i da igrac koji je sa ovom Zvezdom osvojio 10 trofeja ne mozes ostaviti na ulici.

            Posto su Radanov i Davidovac out, Nenadic verovatno ulazi, steta sto nisu zdravi pomenuti igraci pa da vidimo da li bi Tomic i dalje drzao neke igrace u 12 posle poslednjih poraza.
            Nek Luka proba u FMPu. Za pocetak

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Rekao sam ti jednom, mi nismo EL tim, drugo Mitrovic na 10-15minuta, mesto Simanica ako ne pokaze za narednh 40 dana nesto...pa nek rotiraju..Ti poredis EL igrace i to TOP sa Mitrovicem koji nije igrao zadnje 2-3 godine ozbiljnu kosarku
              Napisao sam EL ili EC tim, citaj pazljivije. U redu, Mitrovic umesto Simanica. I onda je Perper zakucan na 3, imas Lazica, Davidovca, Dobrica, Radanova, Barona i Perpera koji mogu na 2 i 3, guzva se stvara da bi na 4 igrao igrac koji nema sut.

              Jos jednom, koji EC tim ima petorku u kojoj cetvorka ima sut petice?

              Mozda mi jesmo EC tim, ali nismo Krka ili FMP pa da imamo igrace koji igraju tu zbog nepotizma (Covic) ili nostalgije (Mitrovic). Ni jednom ni drugom nije mesto na terenu, mozda u upravi kluba.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by blond View Post
                Napisao sam EL ili EC tim, citaj pazljivije. U redu, Mitrovic umesto Simanica. I onda je Perper zakucan na 3, imas Lazica, Davidovca, Dobrica, Radanova, Barona i Perpera koji mogu na 2 i 3, guzva se stvara da bi na 4 igrao igrac koji nema sut.

                Jos jednom, koji EC tim ima petorku u kojoj cetvorka ima sut petice?

                Mozda mi jesmo EC tim, ali nismo Krka ili FMP pa da imamo igrace koji igraju tu zbog nepotizma (Covic) ili nostalgije (Mitrovic). Ni jednom ni drugom nije mesto na terenu, mozda u upravi kluba.
                Pa po toj logici ni Simonovic one godine krajem Septembra nije mogao da dodje kod nas jer je bio EC igrac bez kluba, na b92 su mu se odbrojavali dani do isteka kratkorocnog ugovora.
                Markus je doveden posle 6 meseci zezanja po Long Beachu i igranja Dru LIge, obecano od strane Miska i njega samog da je spreman, Gacevic i Radonja su se uhvatili za glavu kada je stigao sredinom novembra koliko je zapusten bio.
                Stimara dosao iz donjeg doma spanske lige, docekan sa velikim odusevljenjem isto.
                Kog smo mi to igraci doveli na vrhuncu karijere da igra kod nas, nismo ni kada smo igrali EL a ne sada u Cipiripiju.



                @laza

                Pokusaj je da se dogovore sa njim i da bude u obostranom interesu, Luka se spominje kao opcija vise ljudski nego igracki, imamo prostora za jos 5 igraca za ABA ligu, KLS jos nije doneo odluku o broju stranaca tako da bum videli.

                Comment


                • Ako je nekoke davana sansa davana je mitrovicu, ako neko nije ostavljan na ulici onda je to on...svake sezone smo mi njega gubili i cekali da se vrati u neku formu...covek vec par god nije uspeo da odigra sezonu bez duze pauze...ajde bre, pa nismo crveni krst...vec imamo 2 idiota koja nisu na ulici i koja isisavaju pare iz kluba, samo nam jos luka fali...hvala njemu puno, ali neka spoji 2 sezone bez povrede, neka se vrati u formu pa da onda pricamo...do tada najvise sto mozemo da mu ponudimo je da trenira kod nas, da ide na terapije ako mu zatrebaju i to je to...dosta mu je

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Ako je nekoke davana sansa davana je mitrovicu, ako neko nije ostavljan na ulici onda je to on...svake sezone smo mi njega gubili i cekali da se vrati u neku formu...covek vec par god nije uspeo da odigra sezonu bez duze pauze...ajde bre, pa nismo crveni krst...vec imamo 2 idiota koja nisu na ulici i koja isisavaju pare iz kluba, samo nam jos luka fali...hvala njemu puno, ali neka spoji 2 sezone bez povrede, neka se vrati u formu pa da onda pricamo...do tada najvise sto mozemo da mu ponudimo je da trenira kod nas, da ide na terapije ako mu zatrebaju i to je to...dosta mu je

                    Jel Luka oba puta pocepao kolena igrajuci uvece na nekom splavu ili na zvanicnim utakmicama za taj isti klub za koji navijas. Ili treba da se radujemo kao neki sto su maliciozno napisali da se nije povredio ne bi dosao ni QM i hvala mu sto se povredio.

                    Ja sam napisao i mozes procitati ako bude mogao da odgovori igracki bice verovatno proveren kroz jedan aba ligaski tim pre dolaska kod nas.
                    Last edited by Šarac; 17-11-18, 12:41.

                    Comment


                    • Danas ipak ovi sto isisavaju pare iz kluba su u 12 pa eto da vidimo da li mogu da opravdaju pare jer da nije njih danas bi sa 10 igraca igrali verovatno.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Danas ipak ovi sto isisavaju pare iz kluba su u 12 pa eto da vidimo da li mogu da opravdaju pare jer da nije njih danas bi sa 10 igraca igrali verovatno.
                        Samo da Covic ne izostane. Za ostalo nekako ce se snadjemo. .

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Igraj Nenadiću igraj i pobedi.

                          Comment


                          • Nadam se da ce se govance izvizdati.
                            Zasluzio je, a i njegov tata.

                            Comment


                            • Cenim da će Nenadić dobiti da igra između 20'' - 1'14''.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Cenim da će Nenadić dobiti da igra između 20'' - 1'14''.
                                Laki geometar.
                                Pa sta hoces Laki? Govance mora svoje da odradi.

                                Comment

                                Working...
                                X