Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kačite onaj Borišin tomahavk ...da srce poskoči malo.
    Last edited by Wingwalker; 14-11-18, 21:50.

    Comment


    • bar im Laza metno trojku...
      Last edited by Wingwalker; 14-11-18, 21:12.

      Comment


      • Pa drugi ste u grupi cemu panika.Nije ugrozen prolazak dalje.

        Comment


        • Dođoh sa utakmice (bolje da nisam išao), utisci sledeći. Regland potpuno van forme, nema zamene, igra bez njega raspad. Cirbes "madafaka" ne želi više da igra profi košarku, to se vidi iz aviona, došao je ovde da jebe ove naše splavarke i sponzoruše (danas naguzio i sudiju). Laza limitiran u napadu, kao i uvek, u odbrani ga sudije uništile danas. Mo danas nije bio raspoložen za igru. Njegova zamena Simanić je dečko mrtvo puvalo. Nema života u njemu. Sve mu je ravno. Beron ne igra ono za šta je doveden, već se muči da igra drugog pleja, jer Regland nema zamenu. Doveli smo tri teška centra, veoma slabo pokretna i svaka brža petica protivnika nas rešeta. Ovog puta nas je mlitavi Kikanović uništio šutevima sa poludistance. Davidovac fali ovoj ekipi, ali Tomić glumi neku facu i ne ubacuje ga. Dobro je i u 12 upao danas. Ristić ne zaslužuje da igra u 12. Nenadić podhitno prekomanda u tim. Filip Čović je sin Nebojše Čovića.

          Comment


          • Jbt, bolje je izgubiti u zadnjoj sekundi npr, nego da te ovako neko maltretira doobar deo tekme .. na sudije sam najmanje ljut.
            Tomićev poraz definitivno, Davidovac mu ulazi u 28om minutu na -22 ?! Ojo igra samo 10 minuta, a Joe se raspada, prosto se vidi.. Ne najebava se porodičnog stabla sudijama, po cenu tehničke, da ovi promene kriterijum ?!

            Raspad počeo ulaskom zdepastog, again and again!
            Ne pamtim kada smo izgubili ovoliko lopti, a o qrcobolji u odbrani (Baron & Joe) ne biH, nadam se da će Tomić reagovati, ili PapaCho sa tom platom (ako kasni)


            .. svi su bili loši večeras, Tomić, Majk, Joe & zdepasto mezimče najviše!

            Comment


            • Kancer metastazira.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Mislim da ovde nije problem samo pad forme. Imamo Galatasaraj a onda ovo veceras. Tomic je sad na ispitu kao trener I to velikom. Dal kasne plate il je nesto drugo Ali ocigledno da se nesto poremetilo.
                Najbolja odbrana EC prima 90+ poena u zadnja dva meca????
                Cirbes pokazuje tesku kurcobolja.
                Kraj je vreme da se zahvalimo Simanicu.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Hajde da ne grešimo dušu, Simanić je bio među najmanje lošima večeras, zaista se trudio iz sve snage. Mnogo ima drugih koji daleko pre njega čekaju na šimiku u bulju.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    To je to sto se Evrope tice, veliki neuspeh je eventualno ispadanje iz prve faze, a to je sad tj nakon poraza i od Andore vrlo izvesno.
                    Naravno da nije to to, dovoljna je pobeda protiv Brese i prolaz je siguran. Moze se dalje cak i sa 3 poraza. Ovaj tim je pravljen za 1/4 finala EC, kladionice nisu lupale kada su stavljale Zvezdu na 5.-6. mesto favorita i ovakve igre u EC su opasna blamiranja za ovu ekipu.

                    Pisao sam vec da su pobede protiv Monaka i Partizana kuci must win i evo rezultata. Sto se mene tice, Tomic ako nastavi ovako i izgubi i od Trinchia moze da se pakuje, sto je dosta, dosta je. Sve losije i losije partije pruzamo, a sreca pa igramo sa "nikad jacim protivnicima u nikad jacoj ligi" pa smo naisli na raspalu Olimpiju i dobili je.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Olimpija nam je samo potrošila dragoceno vreme za ozbiljnije blamiranje u seriji.
                      Last edited by Wingwalker; 14-11-18, 22:01.

                      Comment


                      • I, da, zaboravio sam ... Filipe odlazi i vise ne dolazi!!!

                        Sa 47:44 na 52:71. Serija 5:27!!! Cim dodje krsten protivnik mi se raspadamo, nije vise ni do imena, samo je potreban neki kvalitet i sva nasa igra pada kao kula od karata. Muka mi je vise da gledam na sta nam igra lici posle samo mesec i nesto dana od razvaljivanja Buducnosti u PG. Sad cemo biti treci i u grupu sa Valensijom i Unikahom, lepo smo otpisali jedno takmicenje vec sada.

                        U slucaju poraza i od Partizana lepo seci, ovako vise ne moze.
                        Last edited by blond; 14-11-18, 22:44.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Sve pohvale za "mlade". Delije

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          I sve kritike za 'matore' Delije koji vode politiku umesto da podrze svoj klub.

                          Comment


                          • Otkako je pocela sezona nisam bio optimista, pre svega zbog tri teska centra, niske spoljne linije i filipa ili nepostojanje bekap pleja. Kada na sve to dodamo trenera pocetnika, eto sta bude.

                            On ce biti dobar trener, ali u nasim uslovima samo jedan trener zna kako se radi, a on trenutno gazi ka vecim nekim ciljevima.

                            Mnogo je losih stvari, unutar i oko kluba...sve mi smrdi da ce ova sezona biti katastrofalna, gora od prosle.

                            Comment


                            • Ako vec postoji tradicija da se bivsim igracima urucuje dres i poklon pre pocetka utakmice, sramota je da isto nije upriliceno i za Elmedina Kikanovica. Momak je igrao tri sezone za nas, imao posten odnos prema dresu, vezao se za grad i klub, prethodnih godina cesto dolazio na nase utakmice kada su mu obaveze dozvoljavale... Daleko je od neke legende kluba, al' jos manje je to Dilan Enis koji je kod nas proveo svega par meseci, pa mu je pre meca sa Andorom svejedno urucen dres.

                              Comment


                              • Bruka i sramota, ali apsolutno primerno stoci koja nas vodi.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X